Ми простягаємо нашу руку допомоги кожному, хто просить нас про допомогу

Владика Морія

5 червня 2010 року

Я ЄСМЬ Ель Морія. Я прийшов дати деякі роз'яснення, що стосуються мого вчорашнього Послання і стосуються ставлення мого особистого й Вознесених Сонмів до тієї ситуації, яка склалася на Землі.

Не варто, улюблені, засмучуватися. Ситуація дійсно важка. І потрібна велика робота, щоб виправити становище. Однак ніколи не буває безвихідних ситуацій. І завжди в останню хвилину Бог кидає рятівний трос або рятівний круг для того, щоб людство змогло продовжити еволюцію.

Я не знаю, що буде вжито цього разу. Ви знаєте, що відразу ж після дня літнього сонцестояння відбудеться засідання Кармічного Правління, і воно розгляне ситуацію на планеті й дасть свої висновки для затвердження на Великому Центральному Сонці.

Повірте мені, будуть враховані всі ваші зауваження та пропозиції, які ви напишете у ваших листах до Кармічного Правління.

Ніколи ще не було так, щоб Вознесені Сонми залишали людство наданим самому собі. Це велика ілюзія людської свідомості, що людство здатне розвиватися саме по собі за своїми законами, відірваними від Закону, що існує в цьому Всесвіті. Існує єдиний космічний Закон для цього Всесвіту й одним з положень цього Закону є допомога тих, хто досяг більших успіхів на шляху еволюції, меншим. Тому я та інші Вознесені Владики робимо все можливе в цих умовах, що склалися на планеті. І ті з вас, хто вважає себе духовно розвиненим і просунутим, чому б вам не слідувати нашому прикладу. Вам здається, що служіння еволюціям неодмінно припускає щось високе й радісне, що зведе вас на п'єдестал і водрузить вам на голову лавровий вінок.

Ви помиляєтеся, улюблені. Найчастіше, у 99 відсотків випадків, наша робота й робота наших втілених співробітників є звичайною рутинною працею. Однак є різниця між тими людьми, які виконують аналогічну роботу, живучи звичайним життям, і нашими співробітниками. І головним розпізнавальним моментом буде мотив, з яким ви виконуєте вашу роботу. Для чого ви виконуєте вашу роботу?

"Для того щоб заробити гроші, звичайно", – відповість 99 відсотків людей, які читають наші Послання.

І тільки той 1 відсоток і навіть менше, хто досяг у своїй свідомості наступного ступеня еволюції, скаже, що вони виконують свою роботу для Загального Добра, для всього людства й в ім'я Служіння всьому Життю.

І ця різниця в мотиві приводить до того, що більшість людей виявляється залученими в кармічну діяльність, у той час як наші співробітники, які працюють на Загальне Добро, створюють благу карму для всього людства, яка може бути використана для регулювання процесу еволюції на Землі.

Для багатьох з вас я кажу зовсім незбагненні й загадкові речі. Однак це принципово: ставлення до вашої праці. Мотив, який лежить в основі вашої праці, міняє результат докладання ваших зусиль.

У цьому сенс сказаного1, що двоє в полі сіють: один береться – інший залишається. Дві, що мелють на жорнах: одна береться, інша залишається. Тому що результат вашої праці буде або спрямований на множення ілюзії, і в такому випадку ви у своїй свідомості ще не готові перейти на новий виток еволюційного розвитку. Або, навпаки, ви своєю працею затверджуєте Нове Життя, новий етап еволюційного розвитку, і ви готові для цього етапу. Ваша свідомість дозріла для переходу на новий етап еволюції.

Насамперед міняється ваша свідомість і ваше ставлення до праці, зокрема. Тому я прийшов і, сподіваюся, ще буду приходити до вас у майбутньому, для того щоб іще раз дати вам цю просту істину, яка настільки очевидна, що зрозуміла навіть дитині, але чомусь постійно вислизає з поля вашої уваги.

Отже, ваше ставлення до праці, мотив, який вами рухає – є дуже важливим моментом. Насправді, тим, що визначає ваш подальший напрямок розвитку. І Божественна можливість, яка дається вам при передачі цих Послань, покликана, насамперед, дати вам вірні орієнтири, вірний напрямок руху.

Тому я добився диспенсації з продовження роботи через нашого Посланника на Великому Центральному Сонці торік. І цього року я зроблю все, що від мене залежить. Однак не я ухвалюю остаточне рішення. Всі можливості ретельно зважуються на космічних вагах. І відіграє роль практично думка кожної людини, яка стикається з нашими Посланнями, її реакція на наше Слово, яке ми дбайливо доставляємо прямо до вас додому через світи.

Ваша реакція на наші Вчення являється одним з моментів, який є визначальним для подальшої еволюції. За тим, як суспільство ставиться до Слова, даного Богом, завжди визначався рівень розвитку Суспільства і його здатність або нездатність до подальшої еволюції.

Піймайте себе на думці, яка зараз прийшла вам у голову. І якщо ця думка є критичною, то ви фактично проголосували проти нової Божественної можливості, проти еволюції людства на планеті Земля. Тому що кожна ваша думка відображається у Хроніках Акаші навічно. І що б ви потім не говорили і як би ви не виправдовувалися, усе вже зафіксовано й потрапило на обробку в космічний комп'ютер.

І ми маємо можливість стежити за реакцією кожного, хто читає або слухає наші Послання. Поки більшість людей, які читають наші Послання, не схильна нам вірити й критично настроєна.

Ми не закликаємо вас сліпо вірити. Ми закликаємо вас піднятися на той рівень вашої свідомості, на якому ви здатні відчувати істинну Віру. Віру, не нав'язану вам ззовні, а ту, що приходить з ваших сердець. Тільки в такому випадку ми досягаємо нашого результату, до якого ми прагнемо. Тому що людина, яка істинно вірить, здатна зійти на наступний еволюційний ступінь.

Усе переплетено у вашому світі. І ваші кармічні борги відділяють вас від стану, у якому у вас зникають сумніви, непевність, страхи.

Ми простягаємо нашу руку допомоги кожному, хто просить нас про допомогу й хто щиро спрямований. І ви самі відгороджуєтеся від простягненої руки допомоги й волієте потопати в морі ілюзії через ваш егоїзм і відсутність Віри.

Тому завжди знайте, що я кину свій рятівний трос кожному, хто щиро попросить мене про це. Не соромтеся просити й звертатися по допомогу, тоді наша допомога неодмінно прийде!

Я ЄСМЬ Ель Морія!

  

 

____________

1 "Тоді будуть двоє на полі: один береться, а інший залишається; дві, що мелють на жорнах, одна береться, а іншазалишається" (Матв. 24:40-41).