Традиційне Послання на початку року

Гаутама Будда

1 січня 2011 року

Я ЄСМЬ Гаутама Будда.

Я прийшов цим днем для того, щоб іще раз поговорити про головне. Про те, що відбувається на планеті Земля, і про те, що очікує планету.

Ми казали багато разів про те, що вібрації планети підвищуються. Підвищення вібрацій є необхідним процесом. І цей процес запланований у найвищих органах управління цим Всесвітом.

На жаль, уявна хороша подія, пов'язана з підвищенням вібрацій, для звичайних рядових людських індивідуумів, які перебувають у втіленні, не дуже комфортна й радісна подія.

Підвищення вібраційного фону позначається на всіх ваших тілах.

Ваше фізичне тіло й тонші тіла потрапляють у невластиву їм зону вібрацій. Тоді, коли ви перебуваєте у своїх, властивих вам вібраціях, ви відчуваєте стан комфорту. Тоді, коли ви потрапляєте на невластивий вам рівень, ви починаєте відчувати дискомфорт. Це може виявлятися як хвороби вашого фізичного тіла або різні неякісні психічні стани: почуття страху, агресії, пригніченість, небажання жити.

Неякісні стани свідомості можуть призводити до масових заворушень і до техногенних катастроф різного ступеня. Тому що ваша технократична цивілізація надто спирається на різну техніку, котра вимагає якісної працездатності від працівників, які її обслуговують. Тому зараз вся планета, особливо ті її території, де існує високорозвинена цивілізація, входить у зону підвищеного ризику.

Неякісні стани людської свідомості призводять не лише до техногенних, але й до природних катаклізмів. Ви знаєте, що за останні сто років у декілька разів зросла кількість різних стихійних лих, вивержень вулканів, землетрусів, цунамі. І це ‒ наслідок напруження на астральному плані, викликаного вашим станом свідомості.

Тому ми приходимо раз по раз, і даємо рецепти, і попереджаємо про правила техніки безпеки, яких слід дотримуватися, щоб життя на планеті Земля продовжилося.

Ми просимо вас обмежити вплив масової свідомості на вас і ваших дітей. Це стосується обмеження перегляду телепередач, прослуховування радіопередач, прослуховування неякісної музики. Ми також просимо вас обмежити вживання м'ясної їжі, не вживати алкоголь, наркотики, нікотин, не грати в комп'ютерні ігри агресивного змісту.

Це дуже прості вимоги. І я поясню, чому необхідно їх виконувати. Всі перераховані мною речі сприяють заниженню ваших вібрацій. І, отже, ви вимушені дисонувати із загальним вібраційним фоном Землі, який підвищується рік за роком. Тому якщо в колишні часи, ви могли робити всі ці речі, зараз вони для вас стають небезпечними. І з кожним роком все небезпечніше й небезпечніше.

Багато хто намагається ввійти до комфортного стану, посилюючи дозу алкоголю або нікотину, застосовуючи нові види так званої "музики", проте ви все глибше й глибше заганяєте себе в негативні стани свідомості.

Ми пропонуємо вам прості рецепти. Ми пропонуємо вам використовувати всі доступні вам засоби, щоб утримувати вашу свідомість на якомога вищому рівні. Тоді ви співпадаєте за вібраціями з вібраційним фоном планети й здатні втриматися на еволюційному шляху розвитку.

На жаль, великі міста, які є зосередженням масової свідомості, не здатні витримати темпів, якими йде підвищення рівня вібрацій планети. Проживання у великих містах із часом стане дуже небезпечним. І ми у своїх Посланнях також говорили вам про необхідність жити в гармонії з природою.

Пройде ще декілька років, і ви будете відшукувати ці наші диктовки, як бабусині рецепти новорічного пирога, і намагатиметеся наслідувати те, про що ми вас просимо.

Проте так само, як у продажу вже немає тих продуктів, з яких бабуся робила той пиріг, смак якого вам запам'ятався з дитинства, так само й ці наші рецепти можуть вже бути даремні через декілька років.

Так само, як продукти у крамницях називаються як і раніш, але не є такими, а є штучними сурогатами, так само й духовна їжа, яку вам пропонують ваші засоби масової інформації, не є такою, а є сурогатами, які ви поглинаєте за звичкою, але не відчуваєте задоволення.

Існуюча цивілізація зайшла у безвихідь. І єдиний вихід із цієї безвиході ‒ підняти голову й спрямуватися вгору ‒ до Бога. Ви повинні усвідомлено зробити вибір і вирішити, що у вашому житті є головним: ви з усіма вашими плотськими бажаннями чи Бог.

Вашу відповідь на це запитання вам треба постаратися зробити до кінця цього року.

Ми даємо наші Послання сподіваючись на те, що хоч би декілька сотень або десятків людей здатні будуть пробудитися від ілюзії навколишнього світу й розбудити інших.

Битва йде за кожну душу. І кожен з вас, хто читає наші Послання, дорогий нам. Для вас ми готові зробити багато що, але ви повинні зробити перший крок і попросити нас про допомогу.

Тільки тоді, коли ви усвідомлюєте, що ви йдете невірною дорогою та попросите нас про допомогу, ми пришлемо провідника, який виведе вас на світлий шлях.

Доти, поки ви сумніваєтеся та думаєте, що ми просто розповідаємо вам страшні казки, ми не можемо надати вам ту допомогу, якої ви дійсно потребуєте.

Я приходив із традиційним Посланням на початку року, і я дав вам всі необхідні рекомендації.

Я ЄСМЬ Гаутама Будда.