Нерадісне Послання

Владика Морія

2 січня 2011 року

Я ЄСМЬ Ель Морія.

Із часу нашої минулої зустрічі пройшло не дуже багато часу, проте за цей час дуже багато чого сталося в ефірних октавах, де перебувають Вознесені Владики.

Ми підбили підсумки й накреслили подальші кроки.

Для найбільш цікавих чола я скажу, що ні ці підсумки, ні ці подальші кроки не будуть доведені до втіленого людства.

Ми достатньо вам розкрили в попередні роки. І ті, хто належним чином настроєний на нашу хвилю, може почерпнути дуже багато чого для свого духовного розвитку.

Для тих особливо цікавих, хто намагається вступити у прямі відносини з нами, Вознесеними Сонмами, або з нашим Посланником, скажу, що це не зовсім безпечне заняття, як може здатися з деяких наших диктовок.

Наприклад, ті індивідууми, які із цікавості або за внутрішнім спонуканням мали можливість впритул стикнутися з нашим Посланником, для вас набув чинності Закон посвячень. І кожне прохання нашого Посланника, яке було звернене до вас, і ви його не виконали за цілком розумними причинами, як здається вам, створило для вас непереборну перешкоду на тонкому плані для ваших духовних просувань. Звичайно, для вас нічого не втрачено, але перешкоду доведеться долати. І можливо, на це піде не одне ваше життя.

Кожна людина, яка потрапляє в поле зору Посланника, автоматично потрапляє до нашого поля зору. І ви абсолютно марно думаєте, що нічого не відбувається. Багато кандидатів у наші учні навіть не здогадуються, що вони тестуються, і навіть не здогадуються, що завалюють один іспит за іншим.

Так само й Росія, яка повинна була за ці роки пройти тест на право здійснити духовну місію, не пройшла свій тест. І це очевидно. Кожен з вас, хто читав наші Послання, мав можливість спостерігати основні віхи, які ми відмічали, і які не були помічені тими, кого торкався кожен даний нами тест.

Вам шкода, і ви, напевно, думаєте, що буде далі? Далі треба сісти за парту у школі жорстоких уроків життя ізаново пройти курс навчання. Достатньо згадати основні віхи цього курсу навчання. Для цього треба повернутися на початок минулого століття. Світова війна, революція, громадянська війна, жорстокий режим пригнічення іншодумців, знову війна, розруха, ядерне протистояння. Я не кажу, що сценарій буде таким самим. На новому витку розгортання спіралі еволюції не може бути такого самого сценарію, тому, наприклад, що час став текти більш прискорено. І всі події минулого століття при новому сценарії можуть бути спресовані в декілька років.

Звичайно, тоді як одна з країн танцює з факелом на пороховій бочці з властивою цьому народові хвацкістю і моторністю, не тільки сусіднім країнам не доведеться жити спокійно, але й всьому іншому світові. Тому що надто тісними стали інформаційні, економічні й інші зв'язки між країнами.

Ось цей описаний мною сценарій, ми й робимо кроки, щоб пустити найменш небезпечним руслом, щоб було кому продовжити еволюцію на планеті через декілька років.

Ще раз нагадую про те, що ситуація на планеті не нами створена. Це плід колективної свідомості людства. Тому вам належить розплутати всі кармічні вузли, які були створені людством за недавню історію.

Спокутування гріхів світу можливе, але прийдешній месія не зможе прийти у втілення за таких умов, які існують у світі зараз. Надто низькі вібрації фізичного плану.

Ми продовжуємо вказувати людству найспокійніший і безпечніший шлях. Не треба танцювати на пороховій бочці. Вивчіть Закон Карми й дійте відповідно до нього.

Скільки разів говорилося. І якби шість років тому тодішні дванадцяти-тринадцятилітні хлопчаки дізналися у школі про Закон Карми, наскільки легше було б приборкати їхню нинішню агресію та незадоволення життям. Кожна дія або відсутність дії створює карму. І карма створюється не лише тими, хто читає диктовки. Це ‒ загальний Закон.

Мужі, які управляють країною, повинні насамперед сісти за парту й вивчити основний Закон цього Всесвіту.

Ми з надією дивимося в майбутнє та передбачаємо ті часи, коли на чолі держав, міст і територій стоятимуть освічені мужі, які пройшли хоч би декілька ступенів посвячень. Тоді будуть згадані старі добрі слова: честь, гідність, порядність, культура й віра. І тоді прийде час, коли нова Раса зможе прийти у втілення та принести із собою свідомість Золотого Віку.

А зараз у втіленні перебувають послідки Четвертої та П'ятої Корінних Рас, які мільйони років завалювали іспити на право продовжити еволюцію. Звичайно, їхній час добігає кінця. Важливо, щоб ті світлі душі, які перебувають у втіленні як насіння майбутньої Раси, не послідували за ними на еволюційне звалище.

Послання знову вийшло не радісним. Проте надія є! Вам варто лише скинути із себе ілюзію «свята життя» та взятися за справжні справи на благо еволюцій планети Земля!

Я ЄСМЬ Ель Морія!