Учення про відповідальність

Санат Кумара

1 червня 2010 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара, який знову прийшов до вас через нашого Посланника.

Сьогодні я прийшов, щоб нагадати вам іще раз про поточну ситуацію на планеті й вашу відповідальність за ситуацію на планеті Земля. Коли людство здатне буде усвідомити всю повноту відповідальності за все, що відбувається на планеті Земля, ми зможемо полегшено зітхнути, тому що весь цей час, коли людство за своїм рівнем свідомості відповідає рівню свідомості дитини, ми змушені його опікувати й стежити за тим, щоб діти Землі через нерозумність свою не накоїли лиха такого масштабу, коли життя на планеті стане неможливим.

А зараз, коли я трохи настроїв вас на хвилю мого розуміння ситуації на планеті, я готовий дати невелике Вчення, яке буде вам корисно послухати.

Оскільки ваша свідомість не може довгий час бути зосередженою на чомусь певному, нам доводиться приходити багато разів і нагадувати дуже прості істини, які ви напевно знаєте, але чомусь забуваєте і застосувати на практиці, і втримувати у своїй свідомості.

Я прийшов після тривалої перерви в нашій роботі через цього Посланника з людством Землі. І весь цей час я мав можливість спостерігати з тонкого плану розвиток подій на планеті. Ви також мали можливість спостерігати за ходом розвитку подій, але тільки з вашого фізичного плану. І ті люди, які схильні до аналізу й вдумливі, могли помітити, що ситуація на планеті загострюється з кожним днем. І про ситуацію на планеті сигналізують землетруси й виверження вулканів, які практично не припиняються, військові конфлікти й терористичні акти, соціальні вибухи й перевороти, що трапляються тут і там на земній кулі.

Вам здається, що це природно й нічого в цьому немає незвичайного. Дійсно, усі ці ознаки нерозвиненої людської свідомості існували й раніш. І сто, і кілька сотень років тому. Але частота й масштаб цих негативних явищ і ті негативні сили, які стоять за цими явищами, ніколи не були настільки великими.

І це я вам кажу. Моя пам'ять є набагато кращою, ніж пам'ять нині втіленого на Землі людства. І я маю можливість зазирнути у Хроніки Акаші й порівняти вашу ситуацію з кожною із ситуацій, котра колись існувала на планеті Земля. Результат порівняння не буде на користь ситуації, що нині склалася. Все більш і більш енергії необхідно нам, Вознесеним Сонмам, щоб втримувати ситуацію на планеті й не допустити найстрашнішого для людства, коли сама фізична платформа припинить своє існування.

Вам здається, що я кажу про щось, до чого ви не маєте безпосереднього відношення. Це десь там, хтось своїми діями привів до того, що порушилася рівновага на планеті й це виявилось у виверженні вулканів і торнадо.

Улюблені, не слід вам мислити так категорично. Усі нині втілені на Землі індивідууми так кармічно переплелися, що неможливо розділити, хто і якою своєю дією призводить до катастрофи, котра відбувається на планеті.

Інформаційне поле людства дедалі все більш нагадує загальне інформаційне поле, у якому неможливо виділити внесок окремого індивідуума. Розвиток сучасних засобів комунікацій привів до того, що новини досягають найвіддаленіших куточків земної кулі за частки секунди. І кожна людина, яка резонує на ці новини, вносить свій внесок в енергетичну ситуацію на планеті.

Не всі новини мають достатній резонанс. І більшість інформації приховується від людства, оскільки якби людство довідалося всю інформацію про те, який руйнівний вплив чинить все, що відбувається на планеті зараз, то резонанс у розумах людей набув би некерованого характеру.

Великим щастям для вас є ваша слабка пам'ять і неможливість усвідомити всю важкість ситуації, що склалася на планеті.

Потрібна дуже піднесена свідомість, яка могла б вмістити весь існуючий дисбаланс на планеті й збалансувати його своїми внутрішніми досягненнями. Я не приховаю від вас, що є певна кількість індивідуумів, які перебувають у втіленні, котрі виконують це завдання балансування енергій на планеті. І саме завдяки цим самовідданим душам планета має можливість існувати.

Однак і вам, хто читає ці рядки зараз, необхідно більше часу приділяти внутрішній роботі над собою. Тому що тільки завдяки вашим внутрішнім досягненням можливо збалансувати ситуацію в кожному куточку планети, де ви мешкаєте.

Є певні люди, які через своє неуцтво продовжують розгойдувати човен. Але саме вони витрачають останні крихти своєї благої карми, засмічуючи інформаційне поле планети, яке й так надто засмічено.

Кожна ваша неякісна думка множиться в мільйони разів. Аналог цього процесу ви можете простежити в інтернеті. Існує маса місць у цьому віртуальному просторі, де одна людина, частіш під вигаданим ім'ям говорить якусь дурницю, нісенітницю або свідому брехню. І ви можете бачити, як відразу злітаються на цю "новину" тисячі простаків і поширюють її на весь інтернет.

Так ви творите карму, не помічаючи цього й не усвідомлюючи свої дії. Одне з основних і наріжних Вчень, яке було дано нами через нашого Посланника, є Вчення про дбайливе ставлення до витрати Божественної енергії. Ви відповідальні за кожен ерг Божественної енергії, який ви отримуєте з Божественного світу. І те, як ви витрачаєте Божественну енергію, або тче для вас безсмертне тіло Світла, або плете для вас павутину, яка назавжди прив'язує вас до фізичного плану планети Земля та закриває для вас можливість подальшого розвитку в тонших і більш піднесених світах.

Сьогодні я дав Вчення, яке покликане нагадати вам про вашу відповідальність. І я думаю, що в поточній ситуації на планеті вам не зайвим буде прослухати це Вчення ще раз.

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Ом.