Я бажаю вам з успіхом витримати всі випробування

Господь Майтрейя

31 грудня 2010 року

Я ЄСМЬ Майтрейя.

Ви, багато хто з вас, чекав мене. І ви продовжуєте чекати мене як прийдешнього Будду, який заповіданий народам Землі.

Я сам готую людство до мого приходу. Я сам займаюся з тими, хто готовий прийти в мою Школу Містерій.

Багато хто з вас отримав моє запрошення. Багатьом я дав своє благословення через цього Посланника. І мій алмазний Промінь готовий був пробудити вашу Божественність.

Деякі з тих, які прийняли рішення ризикнути й пройти посвячення під моїм керівництвом, зважилися зробити перші кроки.

Але далі ніхто не пішов. Надто важкими виявилися тести для того людства, яке зараз перебуває у втіленні на планеті Земля.

Я прийшов сказати вам, що навіть при всіх наших сумнівах у здатності нинішнього людства до прискореного шляху еволюції ‒ Шляху Посвячень, навіть ми були збентежені.

Тяжіння майї виявилося сильніше для вас, ніж поклик Вознесених Сонмів. Ніколи ще ми не проводили такого масштабного експерименту, щоб відразу тисячі людей мали можливість доторкнутися до вічних Істин і безпосередньо пити амріту Вічного Життя через наші Послання.

І ми прорахувалися. Тому що чим доступніше знання, тим менше воно цінується поколінням, що нині живе. Якби ми діяли більш потай, напевно, інтерес був би більше. Проте ми досягли своєї мети. Ми мали можливість спостерігати кожного, хто доторкнувся до наших Послань. Ми мали можливість спостерігати ваші реакції. І те, що можна приховати за непроникною побожністю та лілейною посмішкою, відкрилося нам на тонкому плані у всій красі.

Отже, принаймні, я задоволений. А ваше панібратство з Владиками й зневажливе міркування про те, наскільки те, що написано в наших Посланнях, відповідає або не відповідає вашим уявленням про істину, сказали нам більше, ніж якби ви провели в реальній Школі Містерій велику частину вашого життя.

Передусім, я ціную відданість і щирість. А також Віру й Любов, яку мої учні відчувають до мене. Тоді я можу приділити їм увагу й посміхнутися у відповідь на їхню невтомну працю. І цієї моєї посмішки справжнім учням достатньо, щоб надихнутися на багато років натхненної праці.

Тому багато званих, але мало обраних. І подібно до насіння рослин, лише невелика частина котрих має можливість дати початок новому життю, лиш невелика кількість людей, які нині живуть, буде здатна продовжити еволюцію.

На одній шальці терезів лежить ваше прагнення задовольнити бажання, наситити почуття, на іншій шальці терезів лежить Вічне Життя та можливість продовжити еволюцію.

І більшість вибирає міраж, тоді як істинне джерело обходиться стороною.

Звичайно, це не результат цього вашого життя. Протягом багатьох сотень тисяч років ще уТретій, Четвертій Корінних Расах ви робили вибір на користь вашого его.

Тому зараз ми даємо практично останній шанс душам багатьох людей хоч би подивитися в наш бік з належною повагою. Але ‒ ні…

Нерадісне Послання я вам даю наприкінці року, що минає. Проте насправді, за запевненням Кармічного Правління, усе виглядає ще гірше.

Єдина надія, котра залишається, це ті декілька, хто перебуває у втіленні й тримають баланс за гріхи світу.

Закон такий, що саме на фізичному плані повинен перебувати індивідуум, щоб втримувати баланс світової карми.

Чим може допомогти решта людства? Я думаю, тим же, чим завжди: необхідно спрямувати свої погляди на Небеса й намагатися не створювати нову карму.

Створення умов для прийдешніх Рас поки відкладається. Треба спочатку навести лад у розумах тих, хто надто захопився ілюзією. Ви повинні скуштувати всі плоди створеної вами карми.

Ілюзія виявилася сильнішою на цьому етапі. Проте це тимчасова перевага. Але, звичайно, для тих, хто перебуває у втіленні зараз, ця тимчасова перевага може продовжитися до кінця їхнього поточного втілення.

Божественне диво може проявитися, і ілюзія може повернутися іншим боком. Для цього необхідно, щоб лише один відсоток населення земної кулі направив свої спрямування до Вічного Життя та відмовився від навколишньої ілюзії.

Погодьтеся, що це цілком здійсненна вимога. Проте не знайшлося поки не лиш одного відсотка населення земної кулі, але й декількох тисячних відсотка, які б послідували накресленим нами Шляхом.

Є легкий шлях. І він завжди відкритий, варто тільки захотіти ним простувати. І є важчий шлях: шлях страждань, бід, хвороб, воєн, катаклізмів… І людство у всі поворотні моменти астрологічних циклів із завидною сталістю вибирає цей, з нашого погляду, важчий шлях. Напевно, людство не шукає легких шляхів, і ті, хто витримає до кінця всі випробування, я думаю, що зможуть перевершити мене за ступенем досягнень.

Тому я бажаю вам з успіхом витримати всі випробування та перемогти своє неуцтво, пристрасті, бажання якнайскоріше!

Я ЄСМЬ Майтрейя.