Настав момент серйозної розмови

Владика Морія

4 червня 2010 року

Я ЄСМЬ Ель Морія! Я прийшов до вас цим днем для дуже серйозної розмови, яка давно назріла. І тільки наше нескінченне бажання Служіння еволюціям планети Земля та наша Любов є дотепер причиною, з якої ми продовжуємо давати наші Послання.

Однак всьому приходить кінець і неможливо нескінченно користуватися нашою енергією, нічого не даючи натомість.

Ми відповідальні за те Світло, яке ми даємо людству планети Земля, і настав момент серйозної розмови.

Зараз, коли я позначив вам тему нашої сьогоднішньої бесіди, мені б хотілося заглянути на кілька років назад, а саме в той час, коли ми почали роботу через нашого Посланника. Ви пам'ятаєте, скільки було радості й надій! Ви пам'ятаєте, як раділи Вознесені Сонми вияву нової Божественної можливості! Пройшов деякий час, і настала пора підвести підсумки того, що зроблено.

Ніколи не було так, щоб Світло необмірковано роздавалося нами праворуч і ліворуч. Настав момент оплачувати ваші рахунки, наш кредит довіри, який був вам наданий.

Отже, підсумок нашої п'ятирічної роботи через нашого Посланника. Що досягнуте вами на фізичному плані? Ми давали Вчення на найвищому досяжному в цей сумний час рівні. Ми плекали надію, що Божественна можливість, яка відкрилася для Росії та всього світу, буде реалізована цього разу.

Що ми маємо? Ми маємо нестримні оскаженілі напади на нашого Посланника. Ми маємо нескінченні судові процеси й позови, спрямовані проти нашого Посланника. І як підсумок і вінець всього, ми маємо безпрецедентний випадок, коли землі ашрама без сліду зникли в череві чиновницького, бюрократичного апарату Росії.

Чудовий підсумок нашої п'ятирічної роботи!

Повірте моєму досвідові роботи з людством Землі. Ніколи ще наші місії Світла не проходили гладко, чисто ‒ голки не підточиш. Завжди на наших співробітників напосідала  ціла рать служителів пітьми. І щоразу, коли ми направляємо наші місії Світла у втілення, щоразу, коли ми готовимо наших Посланників, ми сподіваємося, що людство схаменеться.

Для нас наші місії Світла слугують свого роду лакмусовими папірцями, за якими ми судимо наскільки людське середовище залишається агресивним стосовно Світла, стосовно всього Божественного, чим Небеса готові поділитися з вами.

Ми маємо ще один сумний досвід. І ми маємо ще один випадок, коли людство не пройшло тест на право ввійти в Золотий Вік.

Ви знаєте, що приблизно сто років тому була розпочата одна з наших місій Світла в Росії. У той час наш нинішній Посланник готова була до здійснення своєї місії та прийняла втілення у складі царської родини династії Романових. Ви знаєте той сумний підсумок, який стався на початку минулого століття: уся царська родина була розстріляна. І те майбутнє, яке готове було відкритися перед країною, закрилося на довгі сто років. І в цей час країна йшла по коліно у крові без Бога, без віри. І досі люди Росії пожинають плоди безбожництва й сваволі, яка була допущена на початку минулого століття.

Бог милостивий і терплячий. І ми знову спорядили нашого Посланника й знов у Росію. Знаючи величезний духовний потенціал цієї країни, знаючи як російський народ знудьгувався за істинною вірою, ми сподівалися на успіх нашої місії цього разу. Результатом наших п'ятирічних зусиль є незагойні рани в тонких тілах нашого Посланника.

Так, змінилися методи, якими діють протилежні нам сили. Але насправді нічого не змінилося у свідомості людей. Методи протистояння Божественній можливості прийняли більш витончений характер. У розпорядженні протилежних нам сил тепер перебуває бюрократично-чиновницький апарат, суди й навіть новий винахід – інтернет!

Сумно спостерігати цю картину загального розкладання.

Є певні методи, якими ми працюємо з людством Землі протягом мільйонів років. І основний наш метод – ми посилаємо наших Посланників і пророків і за реакцією, яка слідує за діями наших вісників, ми судимо наскільки людство просунулося у своєму розвитку.

Ваш час нічим не вирізняється від середніх століть. Тільки методи змінилися. Тому ми зараз уважно спостерігаємо ситуацію, яка відбувається навколо нашого Посланника. Нація проходить свій тест. Росія проходить свій тест на право бути верховодою народів. Країна проходить свій тест в особі окремих представників еліти влади, бюрократичного апарату, засобів масової інформації. Всі верстви населення проходять свій тест. І свій тест проходить колективне несвідоме нації, егрегор Росії.

Я не вповноважений поки робити висновок. Я лише прийшов для того, щоб розповісти вам про те, як поточна ситуація бачиться нами з нашого вознесеного стану свідомості.

Сумно бачити, як величезний потенціал Росії як і раніше залишається нерозкритим. І мало того, отримувана енергія наших Послань спотворюється і твориться карма. Нова карма. А ви знаєте, що кармічні борги прийдеться сплачувати. І наш рахунок не забариться прийти. Що цього разу очікує Росію?

Зараз я не буду складати прогнози. За своєю суттю я є оптимістом. І, незважаючи на деяку твердість і батьківську суворість, я докладаю всіх своїх зусиль на 100 відсотків, щоб переломити ситуацію і щоб хребет дикого звіра, що осідлав Росію, був зломлений назавжди.

Мені потрібна ваша допомога. Будь ласка, тримайте свою свідомість на максимально високому можливому для вас рівні 24 години на добу. У такому випадку я та ангели синього полум'я зможемо бути присутніми у вашому світі. Будь-який негативний стан вашої свідомості, будь-який осуд, який ви відчуваєте, будь-який негативний стан, який у вас виникає, відсуває Божественну можливість для Росії і всього світу. Ми прагнемо втримати наші позиції. І кожен з вас за тим ставленням, яке він відчуває до нашого Посланника, стає на той чи інший бік на полі Армагеддону. Неможливо не зайняти позиції. Ви притягуєтеся за вібраціями до того боку, чиї принципи вам ближчі за вашою внутрішньою суттю.

Нікому ще не вдавалося обхитрувати Бога. І та робота, яку ми зараз проводимо на планеті Земля, покликана виявити кожного, хто вибрав шлях протистояння Богові.

Я приходив з нерадісним Посланням. Але мовчати довше немає космічної можливості.

Я ЄСМЬ Ель Морія!