Зберігайте вашу свідомість на тому рівні, на якому вона невразлива для спокус ілюзії

Санат Кумара

14 червня 2011 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара.

Цим днем я знову прийшов до вас, щоб поговорити про головне. Про те, що вас цікавить, і про те, що ми бажаємо донести до вашої свідомості в нинішній момент часу.

До цього вступу я хотів би додати, що в нинішній момент часу немає для нас, Вознесених Сонмів, важливішого завдання, ніж пробудження від багатовікового сну тих кращих представників людства, які перебувають у втіленні зараз. Я несу особисту відповідальність за багатьох з вас. Тому що наші тісні зв'язки, що відходять у далеке минуле, зобов'язують мене надати вашим душам всю ту допомогу, яка може бути надана. І це передусім допомога у пробудженні ваших душ.

Тоді, коли ваша душа пробуджується до вищої реальності, ви нагадуєте людину, яка просинається та готова до турбот Нового Дня. Ваша свідомість починає вміщувати ті Істини, які були недоступні їй ще вчора. Тому що завіса, як за помахом чарівної палички, стоншується.

Так і зараз. Ми ловимо космічний момент, який дозволяє дуже дбайливо, легкими, ледь вловимими дотиками пробудити ваші душі від сну.

Безперервно й невтомно ми направляємо наші енергії, що будять, у простір. І зараз я фокусую свої енергії для тих, хто готовий до пробудження.

Усе розмаїття навколишньої дійсності вимагає від вас безперервної уваги й зосередження на фізичному світі, який оточує вас. Не так з моїми енергіями. Вони примушують вас направити свою увагу на той світ, який невидимий для ваших фізичних органів чуття, але про існування якого ви здогадуєтеся. І ви знаєте, що рано чи пізно цей світ стане для вас таким же знайомим, близьким і рідним, яким є зараз для вас фізичний світ.

Проте не поспішайте з тим, щоб потрапити до нашого світу якнайскоріше. Бо для того, щоб існувати на іншому рівні свідомості, вам буде потрібно дуже багато чому навчитися. Тому не витрачайте даремно часу під час вашого втілення. Напрацьовуйте ті якості й набувайте тих навичок, які вам знадобляться у нашому світі, у Новому світі, куди ви повинні неминуче перейти.

Готуйте ваші провідники до сприйняття тоншої реальності. І завжди пам'ятайте, що ваша фізична реальність, як тільки ви спрямуєтеся до більш піднесених світів, намагатиметься втримувати вас. Такий закон матерії. Такий закон цього Всесвіту. Те старе й віджиле, що повинне поступитися місцем новому, чинитиме опір. І опір матерії посилюється в міру того, як настає Новий Час. І ви відчуваєте це на собі, за вашим оточенням. Іноді здається, що ситуація доведена до абсурду, і всім стає очевидним, що так не може більше тривати. Не може бути безвиході на еволюційному шляху розвитку. І вихід повинен бути знайдений!

Улюблені, вам варто трохи змінити точку зору, щоб за всіма негативними виявами, якими переповнений ваш світ, побачити паростки Нового Світу, нової свідомості й нових відносин.

Усе, що необхідно вам для подальшого розвитку, уже існує у вашому світі. Проте ілюзія, унаслідок неминучого закону, підкидає та підкидає вам нові перешкоди на Шляху. І зараз такою основною перешкодою є різноманітність інформації, яка буквально заполоняє простір інтернету, засобів масової інформації. І в цьому морі інформації вимагається знайти крихти Істини. Ті крихти, які повинні скластися у вашій свідомості у струнку систему світогляду.

Я дуже добре розумію вас і ваші труднощі. Проте є критерій, користуючись яким ви можете й повинні відшукати ті крихти інформації, які вам потрібні на цьому етапі. І для того, щоб знайти ці крихти Істини, вам абсолютно не обов'язково перебирати все те сміття, яке лежить на полицях книгарень, наповнює теле- і радіопростір Землі, інтернет.

Вам слід більше уваги приділяти своєму внутрішньому світові й своїм внутрішнім відчуттям. Якщо ви всередині себе співзвучні з Божественною Істиною, то цей камертоном звучний звук вашої душі притягне до вас із простору потрібну інформацію. А ті інформаційні сурогати, які заполонили ваш світ, не привертатимуть вашої уваги й не відволікатимуть вас на вашому Шляху.

Немає, улюблені, зараз важливішого завдання, ніж звільнитися від інформаційного сміття.

Майя1 в безсиллі кидає вам все нові й нові спокуси. І ви повинні добре відрізняти ці спокуси ілюзії від реального вияву Божественного світу.

Ключем до розрізнення є ваше співзвуччя з нами, Вознесеними Сонмами, з Божественним світом.

Тому завжди зберігайте вашу свідомість на тому рівні, на якому вона стає невразливою для будь-яких спокус ілюзії та стріл воїнств Мари2.

Ваша свідомість є дуже важливою, і тому ми приділяємо стільки уваги вашому навчанню.

Трос Божественної можливості, який ми кидаємо вам у вигляді цих Послань, здатний витягнути вас із моря ілюзії. Проте ви повинні прикласти й власних зусиль хоча б для того, щоб вхопитися за цей трос і міцно тримати його в руках.

Якщо ж ви загубите концентрацію та захопитеся черговою ілюзією, то ви ризикуєте відсунути ваше просування Шляхом на великий період часу або зовсім загубитися в ілюзорному світі. Тому зберігайте ваше спрямування, постійно втримуйте у своїй свідомості концентрацію на кращих, Божественних зразках.

Хочу попередити, що подання матеріалу у ваших засобах масової інформації спрямоване саме на те, щоб позбавити вас можливості достатньо довго втримувати вашу увагу на одному предметі. Але без навички концентрації вам неможливо в цей історичний момент часу здолати опір ілюзії.

Я приходив сьогодні, для того щоб дати наставляння тим душам, які пов'язані зі мною кармічно. І я несу особисту відповідальність за те, щоб вивести вас із полону ілюзії на простір Всесвіту.

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Ом.

 

  

______________

1 Майя (санскр.) ‒ ілюзія; космічна сила, що робить можливим феноменальне існування... В індуській філософії лише те, що незмінно й вічно, називається реальністю; усе те, що схильне до змінення через розкладання та диференціацію і що має, унаслідок цього, початок і кінець, вважається майєю ‒ ілюзією. Цит. по книзі: Блаватська О.П. Теософський словник. ‒ М.: Вид-во "Ексмо", 2003.

2 Мара (санскр.) ‒ бог спокуси, спокусник, який намагався відвернути Будду від його Шляху. Цит. по книзі: Блаватська О.П. Теософський словник. ‒ М.: Вид-во "Ексмо", 2003.