Вам треба згадати, що головним у вашому житті є Бог

Господь Шива

5 січня 2010 року

Я ЄСМЬ Шива!

Я прийшов знову! Як завжди, милість Небес знову надала можливість людству виправдати покладені на нього надії.

Ми всі уважно стежимо за тим, що відбувається на планеті зараз. І секрет у тім, що Земля отримала нову порцію Божественної енергії. І ми уважно стежимо за тією дією, яку вона справить на людство планети Земля. Чи буде людство продовжувати свою дорогу в нікуди, чи воно схаменеться нарешті й послухається порад Великих Вчителів людства, до яких і я маю честь належати.

Не так вже часто я маю можливість давати свої Послання. Тому щораз я прагну вкласти у своє Послання якомога більший енергетичний імпульс, який би спонукав вас до пробудження та розвитку вперед висхідною спіраллю еволюції.

Ви помітили, що цей новий цикл диктовок, який ми даємо через нашого Посланника, не дає великої поживи для розуму, плотського розуму. Ми стали діяти тонше, щоб розбудити тих індивідуумів, які здатні відгукнутися на нові енергії. Більш тонкі енергії.

Перший пласт наших Послань розбудив деяку кількість індивідуумів. І зараз пішли інші енергії, розраховані на інший рівень людей.

Нам потрібні ті найкращі, які перебувають у втіленні зараз. У минулих втіленнях ви мали досвід Служіння, і багато хто з вас віддано служив Ієрархії навіть не одне втілення. Навколишній фізичний світ змінився, але вам потрібно згадати про свою місію і, отримавши імпульс цих Послань у своє серце, подолати зовнішні обставини, скинути із себе все те, що заважає вашому Служінню.

Вам важко, і багато хто вже обтяжив себе кармічним багажем, який треба буде тягти за собою до кінця поточного втілення. Однак є ті, хто ніяк себе не обтяжив, але намагається знайти поживу для своєї душі в навколишній ілюзії. Ці люди або бігають з одного вчення в інше, або міняють роботу, намагаючись знайти якесь задоволення в зовнішній, мирській діяльності.

Усе це порожнє. Ви вже отримали досвід мирської роботи в багатьох минулих втіленнях. Вам треба згадати, що головним у вашому житті є Бог. І підпорядкувати все своє життя без залишку тільки виконанню планів Бога.

Не може бути так, що ви служите Богові й одночасно залишаєте для себе якусь зовнішню діяльність у світі, намагаючись отримати ще якийсь досвід, придбати чергову іграшку. Для вас це є великим кроком назад. Не дивіться на тих людей, які вас оточують. Вони в порівнянні з вами перебувають в ясельній групі, у той час як ви вже закінчили університет. Вам треба розуміти, що головним і визначальним є рівень свідомості, а не зовнішні атрибути визнання або благополуччя, які в цей момент прийняті у вашому світі. Є вічні цінності, а є ілюзорні щохвилинні захоплення.

Ви нагадуєте мені дорослих дядьків і тіток, які сіли в пісочниці й намагаються будувати пісочні вежі й робити пісочні формочки.

Отямтеся. Є реальні речі, які ви повинні робити і які відповідають вашому рівню свідомості.

Чим більше ви будете відкладати прийняття вашого остаточного рішення та намагатися ховатися за різні види діяльності в ілюзорному світі, тем болісніше для вас і важче станеться отверезіння, коли ви опам'ятаєтеся та зможете відчути подих вічності в один із днів, може бути, навіть цього року.

Вам треба підпорядкувати все своє життя Служінню.

Ті, хто не може цього, не досягли вашого ступеня свідомості.

Кожен перебуває на своєму ступені розвитку свідомості, але якщо ви не займете належний вам ступінь, то всі інші не будуть мати зразок на фізичному плані, який вони зможуть наслідувати.

На земній кулі мешкають мільярди людей. Однак лиш одиниці наважуються штурмувати Джомолунгму, найвищу вершину світу. Інші воліють дивитися по телевізору розважальні програми, що замінюють їм реальне життя.

Завжди у вашому житті є місце подвигу. Подвиг ви здійснюєте тоді, коли щодня робите справи Бога на Землі, незважаючи на будь-які зовнішні обставини, незважаючи на погане самопочуття, незважаючи на хвороби.

Щоб робити справи Бога, не треба лізти на вершину Джомолунгми. Вам треба брати першу справу, котра лежить прямо перед вашим носом, і почати робити її. Дуже проста справа. І вам може здатися, що ця справа не заслуговує того, щоб ви нею займалися. Надто дрібна й незначна.

Але зрозумійте, тоді, коли ви з великою любов'ю робите малі справи, ви відкриваєте тим самим для себе можливість більшого Служіння.

Владики не можуть вам довірити роботу на Братство без попередньої ретельної перевірки, яка займає не один рік і не два. І навіть тоді, коли в минулих втіленнях ви вже користувалися довірою Братства й виконували його завдання, у цьому втіленні вам доведеться заново заслужити довіру й довести, що ви гідні цієї довіри.

Багато хто з вас шукає справу, якою вони могли б зайнятися. Багато хто шукає людей, з якими вони могли б чимось зайнятися. Повірте мені, вам не треба нічого із цього. Ви вже маєте все необхідне, щоб почати ваше Служіння. Бог уже про все подбав. Вам треба тільки відкрити очі й побачити ту справу, якою ви повинні почати займатися.

Ми заново закидаємо наші сіті. І ми чекаємо, який буде улов цього разу.

Я ЄСМЬ Шива!