Честь і хвала праведникам!

Улюблений Заратустра

6 червня 2010 року

Я ЄСМЬ Заратустра!

Я прийшов до вас цим днем, щоб затвердити у ваших серцях Полум'я!

О, людська пам'ять така недовговічна. І, напевно, майже ніхто з вас не пам'ятає, що я приходив на Землю у втілення багато разів, щоб принести людству Землі Вчення про його Божественну природу. І Полум'я якомога краще символізує Божественну природу людей.

Ви забули про ваше Божественне походження. Тому знов і знов доводиться приходити нам, Великому Білому Братству, через різних Посланників, щоб нагадати вам про вашу Божественність.

Я був пророком мого Вчителя Ахура Мазди або Ормазда. Напевно, вам ближче інше ім'я мого Вчителя – Санат Кумара!

Так, звичайно, Санат Кумара! Цей Великий Дух дуже багато зробив для людства Землі й продовжує свою роботу зараз.

І багато хто, дуже багато хто з вас пам'ятає свій давній зв'язок із Санатом Кумарою. Ви пам’ятаєте про цей зв'язок, який існує на внутрішніх рівнях і ледь-ледь виявляється у вашій зовнішній свідомості.

Праведники Саната Кумари!

Незаймані Саната Кумари!

Багато хто з вас читає ці Послання. Багато хто з вас втілені зараз на планеті, щоб утримувати баланс, щоб проводити через ваші тіла Вогонь, Божественний Вогонь, символом якого на фізичному плані є полум'я. Це полум'я нагадує вам про вашу суть. Тому що з тонкого плану ви всі виглядаєте як полум'я. І я радий, коли тут і там на планеті серед темряви, яка панує, спалахує смолоскип Служіння. І все навколо вас освітлюється Світлом Осяяння, яке наповнює все ваше єство.

Я пам'ятаю ті далекі часи, коли люди оцінювали досягнення людини не за товщиною гаманця або за займаною посадою. Я пам'ятаю ті часи, коли люди цінували вище за все на світі вияв Божественного Полум'я в людині. І це Полум'я було видно неозброєним оком. І неможливо було ані сховати свої досягнення, ані ввести в оману людей уявними заслугами, тому що все було очевидно: Божественний Вогонь блискав не тільки через очі праведників, він буквально охоплював всі їхні тіла, включаючи фізичне.

Це були блаженні, ні із чим не порівнянні часи. І Санат Кумара мав можливість раз у рік виявляти свою присутність на святі Вогню. І всі мали можливість споглядати цей образ крізь вогонь, у якому Він сходив.

І чим ближче людина могла підійти, щоб вклонитися Ормаздові, тим більше були її духовні досягнення. Ті ж, у кому его затьмарювало Божественний розум, теж прагнули підійти, щоб продемонструвати свою єдність із Божеством. Але вони відразу палали в Божественному Вогні або відбігали вбік, як смалені кішки.

Не так – у ваші часи. У вас у пошані не чеснота, а порок. І немає критерію, який би дозволив вам зробити розрізнення. Все видається вам однаково сірим і непривабливим. Однак я затверджую, що є серед вас праведники! І я посилаю в їхні серця промінь Вогню. І цей промінь зараз здатний буде запалити Полум'я на вівтарі їхніх сердець! І погаслі було світильники знову займуться Вогнем!

Ваше завдання – повернути ті благословенні часи, коли Боги могли приходити до вас. Нехай короткочасно, нехай раз у рік, але в такому випадку ви зможете цілий рік зберігати свою свідомість і не допускати тієї мерзоти запустіння, яка зараз панує у вашому світі.

Усі цвілі кути вашої свідомості, увесь пил старої свідомості необхідно випалити Божественним Вогнем. Нехай вогненні саламандри зараз займуться очищенням простору планети Земля! Нехай Земля прийме вогненне хрещення та очиститься від пітьми й розкладання!

Я прийшов затвердити у ваших серцях поклоніння Вогню! Я прийшов затвердити у ваших серцях віру й відданість Санатові Кумарі.

Прийшли нові релігії на місце тієї, яку я затверджував і пророком якої я був. У своїй основі ці релігії нічим не суперечили зороастризмові. Але вияв Вогню став меншим. І люди загубили той високий рівень свідомості, який дозволяв їм проводити Божественний Вогонь на планету Земля. І все стало приходити у все більше й більше запустіння. І люди перестали розрізняти Світло від пітьми.

Ваше завдання – відновити проходження Вогню у ваш світ. І ви можете це зробити за допомогою ваших чакр.

Віддані й істинні Господа Саната Кумари! 144 000 христосутностей, які постійно перебувають у втіленні й несуть своє служіння! Ваш час настав. Пробудіться!

Завдяки вашим героїчним зусиллям весь цей час планета існує. Але зараз настала пора вам вийти вперед.

Честь і хвала праведникам!

Вам належить стверджувати й стверджувати Божественні принципи на планеті! У кожній сфері діяльності. У всьому!

І від вашого священного Вогню, який піднімається всередині вашої істоти, побіжать, як смалені кішки, всі, хто намагається зберегти стару свідомість, хто намагається затверджувати самозвеличення та найгірші зразки поведінки.

Незаймані Саната Кумари, воїни Духа – уперед!

Настала ваша черга!

Я ЄСМЬ Заратустра
в полум'ї Служіння людству Землі!