Є Шлях, який лежить у ваших серцях

Я ЕСМЬ ТО ЧТО Я ЕСМЬ

12 січня 2010 року

Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ.

Я ЄСМЬ причина й серцевина Буття. Я ЄСМЬ Світло, що перебуває в кожній людині.

Усім, що Я ЄСМЬ, кожен може стати.

Велика Першопричина Буття вимовила свій поклик. І цей поклик повинен досягти серця кожного індивідуума. І цей поклик – поклик Додому, у вічне Світло й вічне Життя.

Як багато пророків говорили про прості Істини, але людське сприйняття, покров ілюзії заважає розглянути Істину за найпростішими словами. Перебування в Богові є природним для ваших душ. І це те, за чим ви нескінченно тужите й шукаєте у вашому світі.

А все, що ви шукаєте, лежить поруч з вами на відстані декількох сантиметрів, усередині вас, у ваших серцях. Ваше Світло, ваш Дім. Ваша реальна частина.

Розуміння Життя вічного й поступове відділення від себе всього того, що не є вічним, це те, що повинне хвилювати вас насамперед. Тоді, коли ви спрямовуєтеся до Світла, коли ви знаєте, що ви безсмертні й лише тимчасово зупинилися на цій планеті, тоді ви рухаєтеся Шляхом до Бога.

Тоді, коли ви не можете вирватися з трясовини ілюзії, тоді, коли вас захоплюють людські почуття та думки, коли ви намагаєтеся знайти яку-небудь мету, котра належить світові ілюзії, і слідувати їй, ви нікуди не рухаєтеся. Ви залишаєтеся в нерухомому стані вашої свідомості.

Усе, що в вас вічне, це ваша свідомість і ваш кращий життєвий досвід, якого ви здатні набути.

Вияв кращих ваших Божественних рис, таких як самопожертва, безкорисливість, безумовна Любов, жаль, – усе це залишиться з вами, як напрацювання вашого духа. І тоді, коли ви здатні завдяки вашим зусиллям виткати собі безсмертне тіло, що складається з ваших Божественних якостей, тільки тоді, а не раніш ви здатні перейти в той світ, звідки я говорю з вами зараз.

Доти, поки вами володіють пристрасті, страхи, незадоволеність, сумніви, суєта, ви не можете присвятити себе роботі з творення Божественного безсмертного тіла Світла. Тому ви тепер знаєте, що вам заважає.

І ви можете турбуватися про те, як вам звільнитися від того, що вам заважає.

За тисячі й мільйони років перебування в ілюзорному світі, ви так обтяжили себе важкою поклажею, що складається з неякісних енергій, котрі супроводжували вас із втілення у втілення. Настав час задуматися, як вам звільнитися від всього цього зайвого багажу.

Тоді, коли ви переїздите в нову квартиру або в новий будинок, перед вами постає запитання, що брати з нажитого із собою, а що викинути як непотрібний мотлох. Зараз ви повинні зробити те саме всередині себе. Навести всередині своєї істоти порядок. Ретельно проаналізувати ті ваші стійкі негативні стани, які вас відвідують, і звільнитися від них. Тоді, коли ви знаєте, до чого спрямовуватися, і тоді, коли ви знаєте, що вам заважає, ви можете почати ваш рух Шляхом до вічного Життя.

Але багато тих, хто не розуміє ту просту Істину, яку я викладаю простими словами.

І дуже жаль, що так відбувається. Вам всім настав час піднятися вище, на вищий еволюційний ступінь.

А для цього вам треба навчитися розумінню простих Істин.

Не треба шукати докази існування Бога й не треба витрачати сили на те, щоб довести собі існування вічного Життя. Є Шлях, який лежить у ваших серцях. Бог потурбувався про те, щоб кожен з вас зміг отримати прямий доступ у Божественний світ. Через особистий містичний досвід, через особистий контакт з Вічним.

Тому тим з вас, кому потрібні докази для вашого ментального тіла, ви можете їх шукати. Я ж зву вас іти самим коротким Шляхом, який лежить всередині вас, у ваших серцях. І повірте мені, що для кожного з вас є можливість трохи відкрити дверці в Божественний світ хоча б раз у житті. І відчути подих вічності.

Ніхто з вас не може сказати, що хоч би раз у житті ви не відчували хвилини тихого блаженства, коли з вашого серця начебто струменіє доброта й умиротворення. І ось цей стан є справжнім станом. Ви отримали цей досвід. Тепер все інше у вашому житті, що заважає вам постійно перебувати в цьому стані свідомості, повинно поступово покинути вас.

Коли ви розбираєте свої старі речі й дивитеся, що з них вам стане у пригоді, а що ні, ви витрачаєте якийсь час на цю роботу. Так само й зараз людство має визначитися: що з того, що є в його розпорядженні, згодиться на наступному ступені еволюції, а від чого слід відмовитися, як від старого мотлоху.

І, таким чином, звільняючи себе від однієї негативної якості або негативної звички за іншою, ви будете здатні рухатися вперед і вгору спіраллю еволюційного розвитку.

Настане момент, коли всі ваші зусилля окупляться сторицею, тому що ви досягнете тієї точки на своєму Шляху, звідки відкривається перспектива Божественного світу.

Я не знаю, скільки часу пройде, коли настане цей момент. Але цей момент неодмінно настане у вашому житті, якщо ви розумієте мене й готові слідувати зазначеним мною Шляхом.

Є план Бога. І він повинен бути здійснений.

Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ.