Про підсумки засідання Кармічного Правління

Будда Вайрочана

3 липня 2010 року

Я ЄСМЬ Вайрочана. Я прийшов цим днем, щоб сповістити вас про результати роботи Кармічного Правління. Мені випала честь зробити це.

Ті з вас, хто уважно знайомився з Вченням, даним нами через цього Посланника, знає, що рішення Кармічного Правління завжди ретельно узгоджується з Великим Центральним Сонцем. Тому на найближчі півроку діятиме прийняте нами рішення.

Отже, я готовий повідомити вас про прийняті рішення в тих рамках, у яких це можна донести до невознесеного людства.

І, звичайно, вас цікавить чи буде продовжуватись даватися Вчення через цього Посланника?

Ми використовуємо будь-яку можливість, щоб давати Вчення. І не використовувати підготовленого нами Посланника, яка перебуває у втіленні й користується нашою довірою вже протягом шести років, не відповідатиме вимогам Космічного Закону.

Тому ми продовжимо роботу через нашого Посланника. І я маю вам сказати, що ми отримали дозвіл Великого Центрального Сонця на використання ще одного резервуару Божественної енергії на благо еволюцій планети Земля.

Проте ми більше не витрачатимемо нашу енергію на передачу циклів Послань. Ми будемо використовувати передачу енергії іншим шляхом. Більше цілеспрямовано, точніше й навіть могутніше.

Тому ті з вас, хто звик читати Послання, отримувати Божественну енергію, що міститься в них, і не використовувати її за призначенням для розвитку своєї свідомості й, мало того, використовувати цю енергію на небожественні цілі, для вас ми перекриваємо це джерело Божественної енергії.

Проте є певна кількість людських індивідуумів, які підготували себе до сприйняття нашого Вчення. Вони підготували ґрунт своєї душі, на яку наше насіння Божественної Мудрості падало впродовж цих шести років.

І тепер настав час, коли насіння Божественної Мудрості має прорости. І ми з нетерпінням будемо очікувати цих сходів.

Кожен з вас отримає нашу допомогу й підтримку. І та енергія, яка до цього моменту лилася широким потоком і поливала всіх, хто підставляв свої посудини під цей потік, зараз поступатиме цілеспрямовано в посудини тих, хто здатний використовувати нашу енергію максимально ефективно для зростання своєї свідомості й допомоги людям, які оточують.

Ми не можемо залишити людство без нашої допомоги й підтримки в цей важкий час. І для тих з вас, хто необмірковано читав наше Вчення, не дуже заглиблюючись у його сенс, настав час випробування. Тепер ви повинні своїми власними зусиллями опанувати дане Вчення, перечитуючи кожне наше Послання стільки разів, скільки необхідно, для того щоб воно було сприйняте вашою свідомістю.

Настав час довести, що ви здатні до еволюції.

Настав новий етап нашої роботи. І якщо в першій половині дванадцятирічного циклу роботи через нашого Посланника ми сіяли наше насіння та поливали його Божественною енергією, то у другій половині цього дванадцятирічного циклу, тобто в найближчі 6 років, вам належить проростити зерна Мудрості у ваших душах.

Першу половину дванадцятирічного циклу Дух наповнював ваші душі Божественною енергією. І тепер настав висхідний цикл, коли ваші душі повинні дати сходи Божественної свідомості.

За нами залишається робота з турботи за тими паростками вашої свідомості, які з'являтимуться тут і там на земній кулі.

Жоден паросток не має пропасти. Кожна душа повинна отримати максимально можливу допомогу й опіку.

Тому найближчими роками ви повинні зібрати всі свої сили, щоб подолати ті кармічні обставини, які заважають вам піднестися над ілюзією. І тоді, коли паростки Божественної свідомості подолають певний рівень, вам вже будуть не страшні бур'яни людської свідомості людей, які оточують.

І ми сподіваємося через шість років зібрати добрий урожай. Ми завершили посів. І зараз ми чекаємо зростання Божественної свідомості, щоб зібрати врожай в Божественні засіки у вигляді сяючих каузальних тіл вашого Духа.

Таким чином змінюється цикл за циклом. І те, що здатне до подальшої еволюції, дістає можливість для розвитку. А те, що не здатне до еволюції, поступово поступиться місцем прийдешнім Расам, готовим прийти у втілення на цю дивну планету з ефірних октав Світла.

Землі судилося стати світосяйною зіркою Свободи, яка стане зразком для багатьох інших еволюцій, що населяють світи цього Всесвіту.

А зараз я маю сказати вам ще одну річ. І для багатьох з вас це буде новиною або відкриттям. Тому що ви не думали про те, що щось на вашій планеті може змінитися. Проте, термін настав. І двері Божественної можливості закрилися для втілення на Землі тих індивідуумів, хто відстав у своєму розвитку. І зараз планета населятиметься іншими індивідуумами, які дуже скоро складуть більшість на планеті Земля.

За космічним годинником, що настроєний на вічність, пішли останні хвилини можливості для тих душ, які перебувають у втіленні, але не бажають звіряти свій годинник з Великим Центральним Сонцем.

Я радий був виконати це доручення Кармічного Правління: донести до вас підсумок нашого засідання.

Не думайте, що все закінчилося. Все ще тільки починається! І вас очікують блискучі відкриття щонайближчим часом!

Я ЄСМЬ Вайрочана. Ом.