Закінчився темний час для Росії!

Микола Реріх

14 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Микола Реріх, Вознесений Владика Микола Реріх. Я прийшов до вас разом із цим Посланником.

Радісно усвідомлювати, що наша зустріч відбулася.

Дуже багато зусиль було докладено Вознесеними Сонмами для того, щоб стала реальною присутність Посланника на Землі Росії.

Ви знаєте, що під час мого втілення ми багато разів намагалися повернутися на Землю Росії. І щоразу це було неможливо внаслідок багатьох причин, і найголовнішою причиною був величезний опір сил пітьми, які захопили Росію та перешкоджали першій-ліпшій можливості нашої присутності в цій країні.

Ви знаєте, як важливо мати Світоч, фокус Світла на території такої країни, як Росія, закріплений у серці людини, яка перебуває у втіленні.

Ви знаєте, як важко було отримати цей фокус Світла в Росії.

І, справді, це є величезною перемогою сил Світла!

Ви навіть не можете уявити собі, як може змінитися майбутнє Росії, якщо вам вдасться зберегти цей фокус Світла, охоронити його й запалити від цього фокусу Світла багато інших фокусів Світла, як на території Росії, так і на території всіх сусідніх країн.

Ми раді. Небеса раді. Небеса тріумфують!

Закріплення цього фокусу не було випадковістю, це була кропітка праця протягом останніх півтори сотні років.

Ви знаєте, що іще жоден Посланник Великого Білого Братства не міг тривалий час перебувати на території цієї великої країни. Ви можете собі уявити, скільки зусиль було витрачено на те, щоб дати вам можливість отримати ці диктовки.

Воістину, не відразу все значення цієї події буде засвоєно свідомістю світлоносців.

Під час нашого короткого перебування на території Росії у 20-х роках минулого століття, ви знаєте, що ми двічі проїздили через Омськ. Перший раз на шляху до Москви й вдруге на шляху назад за межі Росії.

Однак мало хто знає про те, що під час свого перебування в Омську ми заклали тут фокус Світла, кристал світлової енергії, який діяв весь цей час на тонкому плані.

Так ми готували шлях. І ви знаєте, що цей Посланник народилася в Омську й все життя прожила в Омську, і вона не могла не отримати на тонкому плані допомоги від нашого фокусу Світла, нашого кристала, який ми заклали в цьому місці майже сто років тому.

Так твориться історія, так складаються події на Землі. І не було ніякої гарантії, що цей експеримент вдасться, а не буде зупинений, як вже багато разів зупинялися спроби закріпити фокус Братства у фізичному храмі людей, які проживають у Росії.

Я так докладно кажу вам про це, щоб ви перейнялися можливістю, яка відкривається. Не все, що відбувається на фізичному плані, відображає те, що відбувається на тонкому плані. А на тонкому плані давно побудована Нова Росія. Вона побудована стараннями кращих синів і дочок Матері Росії. Скільки храмів, скільки чудових проєктів розташовується на ефірному плані над Росією. І ці задуми натхненних Богом проєктів готові опуститися на фізичний план.

Ніч темна перед світанком.

Росія з дивовижною сталістю, як необ'їжджений кінь, скидала із себе багато важливих місій сил Світла. Вона обрала важкий шлях. Усі ці роки на території Росії стояв стогін від мільйонів життєпотоків, які отримали відплату карми за непокірність Волі Бога за повною програмою.

Натерпівся народ. Зупинився. Як не бігай коло й навколо, усе ж немає можливості сховатися від плану Бога для цієї країни. І настав час взятися до здійснення задуманого.

Час здійснення космічної можливості для цієї країни настав. І зараз перебувають у втіленні саме ті, хто повинен осадити ефірні задуми на фізичний план Росії.

Ви знаєте, що завжди важко одному піднятися на неприступну вершину. Але коли один підніметься, то багато хто зможе скористатися рукою допомоги й прикладом і теж зійти на свою вершину Божественної свідомості.

Гей, Русь, невже настав твій час? Та і як не настав, коли настав!

Багато ще несподіваних поворотів попереду, багато небезпечних підйомів і крутих скель, але світлоносці Росії вийшли на ту точку, звідки видно шлях на вершину.

І цей етап роботи, який зараз має відбутися з осадження Божественного задуму на фізичний план, зажадає всіх ваших сил і здібностей.

Закінчився темний час для Росії!

І ви у ваших серцях вже відчуваєте завтра, що насувається.

Завжди у глибині сердець російських людей жила мрія про світле майбутнє, яке має настати. Завжди в серцях російських людей була віра в диво, яке врятує Росію.

І багато разів Росію рятувало саме диво.

І зараз настає час див.

Через ваші серця, ваші розуми, вашими руками і вашими ногами буде побудований Золотий Вік у Росії. Ця країна завжди стояла осібно серед інших країн і завжди вражала своєю непередбачуваністю. І завжди в розумах кращих представників цього народу жила надія на особливий шлях, який раптом розкриється, і цей шлях неодмінно буде пов'язаний з Богом.

Росія ‒ країна, улюблена Богом.

І мене переповнює радість і передчуття близького світанку, а потім і яскравого сонячного дня для Росії!

Я був з вами сьогодні. І я радий нашій зустрічі.

Я ЄСМЬ Микола Реріх.