Готуйте свої храми до приходу месії

Іоанн Хреститель

11 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Іоанн Хреститель. Я був тим, хто передбачив пришестя Месії Христа.

Я ЄСМЬ прийшов. Я прийшов розповісти вам історію мого життя, того мого життя. І Я ЄСМЬ прийшов дати вам деякі наставляння для ваших теперішних життів.

Багато що на Землі змінилося із часу мого втілення. Багато що змінилося в навколишньому житті, у всьому, що пов'язано з побутом людей, їхньою роботою. Багато нового. Багато відкриттів, котрі використовуються у зовнішньому світі.

Проте якщо ми звернемося до світогляду людини, до її поглядів на Бога й будову Всесвіту, то змінення не будуть такі істотні. Так, змінилася термінологія, зроблено багато наукових відкриттів, котрі розкривають будову Всесвіту, закони фізичного світу.

І в той же час свідомість людини як була, так і залишається прив'язаною до зовнішніх проявів фізичного світу, до зовнішнього поклоніння Богові, до зовнішніх ритуалів. Ніби й не було цих 2000 років, що минули із часу мого втілення.

Людина з гідною заздрості швидкістю використовує будь-які наукові поняття та будь-які наукові відкриття, щоб застосувати ці відкриття не для наближення себе до Бога, а для відділення себе від Бога.

Вам здається прогресивним, коли ви використовуєте сучасні ритми під час проведення церковних служб, вам здається сучасним, коли ви використовуєте наукову термінологію для пояснення світобудови.

Будь-яке наукове відкриття та будь-яке досягнення людської свідомості миттю використовується для того, щоб іще більше відділити себе від Бога.

Простота Божественного почуття та простота Божественного життя огортається вами в безліч сучасних термінів і понять.

Ви використовуєте масу технічних термінів, коли міркуєте про Бога. Якби ви стільки ж зусиль витрачали б на реальне зруйнування того, що відділяє вас від Бога у вашій свідомості, то життя на Землі змінилося б як за помахом чарівної палички.

Більшість сучасних винаходів ставить непереборну перешкоду між вами й Богом.

Під час мого втілення, ви знаєте, я жив у пустелі. Я харчувався медом диких бджіл та акридами. Багато хто вважав мене дивним. Але, тільки відокремивши себе від людей і їхньої суєти, я міг на самоті отримати спілкування з Богом. І я не проміняв би це спілкування на жодні людські багатства й почесті.

Я рідко спілкувався з людьми. І основне вчення, котре я їм викладав, стосувалося очищення їхніх душ, підготовки їх до приходу месії.

Люди сприймали мої слова як такі, що стосуються приходу зовнішнього месії, людини, яка повинна їх спасти від їхніх бід і нещасть.

Проте я мав на увазі не тільки прихід зовнішнього месії, але й прихід внутрішнього месії, який перебуває в кожній людині. І я готував свідомість людей до приходу цього месії.

Я не думаю, щоб хто-небудь з людей зрозумів, про що я говорив. Але все-таки  свідомість людей трохи змінилася, і вони чекали приходу Христа. І Він прийшов та із честю виконав свою місію.

Моя проповідь вартувала мені життя. На відміну від більшості людей, правлячі церковники дуже швидко зрозуміли, що моє вчення, якби люди його зрозуміли, назавжди відвернуло б їхню паству від зовнішніх поклонінь і зовнішніх ритуалів і направило б їх до зустрічі з реальним месією, реальною частиною їх самих, внутрішньої зустрічі з Богом всередині них самих.

І, отримавши це внутрішнє спілкування, отримавши доступ до цього блаженства всередині них самих, люди вже ніколи не змогли б повірити жодній зовнішній релігії, зовнішнім вчителям.

Люди, які отримали доступ до Божественного стану свідомості, дуже швидко об'єдналися б з подібними до себе. Божественний стан свідомості настільки ж заразний, як прояв небожественних станів свідомості в більшості людей зараз.

Люди дуже пов'язані на тонкому плані між собою. І блага думка, благе мислення, що зародилось у декількох головах і серцях, здатне поширитися від серця до серця, подібно до того, як від однієї свічки можна запалити мільйон свічок. Звичайно, я не мав можливості дати моє вчення великій кількості людей. Я вчив тих небагатьох, хто наважувався підійти до мене й вислухати мене. Люди боялися отримати від мене знання, тому що церковники забороняли їм спілкуватися зі мною. Мені було важко давати знання людям.

Подивіться, наскільки змінився час зараз. Я даю цю диктовку, і в той же день ви маєте можливість ознайомитися із цією диктовкою, перебуваючи навіть на протилежному боці земної кулі. Це воістину час великих можливостей. Нам не треба навіть витрачати ваші й свої зусилля, щоб збирати людей, готових до сприйняття нашого вчення в певному місці на земній кулі. Ви отримуєте наше вчення та наші вібрації завдяки благословенному дару, який Сен-Жермен подарував людству. Я маю на увазі інтернет. І це той з небагатьох випадків використання інтернету, який приносить відчутну користь, і, власне, для чого цей винахід був спущений на фізичний план.

Благословенні серця, ви маєте можливість слухати вчення великих Істот Світла, які приходили у втілення навчати людство протягом останніх декількох тисяч років.

Ви маєте можливість отримувати безпрецедентний потік Божественної Енергії через ці диктовки. І ця диспенсація, цей дар Небес, став реальним завдяки новій можливості. Цінуйте цю можливість. Пийте нектар Божественної Енергії. І пам'ятайте: жодна крапля цієї Енергії не повинна пропасти даремно. Енергія дається вам на здійснення благих справ. Не для з'ясування, хто з вас головніший і хто більш божественний. Ви не можете знати це вашою людською свідомістю. Серед вас  більшим є той, хто більш за інших служить життю, служить всім живим істотам і не вимагає нічого натомість. Тому що немає в цьому житті нічого, що варто було б проміняти на дар Божественного спілкування, на можливість служити Боговіу всьому житті. Тому використовуйте одержувану Енергію за призначенням. Готуйте свої храми до приходу месії, дозвольте вашому месії, вашому Вищому Я, вашому Я Христа прийти до вас, бути в вас, говорити через вас, діяти через вас.

О, улюблені, я щасливий, що улюблений Альфа відкрив для вас цю можливість у цей важкий, але воістину благословенний час для цієї планети.

Я буду радий зустрічі з кожним з вас, хто піднесе свої вібрації до мого рівня і я зможу прийти до вас особисто й розмовляти з вами у вашому серці.

Улюблені, благословенні, повірте мені, усе станеться саме так, як передбачено. Ваші очі прозріють, і ви зможете бачити нас, і спілкуватися з нами, і прогулюватися з нами, і розмовляти з нами.

Немає ніяких обмежень у Божественному світі. Ви самі породили ці обмеження у своїй свідомості, і настав час нарешті позбавитися їх.

Я не можу стримати радості, що переповнює мене від можливості безпосередньо звернутися до вас. І я знаю, багато, дуже багато хто з тих, хто читає ці рядки, уже готові до спілкування зі мною.

Ви можете собі уявити, як зміниться світ, якщо кожен зможе отримати можливість прямого спілкування з Вознесеними Сонмами? А це буде. Це буде рано чи пізно. І це буде так само неминуче, як за зимою приходить весна, а потім літо.

Я ЄСМЬ Іоанн Хреститель, пророк Ілія, і я даю вам це пророцтво. І моє пророцтво неодмінно збудеться, і ви у ваших серцях також знаєте це.

Я ЄСМЬ Іоанн Хреститель.