Бесіда про вихід зі світу ілюзії у Божественний світ

Господь Майтрейя

13 червня 2010 року

Я ЄСМЬ Майтрейя.

Я знову прийшов. Сьогодні, як і раніше, я бажав би дати вам деяке розуміння та передати вашій свідомості частку своєї свідомості. Ми обмінюємося енергіями, і в цьому взаємообміні ми збагачуємо один одного.

Тому я приходжу знов і знов. Я вдивляюся у ваш світ.

Коли ваша свідомість зможе сприймати вічні істини, ми зможемо спілкуватися прямо. А доти, поки ваша свідомість зайнята ілюзорними речами, ми можемо тільки короткочасно потиснути один одному руку, простягнену крізь світи.

Ваша жага вражень і матеріальних енергій перешкоджає нашому спілкуванню. Ваша свідомість постійно прив'язана то до одного предмета, то до іншого предмета вашого світу. Немає волі. І оскільки немає волі вашої свідомості, ми не можемо спілкуватися. Ви заточені в темницю. І ця темниця – ваша ілюзія, яка вас оточує в матеріальному світі. Ваша свідомість постійно блукає в нетрях ілюзії. Ні на хвилину ви не можете зосередитися на нашому світі. Як же нам зрозуміти один одного?

Ви зможете наблизитися до мене у своїй свідомості тільки тоді, коли почнете знімати покрови ілюзії з ваших чотирьох нижніх тіл. А це називається встати на Шлях Посвячень і слідувати цим Шляхом.

Такий стан світу зараз, що для того, щоб вирватися з тенет ілюзії, необхідно докласти великих зусиль, пов'язаних з подоланням вашої людської свідомості, вашого плотського розуму й ваших бажань. Тому цей Шлях у теперішній період часу дуже болісний. Вам доводиться різати по живому, відмовляючись від всього, що у вашому світі прийнято вважати престижним, необхідним і потрібним.

Навряд чи багатьом з тих, хто читає це моє Послання, буде зрозуміло, про що я кажу. Тому що ми розмовляємо різними мовами. І ми не зможемо зрозуміти один одного, поки ваша свідомість не розкриється подібно до лотоса назустріч Божественній Істині, про яку я вам кажу, і про яку вам кажуть інші Вознесені Владики.

Відмовитися від всього, що вас оточує. Це сприймається вами як насильство, як щось незрозуміле й підозріле.

Справді, так було й раніше. Ми говорили деяким, свідомість яких була готова відкритися подібно до морської мушлі назустріч нам. Але навіть ці деякі насилу сприймали те, про що говориться.

Зрозумійте, ми бажаємо вам тільки Добра, тільки Любові, тільки всього найкращого, що може бути. Але наше розуміння Добра, Любові й кращого є різним, тому що ваш світ є перевернутим світом. І все, що для нас є піднесеним і Божественним, вам видається сумнівним і обтяжливим.

У цьому полягає основна складність взаємодії між нашими світами. І питання змінення свідомості, її піднесення до рівня, на якому ми здатні будемо говорити однією мовою, є актуальним і значущим. І це – найголовніше питання вашого часу.

Невже ви думаєте, що Бог не зможе взяти турботу про вас тоді, коли ви повністю віддастесь Йому? Невже ви думаєте, що дбайливі руки не будуть страхувати кожен ваш крок, коли ви невпевненою ще ходою підете назустріч Новому Світові?

Надто з багатьма розчаруваннями й невдачами ви зустрічалися з втілення у втілення. І рубці, які лежать на ваших душах, ніяк не можуть зарости й розсмоктатися. Це є причиною відсутності Віри. І це є причиною, чому ви не можете сприйняти наші слова як Істину. Ви надто часто обпікалися. І тоді, коли настала пора знов почути наш голос, який ви чули раніше через багатьох пророків, ви відчуваєте сумніви. Ви слухаєте й не чуєте. Ви читаєте й не довіряєте. І це ваше право.

Є Закон, який діє в ілюзорному світі. І цей Закон діє бездоганно. І цей Закон свідчить про те, що з вами відбувається те, у що ви вірите й до чого ви спрямовуєтеся. Тому ми говоримо про якість Віри і якість відданості Владикам.

Тоді, коли всередині вашої істоти спалахує Віра й відданість, це слугує свого роду магнітом, який починає вас притягувати в наш світ. Але оскільки сьогодні ви вірите й спрямовані, а завтра ви знову спрямовуєтеся за якимось предметом вашого світу або бажання веде вас по ілюзії, то ми не можемо виловити вас із ілюзії.

Нам необхідно рівне й постійне горіння вашого полум'я спрямування, Віри й відданості. Тоді ми можемо розрізнити вас і вжити заходів до того, щоб виступити вам назустріч.

Тому ми говоримо про напрацювання Божественних якостей. Тому що це ваші цінності, які назавжди залишаться з вами. А ваші ілюзорні захоплення розтануть разом зі світом ілюзії.

Я приходжу для того, щоб задати вірний напрямок вашим спрямуванням. Оскільки ілюзія все зміцнює та зміцнює свої позиції, від вас потрібно подвоєння та навіть багаторазове посилення ваших Божественних якостей.

Ніколи ще не було так, щоб наші учні без болю та страждань розставалися зі своїм его. Процес просвітлення супроводжується неминучим процесом очищення від всього ілюзорного. А оскільки ваше его є частиною вас самих, то ви зазнаєте страждання, зрізуючи із себе шматки вашого его, випалюючи ваші прихильності й бажання.

Це дуже важкий шлях. І вимагається достатня внутрішня мотивація та безумовна Віра, щоб витримати цей Шлях і пройти його до кінця. Одиниці можуть.

Ми робимо все, щоб полегшити ваш вихід зі світу ілюзії в реальний світ Бога. Ми докладаємо титанічних зусиль. Однак ваш світ ближче до вас, і ви чуєте його звуки й відчуваєте його притягання. Бо для того, щоб почути нас, необхідна тиша, самотність і певний ступінь очищення від карми.

Не все так погано, як видається. Тому що ваш світ стає все менш і менш привабливим. І ті душі, які дозріли для переходу в наш світ, усе виразніше й виразніше відчувають це.

Я говорив сьогодні про найголовніше – про ваш вихід зі світу ілюзії в Божественний світ. І це найбільш актуальна річ для вас зараз.

Я ЄСМЬ Майтрейя.