Процес осягнення Божественної Істини буде відбуватися постійно

Великий Божественний Направитель

13 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Великий Божественний Направитель. Я ЄСМЬ прийшов через цього Посланника.

Здається дивним, що така велика кількість Вознесених Істот дає вам свої диктовки протягом такого короткого проміжку часу. Я маю запевнити вас, що в цьому немає нічого дивного. Вознесені Сонми бажають спілкуватися з людством і використовують для цього будь-яку надану можливість. І ми будемо продовжувати доти, поки не зміниться ситуація у вашому фізичному світі, пов'язана з прийманням цих диктовок.

Я маю вам сказати, що насправді кожне приймання диктовки нами ретельно планується, і ми намагаємося вивіряти інформацію та давати саме те, що найбільш відповідає поточному моменту на Землі. При цьому нам доводиться враховувати також обсяг знань Посланника й природні обмеження каналу Посланника.

Так, наприклад, ми не можемо передати інформацію, яку не приймає зовнішня свідомість Посланника внаслідок властивого їй обмеження.

Проте смію вас запевнити, що ми передаємо всю інформацію, яку можливо передати через цей фізичний провідник.

Тепер я б хотів перейти до передачі деякої нової інформації.

Уявіть собі посудину, наповнену по самі вінця. Якщо посудина наповнена, то ви не можете вмістити в цю посудину нічого додатково.

Тому наше й ваше завдання та одна із цілей цих диктовок постаратися звільнити місткість ваших посудин для сприйняття нової інформації.

Ваш фізичний мозок на відміну від можливостей вашого Божественного розуму вельми обмежений. І якщо у вашому фізичному мозку міститься інформація з якогось питання, то ви не можете сприйняти інформацію із цього ж питання, яка має трохи інший зміст.

Ось у цьому й полягає вся складність роботи з людською свідомістю.

Якщо ви отримали інформацію з джерела, яке ви вважаєте авторитетним, і потім до вас приходить інформація з іншого джерела, яке є для вас новим, і це джерело подає цю ж інформацію трохи по-іншому або прямо протилежним чином, то ви, швидше за все, відкинете інформацію, що міститься в новому для вас джерелі.

І в цьому немає нічого поганого. Якби ви сприймали за чисту монету будь-яку інформацію з будь-якого зовнішнього джерела, то ви просто не змогли б існувати у вашому світі. Тому що вам доводилося б одночасно вміщувати у вашій зовнішній свідомості прямо протилежну взаємовиключну інформацію.

Тому на якомусь етапі еволюційного розвитку людства переважають якісь істини, котрі потім поступово змінюються іншими істинами. Так поступово відбувається еволюція людської свідомості, що виключає насильницький шлях.

І найбільшою проблемою, з якою ми стикаємося, коли маємо справу з людською свідомістю, є саме її обмеженість і схильність приймати за догму раніш отриману інформацію з авторитетного джерела.

І щораз, коли ми розпочинаємо виклад нової інформації, ми робимо це дуже делікатно, намагаючись не викликати відторгнення та неприйняття, що призводять до дуже бурхливих реакцій і викликають надто великі просторові сплески негативних емоцій.

Я пропоную вам трохи по-іншому поглянути на питання падіння ангелів. Ви, напевно, пам'ятаєте, як це питання викладене у книгах, даних через попередніх Посланників. І я сам давав деякі думки, пов'язані з падінням ангелів, які ввійшли до складу Вчення, широко розповсюдженого в західному світі.

Важко сказати, чому людям так припало до серця це вчення. Напевно, людській свідомості дуже близька ідея бунту проти Бога і його Законів. І дуже спокусливо приписати властиві собі недоліки навіть Вищим Силам. Чи не тому бунт ангелів знайшов таке широке розповсюдження в західному світі, що ця ідея дуже до серця сучасній людині й завжди можна виправдати себе й свою поведінку, пославшись на те, що навіть ангели на Небесах бунтують.

Досі в диктовках ми намагалися обходити цю тему і якщо згадували про неї, то згадували лиш загальні питання, що стосуються боротьби двох основ. Сили, яка множить ілюзію, і сили, яка прагне повернутися до первісного невиявленого Божественного Творіння.

І я маю вам сказати, що легенда про упалих ангелів у тому вигляді, як вона викладена в багатьох вченнях, поширених на Заході, просто відображає Космічний Закон, пов'язаний з незмінною вимогою втілення на певному етапі космічної еволюції найвищих Істот Світла в тілах людей. Вища форма життя, яка отримала своє завершальне звільнення від фізичної форми в попередніх космічних циклах, на певному етапі зобов'язана повернутися на фізичний план в тіла людей, які перебувають на нижчому ступені еволюційного розвитку для надання цим тілам іскри Божественності, Божественного Розуму й Божественного розуміння.

Фізичний проявлений світ не може бути наданий самому собі, він не може існувати автономно від всього Творіння. І внаслідок великої присутності сил хаосу у виявленому світі, він вимагає постійної турботи й опіки з боку Вищих проявлених світів цього Всесвіту.

Процес сходження ангелів у тіла людей є необхідним етапом еволюційного розвитку. І цей процес можна порівняти з тим, як ви додаєте здобу в тісто. Якщо тісто з якоїсь причини вийшло не дуже якісним, то ви кладете в нього здобу. Ви можете додати в нього яйця або масло, щоб надати йому кращу якість і властивості. Такий самий процес використовується при наділенні людства вищими здібностями шляхом сходження в тіла людей часток Істот, які перебувають на вищих етапах еволюційного розвитку.

І цей процес становлення людини більш Божественною, більш відповідною своїй споконвічній Божественній природі триває постійно.

У ході цих диктовок вам неодноразово говорилося про те, що будь-яка людина, яка підготувала свій фізичний храм, отримує всередину свого храму додаткове Світло у вигляді присутності Істот Світла, які здатні виявляти себе через наданий вами фізичний провідник.

Ми прагнемо бути присутніми в людях Землі, і ми прагнемо використовувати будь-яку можливість для нашої додаткової присутності.

Тут немає порушення Закону вільної волі, тому що людина, яка досягла ступеня співпраці з нами, охоче надає свій храм для нашої присутності. І дійсно справджується задумане, і ви стаєте нашими руками і ногами.

Так само мільйони років тому сталося сходження в тіла людей ангелів, або Вищих Істот Світла, які наділили людину розумом і ввійшли до складу її Вищого тіла, або Я Христа.

Я не хочу більш акцентувати вашу увагу на цих речах сьогодні. Тому що я передчуваю надто бурхливу реакцію з боку багатьох, хто буде читати ці рядки. Я сказав достатньо, щоб розбудити вашу свідомість і надати їй новий імпульс осягнення Божественної Істини.

І не думайте, що ви відразу ж осягнете всю Божественну Істину. Пройде ще якась кількість років, і з таким трудом засвоєна людством істина знов зажадає заміни іншою істиною, яка ще більше наблизить розум людини до Божественної Істини.

І цей процес осягнення Божественної Істини буде відбуватися постійно.

Від вас знадобиться тільки постійне бажання пізнавати Божественну Істину, спрямовуватися до її пізнання та звільнятися від будь-яких догм, до яких так швидко прив'язується людська свідомість, що позбавитися цих догм буває надто важко, і часом це заподіює значний біль і неприйняття з боку его людської істоти.

Подумайте про те, що почуття, що ви володієте всією повнотою Божественної Істини, є, насправді, проявом вашого его. Як може обмежена свідомість вмістити в себе необмежену Божественну Істину?

Я дав вам сьогодні багато нових знань, і я намагався зробити це максимально м'яко, щоб не викликати надто великі ментальні й емоційні сплески у вашій аурі.

Я ЄСМЬ Великий Божественний Направитель
був з вами сьогодні.