Ви повинні знайти всіх воїнів Світла, які перебувають у втіленні, і нагадати їм про їхню місію

Господь Ланто

12 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Ланто, який прийшов до вас через цього Посланника.

Я ЄСМЬ прийшов для дуже важливої та відповідальної розмови, яка на нас чекає зараз. Ви знаєте, що кожен раз, коли ми приходимо давати диктовку, ми намагаємося запропонувати вашій увазі частину нової інформації, але зазвичай ми даємо просто новий погляд на вже відомі вам факти й інформацію.

Зараз я маю запропонувати вашій увазі абсолютно нову інформацію, і, можливо, ця інформація для багатьох видасться несподіваною та надто фантастичною.

Отже, я розпочинаю. Ви знаєте мене як Владику Другого Променя. І це Промінь Мудрості. Тому моє знання буде запропоновано вам саме на цьому Промені.

Уявіть собі людину, яка змогла збалансувати всю негативну карму, що накопичилася в її тілах за багато тисяч втілень. Емоційне, ментальне, ефірне й фізичне тіла такої людини не містять енергії, помилково кваліфікованої цією людиною протягом всього циклу перебування на планеті Земля. Як ви думаєте, що буде відбуватися із цією людиною?

Чи зможе вона далі існувати у фізичному світі, або вона має здійснити перехід і продовжити своє існування в тоншому світі?

І чи є на планеті Земля люди, які змогли збалансувати всю карму?

Можливо, ви правильно помітите, що крім балансування карми необхідно виконати Божественний план.

А Божественний план для кожного індивідуума повністю узгоджується з Божественним планом для планети Земля в цілому. Тому, можливо, багато хто з вас вже здогадався, що, швидше за все, така людина залишиться у втіленні. План Бога не полягає в тім, щоб один індивідуум, який має дуже великі досягнення, продовжував вдосконалювати себе поза зв'язком з іншими живими істотами й усією світобудовою. Тому, якщо людина збалансувала свою особисту карму, то це не означає, що вона відразу ж зробить перехід.

Навпаки, така людина набуває дуже великої цінності в очах Бога й Вознесених Сонмів. Вона не обтяжена зайвим кармічним багажем, її чакри звільняються від кармічного сміття та починають проводити Божественну Енергію в повному обсязі.

Звичайно, якщо індивідуум бажає здійснити перехід, то йому не буде відмовлено. Проте, людина, яка збалансувала свою особисту карму до 100%, перестає мислити категоріями особистості. Вона усвідомлює свою Єдність із всією світобудовою, і вона усвідомлює свою повну Єдність із Богом. Тому така людина добровільно надає свої тіла для здійснення Божественної місії.

Ви знаєте, що крім особистої карми існує карма сім'ї, карма міста, карма країни й світова карма.

Планета в цілому перебуває в оточенні дуже щільних енергій, наче під дуже щільною кіркою негативної енергії. І ось цю кірку негативної енергії необхідно розчинити.

Людина, яка відпрацювала свою карму, на тонких рівнях бере на себе зобов'язання з трансмутації карми планети. Як це відбувається технічно?

Коли аура набуває Божественної чистоти й чакри безперешкодно проводять у світ Божественну Енергію, тоді така людина зі своєї вільної волі починає вбирати у свою ауру негативні енергії навколишнього світу й переробляти їх. Це подібно до пилососа. Людина вступає в контакт з аурами інших людей або зі згустками негативної енергії, що плавають у навколишньому просторі, і за допомогою енергії своїх чакр починає нейтралізувати цю щільну негативну енергетичну субстанцію.

Такі люди несуть своє служіння світові подібно до Христа. Оскільки вібрації цих людей надто вирізняються від вібрацій навколишнього світу, то саме перебування в навколишньому світі сприймається ними як постійне, щоденне розп'яття на хресті.

Вони дійсно розп'яті на хресті між Духом і матерією.

Усередині цих людей за допомогою їхніх чакр з'єднуються світи.

Ви знаєте, що чакри людини пов'язують фізичне тіло з тоншими тілами. Тому, коли чакри людини повністю очищені, то така людина є відчиненими дверима між світами.

І служіння, яке ця людина виконує, схоже на служіння, яке здійснив Ісус, коли перебував у втіленні. Вони добровільно приносять у жертву себе заради спасіння інших людей.

Ви розумієте, про що я кажу, улюблені? Людина добровільно вибирає перебувати серед щільних енергій цього світу. І оскільки її вібрації надто вирізняються від вібрацій навколишнього світу, то саме перебування серед людей подібно до щоденного розп'яття на хресті. І це дійсно розп'яття. Така людина бере на себе карму світу, гріхи світу. Вона вбирає ці гріхи у своє тіло й переробляє ці гріхи, цю світову карму своїм служінням світові, своїм служінням всім живим істотам.

Я так детально описую вам служіння цієї людини, тому що багато хто з вас несе подібне служіння світові, але, можливо, не всі усвідомлюють це своє служіння зовнішньою свідомістю, недріманною свідомістю, фізичним розумом.

Кожен справжній світлоносець, який перебуває у втіленні, несе своє служіння 24 години на добу, не знаючи ні сну, ні відпочинку.

Тому що багато хто з вас продовжує своє служіння і вві сні, перебуваючи на астральному плані в тонкому тілі й допомагаючи очищати цей астральний план від негативної енергії. І під час цієї нічної праці ваші тонкі тіла отримують справжні рани. І ви встаєте вранці, не пам'ятаючи про свої нічні подвиги, але відчуваючи себе розбитим і слабким, тому що ангели-цілителі не встигли надати допомогу вашим тонким тілам під час нічного сну.

Я хочу, щоб ви знали про служіння ваших побратимів і про ваше власне служіння.

Ваша робота безцінна в очах Бога й в очах Вознесених Сонмів.

І мені навіть ніяково просити вас взяти на себе ще додаткове навантаження. Надто мало воїнів Світла перебувають у втіленні. Багато воїнів забули про свій військовий обов'язок і піддалися спокусам цього світу. Вони забули, навіщо вони прийшли у втілення.

Тому я прошу вас знайти цих воїнів Світла й нагадати їм про їхнє служіння, яке вони зобов'язувалися виконувати перед своїм втіленням.

Знайдіть їх, дайте їм почитати ці диктовки, поговоріть з ними. Нехай це буде приватна бесіда або публічна лекція. Кожен з вас знає, що він повинен робити.

Але ви повинні знайти всіх воїнів Світла, які перебувають у втіленні, і нагадати їм про їхню місію.

Я хочу висловити свою подяку вам за ваше служіння. І я схиляюся перед Світлом Бога в вас.

Я ЄСМЬ Ланто.