Я бажаю вселити у вас впевненість і звільнити від страху

Владика Морія

21 січня 2010 року

Я ЄСМЬ Ель Морія. І я передбачаю радісні вигуки моїх чола: "Ну, нарешті!"

Так, улюблені, я прийшов! І маю вам сказати по секрету, що я спостерігав за всім ходом приймання та передачі цих Послань, і я навіть можу сказати вам більше: саме я добився диспенсації з передачі цього циклу Послань на Великому Центральному Сонці.

Що ж, улюблені, чи задоволені ви? Чи отримали ви той імпульс, який дозволить вам нарешті подолати ті кармічні проблеми, реальні або вигадані вами самими, щоб залишити ваш звичний спосіб життя та цілком присвятити себе справі Владик?

Ви не очікували цього запитання? Вам набагато приємніше вести колишній спосіб життя та, читаючи Послання Владик, думати про те, яку велику справу ви робите.

Не тіште себе ілюзією. Вам необхідно нарешті прийняти на себе всю повноту відповідальності за все, що відбувається на планеті. Вам необхідно вийти з дитячого віку.

У всіх своїх втіленнях для мене головним і першочерговим було виконати Волю Бога. Я проводив принципи братніх взаємин під час мого втілення королем Артуром. Це було незвичайно для того часу. Але ми намагалися за круглим столом вирішувати всі виникаючі суперечки й міжусобні безладдя. Я діяв відповідно до Божественних принципів і вчив цим принципам інших.

Під час мого втілення Акбаром Великим я проводив політику поважного ставлення до вірувань інших людей і народів. І в той час вистачало людей, які бажали розділяти й отримувати владу у свої руки.

Однак я використовував своє правляче становище, щоб проводити Божественні керівні принципи в життя.

Під час мого втілення раджпутським князем Морією я також використовував все, що було в моїй змозі, для того щоб підняти свідомість людей до більш високої Істини, показати обмеженість людської свідомості й спрямувати вгору свідомість тих індивідуумів, хто був готовий.

І зараз я виконую те саме завдання: проводити Божественну Волю, Божественні принципи у ваш світ.

Не завжди це вдається. Міняються часи й способи роботи зі свідомістю людей. І все-таки я не втрачаю надії, що Божественні принципи у всіх сферах людського життя запанують рано чи пізно!

Найбільше поширення наші нові Послання отримали на території Росії. Реакція людей неоднозначна. І все-таки дедалі більш чітко визначається основна тенденція на використання Вчень, що даються, у житті. І навіть тоді, коли нічого не робиться реально, а люди просто прочитують наші Послання в гарному позитивному настрої, навіть тоді це впливає на життя в суспільстві й навіть на економіку й політику. Так, улюблені, вплив наших енергій, що містяться в Посланнях, відбувається без вашої свідомості, без вашого плотського розуму. Ми вливаємо нектар Божественної енергії у ваші серця, серця тих, хто готовий. І проходячи вашими нижчими тілами, Божественна енергія здатна впливати на все, що вас оточує.

І насамперед змінюється ваша свідомість. І це те, про що ми не втомлюємося говорити й чого ми посилено домагаємося, тому що, перебуваючи в більш піднесеному стані свідомості, люди не здатні допускати багато речей, які були в минулому. І одна людина, яка здатна тримати свою свідомість на достатньо високому рівні, утримує баланс у радіусі декількох кілометрів від того місця, де вона мешкає.

Ми однаково доб'ємося свого. І якщо раніш ми розраховували на те, що ті індивідууми, які прийшли у втілення з певною місією, нарешті піднесуться духом і почнуть здійснювати те, заради чого було здійснене втілення, то зараз ми діємо ширшим фронтом. Ми піднімаємо вібрації всього фізичного плану, і люди змушені діяти відповідно до Божественних зразків, тому що будь-які старі стереотипи поведінки не призводять до колишнього результату.

Щоб іти в ногу із часом вам доведеться розстатися зі старою поклажею, яка лежить на ваших плечах таким тягарем, що ви не здатні зробити й кроку вперед. Сміливіше відкидайте вбік ваші прихильності, ваші звички, усе те, що занижує ваші вібрації. На ходу зрозумієте, куди вам іти й що робити. Тоді, коли людина швидка на підйом і рухлива в думках, нам простіше направляти її в її діях і керувати нею, особливо якщо людина сама просить про Божественне керівництво у своєму житті.

Не бійтеся втратити свій скарб, речі й прихильності. Тому що на одній шальці терезів стоїть ваша можливість до подальшого існування як індивідуальності, а на іншій шальці терезів – усі ваші милі прихильності.

Це непорівнянні речі. І ваш скарб не має ніякої вартості, якщо ви подивитеся на нього неупереджено з найвищої точки зору. Усе це має вартість тільки для вашого плотського розуму. І ваші страхи перед прийдешніми зміненнями не мають під собою ніякого ґрунту. Тому що, коли ви йдете в ногу з Богом і Владиками, вам не страшні ніякі змінення, які мають відбутися.

Ми розраховували на легший шлях. Ви побажали вибрати найважчий. Що ж, це ваш вибір, але навіть цим нижчим шляхом однаково необхідно рухатися. Є російське прислів'я: "Під лежачий камінь вода не тече". Тому починайте ваш рух, на ходу зорієнтуєтеся та відкоригуєте курс.

Доти, поки у вашому серці живе Бог, доти, поки ви радісні, дружелюбні, доти поки ви вірите й любите, вам нічого не страшно!

Я бажав би за допомогою сьогоднішнього Послання вселити у вас впевненість і звільнити вас від страху.

Залиште минуле. Вас чекає Новий День і нова Божественна можливість!

Я ЄСМЬ Ель Морія!