Одна ваша вібрація Любові й Жалю здатна загасити пекельний вогонь, у якому горять багато душ на цій планеті

Улюблений Іларіон

10 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Іларіон, Владика П'ятого Променя, прийшов до вас через цього Посланника.

Я прийшов, щоб повідомити вас про деякі речі, з якими ви стикаєтеся у вашому житті й не надаєте їм значення, але при детальнішому розгляді ці речі визначають ваше перебування у світі на багато років вперед.

Я прийшов розповісти вам про те, як ви самі створюєте своє майбутнє. І, можливо, ця інформація для когось видасться нереальною та невиправдано ускладненою, але можливо, що інші вже знайомі із цією інформацією, але, я думаю, завжди корисно згадати й повторити пройдене.

Отже, я хотів би зупинитися на причинах недуг, духовних недуг і тілесних недуг, що обтяжують ваші фізичні й тонкі тіла.

Людина має дуже коротку пам'ять, і, переважно, їй дуже важко простежити прямий зв'язок між вчинками, які вона здійснює у своєму житті, і наслідками цих вчинків. Однак саме це й становить основу Закону Карми, або Закону Відплати, або Закону причинно-наслідкового зв'язку між дією та наслідком цієї дії.

Як багато разів доводиться мені й особливо Матері Марії вислуховувати людські прохання про зцілення від недуг. Коли серйозна недуга оволодіває людиною та уражає її тілесний храм, людина готова на великі жертви, щоб позбавитися цієї недуги. Вона шукає цілителів зовні себе, здатних допомогти їй.

І коли ціла низка лікарів, цілителів та екстрасенсів, отримавши відповідну винагороду, усе ж безпорадно розводить руками, то нарешті людина звертається за допомогою до Бога й Вознесених Сонмів.

Настає мить, коли розум бере гору в людині, і вона розуміє, що її недуга послана їй з неба і позбавити від цієї недуги її може тільки Бог.

І людина шукає шлях до Бога, і вона готова приносити жертви й читати величезну кількість молитов, щоб зцілити себе.

Рідко хто з людей все-таки розуміє, що хвороби й страждання викликані не злим і мстивим Богом, а власними діями, причому здійсненими не тільки в минулих життях, але й вже в цьому, поточному втіленні.

Коли ви молоді й повні сил та енергії, ви дуже мало замислюєтесь про наслідки своїх дій. Вам здається природним отримати щось бажане вами, якщо при цьому навіть доводиться когось скривдити або серйозно образити.

Як часом непорівнянно буває ваше бажання, яке ви прагнете задовольнити хоч би як там було, і та шкода, яку ви готові нанести іншим для того, щоб задовольнити це своє бажання за всяку ціну.

Отже, перший ваш ворог і найголовніший ваш ворог, і часом єдиний ваш ворог ховається в вас самих. Це ваш плотський розум і ваші ненаситні бажання.

І здається, немає нічого страшного, якщо ви прагнете задовольнити ці ваші бажання. Це здається вам таким природним, особливо в молодості. І ви не надаєте особливого значення навіть явним порушенням моральних і етичних норм, на які ви йдете, щоб задовольнити ваші бажання. А про шкоду, яку ви завдаєте іншим, ви просто не замислюєтесь.

Як можна зупинити ваші невгамовні бажання? Як можна зупинити ваше прагнення отримувати й отримувати задоволення від життя?

Дуже небагато людей здатні вчитися на прикладах інших людей і навчатися самостійно, читаючи книги або знаходячи людей, від яких вони можуть отримати Мудрість.

А для інших, хто не здатний розуміти й вчитися, набуває чинності Закон Карми або Відплати.

Кожен вчинок, який ви здійснюєте не відповідно до Волі Бога, призводить до того, що Божественна Енергія, якою ви користуєтеся постійно й без якої ви просто не змогли б існувати, забарвлюється цією вашою недосконалою дією. І чим більш недосконалу дію ви вчиняєте, тим нижчих вібрацій набуває Божественна Енергія. Ця енергія нікуди не дівається, вона зберігається у вашій аурі, у ваших емоційному, ментальному й ефірному тілах.

І ця енергія слугує магнітом, який притягує до вас подібні енергії із зовнішнього, навколишнього світу.

Тому, якщо ви образили кого-небудь, то рано чи пізно ця енергія притягне до вас життєву ситуацію, коли скривдять вас.

Ви носите у своїй аурі записи всіх ваших недосконалих вчинків. Ці записи подібні до вад у вашій аурі. І якщо ви надто часто допускали кармічно карані дії, думки й почуття, то рано чи пізно настає насичення вашої аури цими негативними вібраціями. І ви вже до кінця поточного втілення не здатні відпрацювати карму, що накопичилася у вас, здійснюючи правильні дії та правильні вчинки під час кармічних ситуацій, які повертаються вам. Надто багато негативної енергії накопичилося у вашій аурі.

Вам говорилося про те, що ви живете зараз в унікальний час. Коли відбувається зміна космічних циклів і починається новий цикл.

Люди, обтяжені надто великою кількістю негативної енергії, будуть хворіти й позбавляться можливості активно діяти в житті. Їм буде відмовлено в Божественній Енергії та можливості продовжувати тиражувати свої недосконалості в цьому світі. Тому що людина, яка має ауру, обтяжену надто великою кількістю негативної енергії, насправді подібна до прокаженої людини ‒ людини, яка невиліковно хвора сама й небезпечна для оточення. Бо негативні вібрації, що містяться в її аурі, здатні індукувати подібні негативні вібрації в аурі всіх людей, з ким вона зустрічається в житті.

За законом подібності такі люди притягуються до подібних собі, і вони створюють цілі зони на планеті Земля, що нагадують лепрозорії для прокажених.

І якщо людина з досить чистою аурою випадково потрапляє в такі зони, то вона відчуває себе в них подібно до риби, що викинута на берег.

Коли ми дивимося на планету, то ми бачимо ці зони, ці осередки, котрі є настільки спресованими й щільними негативними енергіями, що крізь них неможливо пробитися жодному з наших цілющих променів, які ми невтомно посилаємо на Землю.

Люди, які самі загнали себе в ці енергетичні лепрозорії, не здатні допомогти собі самі, і вони потребують допомоги, котра ще може бути їм надана ззовні.

Тому ми готові співпрацювати, і ми готові використовувати кожного, хто здатний зберігати свої вібрації на достатньо високому рівні, щоб через цю людину надавати допомогу тим, хто вже, здається, зовсім мертвий у духовному сенсі, але в останній надії спрямовує свій погляд на Небеса й щиро просить і благає про допомогу.

Ми готові надати допомогу, і ми надаємо допомогу всім. І ця допомога може не стосуватися фізичного тіла, яке вже неможливо відновити через незворотні процеси, що переважають у ньому. Наша допомога стосується насамперед душ цих людей. Ми намагаємося зберегти й вилікувати душі тих, хто хоч би під кінець життя звернув свій погляд на Небеса і щиро попросив про допомогу, і щиро покаявся у всіх скоєних ним гріхах. Немає грішника, у якого б не було майбутнього. Але також справедливо, що неможливо спасти того, хто сам не бажає цього спасіння.

Тому можливість допомоги існує завжди. Хоча деколи ми відчуваємо нестачу в щирих служителях, готових пожертвувати собою заради спасіння людства, заради спасіння та надання допомоги всім живим істотам.

І я зараз звертаюся до тих, хто здатний мене зрозуміти, і до тих, хто розуміє, про що я кажу.

Настав час, коли йде боротьба буквально за кожну душу, яка перебуває у втіленні.

Є сили, які намагаються втримати якомога більшу кількість душ на плані ілюзії. І є сили, які борються буквально за кожну душу, щоб витягнути її з пекла, у яке перетворився в багатьох місцях фізичний план планети Земля.

І часом однієї зустрічі, одного люблячого й жалісливого погляду достатньо, щоб приречена на небуття душа знайшла Віру, і Надію, і Любов.

Зберігайте рівновагу, зберігайте душевний спокій. Ви воїни, які перебувають у світі. І одна ваша вібрація Любові й Жалю здатна загасити пекельний вогонь, у якому горять багато душ на цій планеті.

Я ЄСМЬ Іларіон.
І я звертався до воїнів Духа на цій планеті.