Ми чекаємо добрий урожай із пророслої у ваших істотах Божественності

Господь Сурія

24 грудня 2010 року

Я ЄСМЬ Сурія, який прийшов до вас цим днем.

Сонце зимового сонцестояння супроводить мене в цей момент мого приходу. І так само сонце вашої Божественної Я ЄСМЬ Присутності повинне постійно супроводити вас.

Можуть бути хмари, може мести заметіль, може гриміти грім або налітати буревій, але незважаючи ні на що ви знаєте про те, що є Сонце, і воно - завжди з вами.

Так само й у ваших життях. Незважаючи ні на які труднощі, неприємності й навіть біди, ви повинні знати, що ваша Божественна частина вас самих постійно присутня поряд з вами.

І з погляду Божественної частини вас самих усі численні ваші втілення та блукання світом ілюзії здаються однією миттю, неначе легка хмарка злегка затьмарила сонце.

Тому що в Божественному світі немає часу й немає простору. І ці атрибути вашого світу із часом повинні зникнути подібно до грозових хмар, які сховалися за обрієм.

Вам є про що розмислити. Тому що настала пора, коли варто замислитися про Вічне Життя. Всі ваші захоплення у світі ілюзії скоро надокучать вам, і вас почне притягувати справжня реальність. Коли це станеться? Ми не можемо вам сказати про конкретні терміни. Тому що тоді, коли це по-справжньому станеться, у людства буде інший календар та інша система літочислення.

Проте вже зараз вам є про що роздумувати й над чим працювати. Тому що ваш світ пробуджує ваші почуття та бажання. І доти, поки ви піддаєтеся на ці хитрощі ілюзорного світу, ви не можете просуватися до Вершин Божественної свідомості.

Треба тримати у вузді почуття. Треба тримати у вузді думки. Треба постійно контролювати себе. Уявіть собі віз, у якому немає візника. Коні надані самим собі й роблять те, що їм надумається: скубуть траву, бредуть на водопій. Такий віз не здатний переміщатися до мети, тому що ним нікому керувати.

Ваші істоти подібні до цього воза, позбавленого візника. Ви бредете по життю, зустрічаєте деякі спокуси, ганяєтеся за задоволеннями, але ви нікуди не рухаєтеся. Тому що ви перебуваєте під впливом почуттів і бажань, вашої нижчої природи. Для того щоб вам почати рухатися в бік Божественної реальності, вам слід потурбуватися про те, щоб вашим життям управляв візник - ваше Вище Я, лише воно здатне вивести вас із нетрів ілюзорного світу.

Вище керівництво, збереження вірного напряму руху ‒ ось що вам потрібне.

І, звичайно, я розумію, що між тим моментом, коли ви прочитаєте ці рядки, і навіть між тим моментом, коли ви приймете рішення підкорити свою істоту вищій природі, і моментом, коли це станеться, пройде чимала кількість часу.

Проте якщо ви не приймете рішення та не будете спрямовуватися, то ви ніколи не зможете вирватись із тенет ілюзії.

А деякі з вас так добре влаштувалися в ілюзії, що сама згадка про необхідність щось міняти в їхніх життях розглядається буквально як замах на основи.

Ще раз кажемо про революцію у свідомості. Зараз ваша свідомість схильна до впливу стереотипів, які склалися в суспільстві. Стереотипи доведеться міняти. Ви не можете нічого не робити. Вібрації фізичного плану підвищуються. І для того, щоб відповідати новому вібраційному рівню, вам доведеться змінити ваше життя, установивши в ньому вірні пріоритети.

До сказаного необхідно додати, що всі люди перебувають на різних східцях еволюційного розвитку. І дуже скоро вам доведеться це визнати. Тому що хаосу, у якому перебуває людське співтовариство, слід покласти край.

Система цінностей має бути змінена. І передусім повинна бути змінена система духовних цінностей. Повинні набути поваги ті люди, які мають духовні чесноти, а не ті, які про них говорять. Рівень духовного розвитку суспільства здатний змінити всі інші сфери життя в лічені роки. Істинні духовні цінності вказані в основах всіх релігій світу. Тому немає необхідності шукати щось нове. Треба просто виконувати те, що вже вказано. Тоді суспільство здатне буде очиститися від неякісних зразків.

Потрібні люди, здатні пожертвувати собою заради затвердження Нового Життя. Потрібні люди, готові присвятити свої життя доброчесності і які самовіддано відстоюють Божественні принципи в житті.

Новий час настає. І в людського співтовариства немає іншого шляху й немає іншого виходу із ситуації, що створилася, як рухатися вгору, до Божественної свідомості.

Усе, що менше Божественної досконалості, має бути залишено в минулому й забуто.

Час - рухатися вперед східцями еволюції.

І з нашого боку було б безглуздо й нерозважливо витрачати стільки сил і енергії на те, щоб приходити й раз по раз давати наше Вчення, якби ми не були впевнені в тім, що наші зусилля виправдаються стократ.

Ми чекаємо добрий урожай із пророслої у ваших істотах Божественності. Ми сіяли зерна Божественної Мудрості, і тепер ми чекаємо врожай.

Я ЄСМЬ Сурія
з надією на людство Землі.