Не вшир ідучи, а вглиб просуваючись, ви досягаєте

Владика Морія

23 грудня 2010 року

Я ЄСМЬ Ель Морія!

Спішність диктує умови передачі наших Послань.

Час короткий, і багато що іщетреба сказати. Багато про що попередити.

Здається, що світ той самий. Усе так само відбувається зміна пір року, дня і ночі. Проте невловимо змінюється ситуація на планеті Земля. Ми приходили. Ми попереджали.

І як і раніш єдина панацея, яка може бути вам потрібна від всіх хвороб людства на цей історичний момент часу, полягає у зміненні вашої свідомості.

Саме: у зміненні свідомості, а не в тім, як ви розумієте зміненнявашої свідомості іноді.

Вам здається, що коли ви читаєте диктовки Владик, або проводите молитовні бдіння, або читаєте Розарії, ви змінюєте свою свідомість. Дозвольте завважити, що це не завжди так. Тому що механічний набір дій, кількість прочитаних молитов або книг не може слугувати достатнім доказом вашого просування Шляхом.

Ваш фізичний світ має властивість подвійності. І одні й ті самі дії можуть приводити як до позитивного результату з погляду еволюції, так і до негативного. Будь-яка дія на фізичному плані має подвійність.

Ті ж самі дії можуть приводити до благого результату, а можуть призводити до катастрофи.

Візьмемо приклад. Ви проводите молитовне бдіння. Ви приділяєте цьому багато часу щодня. З погляду більшості людей ви здійснюєте благу справу, яка неодмінно принесе користь світові. Проте ваші дії можуть бути спрямовані й у друге, протилежне русло. І навіть щиро читаючи молитви, ви можете творити карму. Тому що енергією управляє мотив.

Для багатьох мої слова здаються незрозумілими. Тому що для багатьох саме творіння молитви є поки недосяжним результатом.

А ми говоримо вже про тонші речі, які доступні далеко не всім. Це Вчення, яке ми даємо, при всій уявній простоті є найскладнішим Вченням, яке існує на земній кулі в цей момент часу. Тому що це Вчення відкриває для вас двері у Вічне Життя. Але тільки ті, хто здатний засвоїти це Вчення у всій повноті, отримають ключі від дверей, що ведуть у Вічність. Інші, ті, хто бере з нашого Вчення те, що підходить йому, а решту відкидає, як непотрібний мотлох, від вас будуть заховані не лише ключі, але й самі двері, що ведуть у Вічність.

Гординя, серед якої і духовна гординя — ось те, що рухає багатьма так званими шукачами Істини. Вони думають, що мають мудрість, яка дозволить з різних вчень і релігій скомпонувати щось, що дасть можливість для духовного просування до Істини.

Не тіште себе ілюзією! Ніколи ще бездумне й сліпе об'єднання різних вчень не приводило ні до якого позитивного результату.

Людство стоїть на тому східці еволюційного розвитку, коли воно не здатне розгледіти Істину, що лежить прямо перед носом, але ганяється за примарами, які маячать на іншому кінці земної кулі, як за панацеєю від бід.

Істина лежить всього лиш у декількох сантиметрах від вашої руки, якщо ви покладете вашу руку на груди в ділянці серця. І чим більше ви ганятиметеся за різною інформацією та намагатиметеся скласти синтез різних вчень, тим далі й далі ви будете йти від Істини.

Не вшир ідучи, а вглиб просуваючись, ви досягаєте.

Ви можете ходити по багатьох красивих місцях, заходити у храми, відвідувати міста й музеї. Ви можете витратити на це все ваше життя. Але вершини Божественної свідомості ви здатні досягти тільки тоді, коли прямуєте вашим шляхом на вершину.

Ніяка кількість інформації, яку ви поглинатимете в неймовірних об'ємах, не наблизить вас до Істини.

Тому що Істина проста, і звичайні безграмотні люди, які слухали проповіді Ісуса, здатні були осягнути цю Істину.

А ви витрачаєте стільки енергії та сил, відвідуючи різні семінари, читаючи томи літератури, але вся ця інформація врешті-решт лежить непереборною перешкодою між вами й Божественною Істиною. Бо ви забуваєте про головне: навіщо вам ця інформація. І якщо навіть на самому початку шляху ви мали істинний мотив, то, блукаючи в інформаційних лабіринтах, ви вже забуваєте, навіщо ви туди зайшли.

Вам здається, що інтелект і людська мудрість наблизять вас до Божественної Мудрості. Проте виходить прямо протилежне: чим більший ваш інтелект, тим далі ви відсовуєтеся від Божественної Мудрості. І людська мудрість, як основа щасливого й довгого життя на Землі не допоможе вам, коли ви на межі сил штурмуватимете Вершини Божественної свідомості.

Саме зречення. Саме самопожертва. Саме віддача всіх сил безкорисливо на служіння ближньому здатні просунути Божественним Шляхом. Але з погляду більшості людства все, про що ми говоримо, є лише красивими гаслами, які вони готові поблажливо прочитати й навіть поаплодувати.

Ситуація нагнітається. І все міняється не у кращий бік. Настав етап, коли кожен з вас, хто читає ці рядки, повинен наважитися ризикнути й відкинути ілюзорне благополуччя та зважитися видиратися на голі скелі. Тільки внутрішні бар'єри відділяють вас від Істини.

Я говорю алегорично. Але те, що ви повинні зробити, це дійсно революційні змінення, які ви повинні зробити всередині себе.

А зараз я б хотів приділити час ще одній важливій темі. Сьогодні 23 грудня. І на вашому місці я б скористався тією диспенсацією, яка дана зверху. І так само, як необхідно молитися перед початком всякої справи, необхідно молитися перед початком нового астрологічного місяця. І щоб ваша молитва була дієвою, моліться так, як ніби ваша дитина ‒ у вогні, і тільки від вашої молитви залежить її порятунок і життя.

Я був радий новій зустрічі з вами. І я сподіваюся на нові зустрічі!

Я ЄСМЬ Ель Морія!