Відкрийте свої серця Божественній любові, і ви зміните цей світ

Присутність Безумовної Любові

7 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Присутність Безумовної Любові у твоєму храмі. Якість Божественної Любові є головною та домінуючою в тобі.

Ми вибрали тебе в якості нашого Посланника саме через це переважання якості Любові у твоєму серці.

Надто велике засилля сил антилюбові у твоєму світі. Ми засмучені цим.

З усіх Божественних якостей якість Любові є найбільшою. Прагнення до любові, бажання любити й бути коханим притаманне всім живим істотам. І саме через порушення Божественного Закону внаслідок зловживання вільною волею за часів стародавньої Лемурії та Атлантиди, саме в цю найголовнішу якість внесені найбільші спотворення.

Якби нам вдалося відновити цю якість у всій своїй повноті в душах всього лиш кількох людей, які перебувають у втіленні, ми дуже швидко поширили б цю якість всім світом. Це якість, проти якої неможливо встояти.

Це те, що дає миттєву співзвучність з Божественною Реальністю.

Дуже часто цю якість змішують зі статевим інстинктом. Звідси всілякі сексуальні збочення.

Здатність людини до творчості проявляється за допомогою прояву творчої моці через Любов. І та ж сама творча міць, котра бере участь при зачатті дітей, лежить в основі всього, що людина створює у своєму житті.

Людина у своїй основі подібна до Бога. І основна якість Бога ‒ це Любов. Тому людина не може не творити.

А творча міць проявляється рівно настільки, наскільки вона не обмежується блоками антилюбові, укоріненими у свідомість людини ззовні й підтримуваними її недосконалою свідомістю зсередини.

Досконале Полум'я Любові надходить у цей світ через вашу Я ЄСМЬ Присутність. Але на шляху цього потоку Любові встають фільтри з ваших недосконалих думок і почуттів. І потік спотворюється. Ви проявляєте якість Божественної Любові постійно. Ви не можете не виявляти цю якість, тому що вона притаманна всьому творінню. Але вам слід просто прочистити фільтри вашої свідомості, вашого сприйняття Божественної Реальності.

Відкрийте свої серця Любові, Божественній Любові, і ви зміните цей світ.

Немає сили в цьому світі, яка була б могутнішою, ніж Любов.

Тому ті сили, які прийняли рішення відокремити себе від Бога, передусім паразитують на викривленні якості Божественної Любові.

Уся індустрія сексу, порнографії, стереотипи взаємин між статями, пропаговані й тиражовані засобами масової інформації, спрямовані саме на те, щоб утримувати вас від прояву Божественної Любові.

Здається нешкідливим, якщо ви подивитеся фільм, який культивує ваше прагнення задовольнити статевий інстинкт. Здається нешкідливим дивитися на оголене жіноче тіло, що рекламує предмети ніяк не потрібні вам для вашого духовного просування.

Але у вашій свідомості оселяється ненависть до Божественної Любові. Ви добровільно зміцнюєте фільтри, що вмуровані у вашу свідомість і перешкоджають вам проявляти якість істинної Любові у вашому житті.

Настільки велика різниця, відмінність існує між споконвічним Божественним проявом Любові й тим розумінням любові, яке міцно ввійшло із часів цих загиблих цивілізацій, що навіть важко навести порівняння.

Це як життя і смерть.

Одна з якостей святих ‒ здатність отримувати нектар Божественної Благодаті у своє серце. Немає ніякого задоволення в цьому фізичному світі, яке можна було б порівняти з отриманням Благодаті Господньої.

Тільки чисті серця здатні отримувати цю Благодать.

Потік Божественної енергії, потік Божественної Любові проходить  всіма вашими тілами, пестячи вас. Ви відчуваєте екстаз у кожній чакрі, у кожному енергетичному центрі.

Найкраще сексуальне задоволення, яке ви могли б отримати у фізичному житті, неможливо порівняти із цим переживанням Благодаті, посланої вам Богом.

Замисліться, чи так невразливо для вас, якщо ви дивитеся порнографічні фільми, допускаєте лихослів'я, буваєте присутніми в товаристві людей, які допускають брудні думки й вчинки щодо жінок і взаємин статей.

Кожна така негативна вібрація сприяє вашому відділенню від якості Божественної Любові.

Споглядайте квіти, природу, посмішки дітей. Постійно оберігайте вашу любов від будь-яких проявів антилюбові. Оберігайте ваших близьких, ваших дітей. Від того уявлення, яке отримає нове покоління про Любов, залежить майбутнє вашої планети.

Справжня Любов починається із шанування жінки, Матері. І ті почуття, які ви відчуваєте до своєї Матері, можуть накласти відбиток на все ваше життя. Найбільше щасливі ті сім'ї, у яких склалася традиція поваги до Матері як охоронниці домашнього вогнища.

Нехай ніколи ваша свідомість не буде обтяжена жодними неякісними думками, спрямованими проти Матері, проти жіночої основи.

Ви всі матері в цьому світі. І чоловіки, і жінки. Ви спустилися у втілення, щоб оволодіти якістю Божественної Матері. Тому правильне ставлення до жінки, Матері буде запорукою успішного оволодіння вами якістю Божественної Матері. І без цього оволодіння ви не зможете осягнути Отця і Сина.

Я бажаю вам оволодіти якістю Божественної Любові у ваших нинішніх втіленнях.

Я ЄСМЬ Присутність Безумовної Любові,
і я пещу вас променями своєї Любові.