Заключне Послання

Владика Морія

21 червня 2010 року

Я ЄСМЬ Ель Морія.

Сумно мені давати сьогоднішнє Послання.

Ви знаєте, що я був тим, хто добився на Великому Центральному Сонці диспенсації з передачі зимового циклу Послань. І я також виступав за можливість дати цей літній цикл.

Однак Божественна можливість із передачі наших Послань закінчилася.

Ви, напевно, думали, що ви будете весь час отримувати й отримувати нашу енергію.

Ви забуваєте, що ми, так само як і ви, відповідальні за витрату Божественної енергії. І кожна диспенсація, кожна Божественна милість перш, ніж бути дарованою, проходить процес ретельного узгодження на всіх рівнях Космічної Ієрархії.

Ніхто з вас не може поскаржитися на те, що впродовжцих шести років, коли ми давали наші Послання, ви були скривджені. Ми давали наше Вчення широко на найдоступнішому рівні. Ми годували вас буквально з ложечки, і тепер ми маємо право розраховувати на результат наших зусиль. Тому що карма наших зусиль, якщо вони були даремні, вимагає свого відпрацювання.

Тому ми очікували з нетерпінням плодів наших зусиль. І сьогодні я маю констатувати той сумний факт, що ми не отримали очікуваного результату, і Божественна можливість із передачі Послань через російського Посланника добігла кінця.

Те, як ви ставитеся до нашого Посланника й до нашого Вчення, також створює і для вас карму. І все те Світло, яке виливалося на вас і не було використано за призначенням для зростання вашої свідомості, створило величезну карму для людства.

Усе у вашому світі є двоїстим і навіть Вчення, яке ми даємо, може бути використане вами як на Добро, так і на зло.

Тому з метою зменшення карми для людства у зв'язку з дискваліфікацією енергії, що вміщується в наших Посланнях, ми змушені припинити давати наші Послання.

Як будуть розвиватися подальші події вирішить Кармічне Правління і Вища Космічна Рада.

Я, зі свого боку, готовий продовжити своє Служіння людству, але я не можу вийти за рамки тих обмежень, які ви створили невірним ставленням до Слова.

Фізично для вас нічого не зміниться. Ви будете продовжувати існувати до певного часу. Але те, про що ми постійно попереджали й від чого намагалися захистити людство, неминуче станеться. І тут ми не можемо сказати, що ми нічого не робили й не доклали всіх можливих і неможливих зусиль.

Закон вільної волі не дозволяє нам зупинити вас, якщо ви вирішуєте стрибнути у прірву. А саме це робить людство зараз.

Тому ті зерна, які ми посіяли в душах людей за цей час, можуть прорости тільки в такому випадку, якщо ви створите сприятливий ґрунт для того, щоб вони могли прорости.

Ми змушені відійти вбік і зайняти позицію спостерігачів.

Найсумнішим фактом є те, що надто багато найкращих представників людства перебувають у втіленні в цей важкий для Землі час. І як же нам спостерігати, як вони слухняно, немов змія під сопілочку, виконують ті рухи, які прийняті в суспільстві, немов зачаровані магією ілюзії.

Потрібно зробити прорив у свідомості, тому що без цього людство приречене.

Ви або будете слідувати тим шляхом, який відповідає вимогам еволюції, або поповните смітник історії, як ще одна еволюція, яка не витримала випробування магією ілюзії.

Більш зрозуміло й доступно викласти постулати нашого Вчення вже навряд чи вдасться.

Я прошу, щоб ви уважно поставилися до моїх слів і ретельно обміркували їх у час, що залишився.

Мене турбують мої чола, які перебувають у втіленні й за яких я несу кармічну відповідальність. Для вас, можливо, це є моїм останнім зверненням, яке ви зможете прочитати й зрозуміти вашою зовнішньою свідомістю. Те, що стосується роботи з вами в моїй священнообителі в Дарджилінгу, я буду продовжувати зустрічатися з вами й давати Вчення. Однак покров ілюзії є таким щільним, що навряд чи ви у своїй зовнішній свідомості здатні будете згадати ті слова, які почуєте від мене в моїй обителі.

Оскільки, очевидно, вам потрібен час для обмірковування та осадження нашого Вчення, то вам слід знати, що коли ваша душа дозріє і ви побачите раптом все, що вас оточує, очами вашого Вищого Я, пам'ятайте, що ми завжди стоїмо поруч з вами як турботливі няньки, готові надати всю необхідну допомогу для вашого виходу з ілюзії.

Але якщо ви розраховуєте, що ми будемо служити вашому его й задовольняти всі примхи вашого его, то ви глибоко помиляєтеся. Ми не можемо нескінченно годувати ваше его Божественною енергією.

Тому що сказано: "Не мечіть бісер перед свинями"1.

Отже, робіть ваші вибори й приймайте рішення! Кожен здоровий паросток вашої свідомості буде дбайливо збережений.

Усі бур'яни людської свідомості будуть видалені на космічне звалище.

 

Я ЄСМЬ Ель Морія.

 

  

________________

1"Не давайте святині псам, і не розсипайте перлів своїх перед свиньми, щоб вони не потоптали їх ногами своїми і, обернувшись, щоб не розшматували й вас". (Матв. 7:6).