Учення про ситуацію на планеті

Владика Іларіон

18 січня 2010 року

Я ЄСМЬ Іларіон.

Я прийшов до вас знову на Промені Істини, науки й цілительства.

І сьогодні мені б хотілося використати цю Божественну можливість із передачі Послань у ваш світ, для того щоб дати Вчення про те, як вам слід настроювати себе на поточні події.

Настала та мить, та поворотна точка, починаючи з якої все у вашому світі почне змінюватися. Ті з вас, хто має у своєму серці відданість Великому Білому Братству, утомилися чекати, коли ж на Землі відбуватимуться ті змінення, про які говорять і говорять Владики у своїх Посланнях.

Улюблені, усе вже змінюється. І ваш рівень свідомості просто не дозволяє вам усвідомити весь масштаб змінень, що відбуваються на Землі. Швидші темпи змінень просто фізично неможливі. Тому що ми змушені водночас і зберігати баланс на планеті, і очищати планету від всього старого й віджилого. І наше служіння еволюціям планети Земля часом нагадує ходіння по лезу ножа. Ми зобов'язані дуже ретельно витримувати всі пропорції, щоб не скотитися ні вправо, ні вліво.

З одного боку, вібрації планети підвищуються. І це очевидно. Навіть світська наука фіксує змінення, які відбуваються в базовій частоті Землі й магнітному полі планети. Ці нові умови дуже погано переносяться тими індивідуумами, які вибрали служіння протилежним нам силам. Вони почувають себе ні в сих ні в тих. І для того щоб прийти в норму, змушені підсилювати дію тих перевірених засобів, які завжди приводили до заниження вібрацій: алкоголь, нікотин, секс, музика з низькими вібраціями, азартні ігри, наркотики, агресія. Можна ще продовжити цей список.

Моє завдання довести до вашої свідомості розуміння подій, що відбуваються. Отже, з одного боку, маса людей дуже погано витерплює підвищення вібраційного рівня на планеті, тому що їхній рівень свідомості не готовий до змінень. З іншого боку, ті люди, які готові до змінень, які від природи мають високі вібрації та високу чутливість, перебуваючи посеред всього цього пекла (бо те, що оточує їх у цьому світі, вони сприймають саме як пекло), теж втрачають орієнтири. Вони могли б дуже успішно існувати в тім вібраційному фоні, який склався на планеті зараз. Але оскільки одночасно на планеті присутні індивідууми, для яких підвищення вібрацій подібнодо смерті, і вони намагаються використовувати все, щоб якомога довше протриматися та захистити свій спосіб життя, нічого не міняючи в ньому, то проживання цих зовсім різних за своєю внутрішньою суттю індивідуумів одночасно в одному мегаполісі, в одному будинку, викликає здивування та нерозуміння з боку світлоносців.

Я прийшов сьогодні, щоб іще раз дати розуміння процесів, які відбуваються на Землі. І ви тепер розумієте наскільки складне наше завдання. Адже коли в місті присутня всього одна людина або кілька людей на мільйон жителів, які є світлоносцями, а інші жителі міста вибрали тлінний світ, то нам доводиться стримувати стихію, щоб не зруйнувати це місто, щоб спасти іноді навіть цю одну або декілька душ.

Вам будуть незрозумілі деякі наші принципи, якими ми керуємося. Однак ми діємо винятково в рамках Космічного Закону й, повірте мені, що всі можливості для спасіння душ використовуються на 1000 відсотків. І іноді заради спасіння однієї душі доводиться змінювати хід природніх процесів, що відбуваються на планеті Земля.

Ви, напевно, читали в наших Посланнях, що ухвалено рішення подальшого збільшення вібрацій планети1. І ви, напевно, стежите за новинами, у яких повідомляється про те, що підсилилася сейсмічна активність на планеті.

Ці процеси пояснювані. Коли вібрації планети підвищуються, а свідомість людей стримує підвищення вібрацій, то виникають осередки напруженості в тонкому полі Землі, які виявляються на фізичному плані у вигляді сейсмічної активності, буревіїв, техногенних катастроф.

Зрозумійте, що не ми є причиною всіх цих лих. Винятково негативні енергії, породжені людством, призводять до всіх цих лих.

І якби на хвилину уявити, що хоч би 10 відсотків людських індивідуумів, які мешкають на планеті, слідували зазначеним нами шляхом, то вся ситуація на планеті пішла б більш плавним шляхом. Фактично діяльність Вознесених Сонмів зараз зводиться до того, щоб якомога більш пом'якшити ті удари, які належить пережити людству Землі. І на це ми витрачаємо левову частину відпущеної нам Великим Центральним Сонцем енергії.

Тепер мені б хотілося торкнутися ще однієї теми.

Я хочу простягнути руку допомоги тим індивідуумам, які вибрали Світло, але не можуть поки ще, унаслідок своєї карми, вибратися з тих життєвих обставин, які оточують їх. Я дуже добре розумію, як важко вам буває. Однак, по-перше, кармічна енергія повинна повністю вичерпати себе. І вам доведеться із цим упокоритися. По-друге, Бог завжди дає вам можливість легшого шляху, але через те, що ви обтяжені великим кармічним вантажем, ви не завжди бачите цей шлях. Тому звертайтеся частіше за допомогою до Владик. До того Владики, який найбільше близький вам. Ви можете викладати ваші прохання в письмовій формі або перед сном проситися в наші священнообителі, щоб до ранку до вашої зовнішньої свідомості була донесена інформація про вихід із частоколу карми, що вас оточує. Не соромтеся просити, щоб вам був зазначений вихід з вашого кармічного стану. Єдине: записуйте, фіксуйте на папері ваші прохання. Тому що тоді, коли ви через кілька років прочитаєте те, про що ви просили, ви з подивом побачите, що всі ваші прохання були здійснені. І для вас це буде найкращим доказом існування Великого Білого Братства, яке ніколи не залишає своїх побратимів без захисту й допомоги.

Я намагався сьогодні донести до вас ту інформацію, яка, можливо, підтримає вас і послугує рукою допомоги вашого старшого брата.

Я ЄСМЬ Іларіон.

 

 

__________________
1 Див. диктовки: Господа Шиви від 5 січня 2010 року "Вам треба згадати, що головним у вашому житті є Бог" і Присутності Єдиного від 1 січня 2010 року "Благословення".