Дві місії Світла

Пані Теософія

19 січня 2010 року

Я ЄСМЬ пані Теософія.

Напевно, для вас краще, якщо я відрекомендуюся за найбільш відомим моїм втіленням. Отже, Я ЄСМЬ ОПБ, Олена Петрівна Блаватська. І я дуже рада такому випадку, цій можливості, котра мені надана з передачі Послання нинішньому людству Землі.

Я знаю, що дотепер моє ім'я викликає неоднозначну реакцію з боку багатьох людей. Однак феномен моїх здібностей все-таки набув потрібної дії і людство, принаймні, друкує книги, написані мною, і деякі особливо наполегливі люди намагаються навіть їх читати.

Я дуже рада цьому факту, тому що це було феноменальною місією Світла, коли я служила лише провідником, а за лаштунками, без прямого контакту з великою кількістю людей, могли спокійно здійснювати свою місію відомі вам зараз Владики Морія, Кут Хумі, Джвал Кул.

Феномен моєї плідності в написанні книг дотепер не може бути пояснений з погляду звичайної людської логіки. І мало того, те, що написано в цих книгах, багатьма дотепер сприймається як найбільша містифікація.

Що ж, ми розраховували, що приблизно через сто років написані з моєю допомогою книги Владик, будуть доступні для розуміння людством Землі. Ми прорахувалися. Дотепер безцінна інформація, що міститься в цих книгах, не вивчена й не зрозуміла. До найбільшого сорому людства. І навіть багато хто вважає, що ця інформація вже застаріла, і зараз всі закони розвитку суспільства змінилися.

Справа кожного вірити в те, у що він бажає вірити. Однак я пишаюся добре виконаною роботою. Ви не знаєте, хто насправді був автором, написаних мною книг. Для вас це Владики Морія, Кут Хумі, Джвал Кул, Маха Чохан. У той же час це була грандіозна місія Світла. І дуже високі духи змогли прийти у втілення, щоб виконати цю місію. І дотепер не було дано нічого, що можна було б поставити поруч на одну полицю з написаними в моє втілення Блаватською книгами.

Звичайно, інформація зашифрована. Не можна було багато речей дати відкрито. І досі багато речей ще рано давати. Однак для тих щирих шукачів Істини, які не бояться труднощів, які відкрили свої серця до пізнання Істини, можуть бути відкриті ті ключі, які дадуть розуміння дуже багато чого. Я скажу більше. Ви можете, проєктуючи опис минулого Землі й людства на теперішній момент, отримати повну уяву про те, що відбуватиметься.

Сумно, що розуми кращих представників людства зараз відволікаються на масу непотрібних справ. Дуже багато різної діяльності навколо, яка захоплює та відволікає від тієї місії, заради якої багато щирих душ прийшли у втілення. І я можу назвати кілька десятків людей, які перебувають у втіленні і які повинні були працювати з донесення до людства зашифрованих положень "Таємної Доктрини". Однак всі вони захопилися справами, які не дуже прикрашають їх. Я передбачаю їхню реакцію, коли вони зроблять перехід і побачать, як безцільно прожите життя.

Захоплення ілюзорними проблемами й цілями – головне лихо сучасних людей. Крім цього є ще одна трудність. Сучасні комунікації привели до того, що свідомість людей втратила здатність до зосередження та концентрації, необхідних для пізнання Істини, для відкриття цієї Істини між рядків, особливо тоді, коли вона розкидана навмисно не те що по різних сторінках, але й по різних томах.

Цей Посланник отримала можливість роботи завдяки тому, що виконала умову, яку перед нею поставили Владики. І ця умова була – розкриття однієї маленької неточності в людському сприйнятті, а саме неточності, що стосується Люцифера1 й упалих ангелів. Владикам потрібен був рік посиленої роботи зі свідомістю цього Посланника, щоб ця Істина потроху стала сприйматися її свідомістю. Справа в тім, що є невелика відмінність моєї роботи, яку виконувала я, і роботи цього Посланника. І ця відмінність стосується того, що я транслювала інформацію, яка приходила до мене з фізичного плану від втілених Владик. Тому я могла записувати речі, яких не було в моїй свідомості.

Цей Посланник записує речі, які приходять з тонших планів, точніше з ефірного плану. Тому її свідомість не може вмістити дуже багатьох речей. Я служила транслятором на фізичному плані. Цей Посланник служить транслятором з тоншого плану. І те, що свідомість Посланника не сприймає або відторгає, не може бути передано. Крім всього іншого, для Владик важливий природній хід еволюції свідомості цього індивідуума.

Спираючись на свій досвід і порівнюючи свою роботу з тією роботою, яку виконує цей Посланник, я можу сказати, що як і раніше всі досягнення відбуваються за рахунок великого навантаження, яке зазнається як фізичним, так і тоншими тілами Посланника. І це навантаження не може бути порівнянне з жодною з робіт, які існують у світі.

Чим більше проводиться енергії, тим більше навантаження лягає на тіла Посланника. І якби до енергетичної складової була додана ще принципово нова інформація, то навантаження не можна було б витримати зовсім.

Мою місію страхували кілька втілених у той час Владик. Усі ті, хто мав бути поруч із цим Посланником, вибрали свої ілюзорні цілі й розчинилися у світі.

Тому залишається завдання проведення Світла у фізичний світ. І в такому випадку сучасні комунікації нарешті виправдовують себе. Тому що вся енергія, яка міститься в Посланні, у той же день має можливість бути отриманою багатьма тисячами людей, які перебувають у різних куточках Землі. І навіть якщо не брати до уваги тих, хто читає ці Послання просто тому, що це модно, то однаково залишається достатня кількість світлоносців, які запалюються в момент читання Послання, і ми маємо можливість охопити постійними день у день імпульсами Світла під час циклу Послань практично всю земну кулю.

Що ж, якщо людство відвикло й не прагне працювати з інформацією, яка дана ще під час мого втілення близько 150 років тому й вимагає тільки систематичних зусиль для засвоєння, то ми зайдемо з іншого боку, з боку насичення людського співтовариства Світлом та енергією.

Для першого нашого знайомства з вами, дорогі друзі, я достатньо сказала.

Не можу стриматися, щоб не відзначити ще один важливий факт. У мій час я б не змогла працювати в Росії, як це можливо у ваш час. І це дуже великий плюс. Не тільки для Росії, але й для всього світового співтовариства.

Я ЄСМЬ пані Теософія.

 

  

____________

1 Про Люцифера й падіння ангелів див. книгу Т. М. Мікушиної "Добро і зло. Приватне прочитання «Таємної Доктрини» О.П.Блаватської". – Омськ: Видавничий Дім "СіріуС", 2007.