Благословення

Присутність Єдиного

1 січня 2010 року

Я ЄСМЬ Присутність Єдиного.

Я ЄСМЬ направляю вам сьогодні Своє благословення.

Я використовую цю можливість, щоб послати Свій промінь Любові тієї інтенсивності, яку здатна сприйняти цей Посланник. О, людський організм здатний сприйняти лиш мільйонну частину моєї дійсної Присутності.

Я не можу Себе явити повністю. Ваш світ не здатний витримати Мої вібрації. Тому Я посилаю лиш малу долю своєї Присутності, заломлюючи Свій промінь Любові через чакри Посланника. І ви, хто прислухається до цього Послання, здатні будете також сприйняти частину мого благословення світові.

Я ЄСМЬ дуже радий, що є можливість контакту між вашим світом і Моїм. О, ви не уявляєте собі, яка це значуща подія!

Я ЄСМЬ Можу бути присутнім у вашому світі. А це означає, що ваш світ дістає велику можливість для подальшого розвитку. Якби не склалися обставини, і Я не зміг би бути присутнім у чакрах Посланника, то все стало б розвиватися по-іншому.

Ви звикли у вашому світі керуватися вашими уявленнями про все. І для вас вагомим є те, що відбувається у вашому світі. І тоді, коли ви не можете відчути або поторкати щось, то лиш віра здатна змусити вас щось сприйняти.

Не так у нашому світі. Для Мене факт Мого сьогоднішнього Послання є дуже значущим і таким, що відкриває воістину нову можливість для людства Землі. Тому що Я вирішую ваше майбутнє і від Мене все залежить.

Тому для тих, хто не здатний вмістити факт моєї сьогоднішньої Присутності у вашому світі, нехай все залишається як і раніше. Вам нема про що турбуватися, усе відбуватиметься само в Моїй Присутності.

Багато хто мріє про це, щоб все відбувалося само собою, а вони б у цей час відпочивали.

Проте є різниця між Моїм розумінням того, що повинно статися, і вашим розумінням. У остаточному підсумку, усе розвиватиметься тим шляхом, який Я накреслив, але навряд чи це сподобається більшості людських індивідуумів.

Тому не витрачайте даремно час. Перебудовуйте свою свідомість. Уміщуйте Божественні принципи й Божественні зразки, спочатку у свій розум, а потім поширюйте ці зразки у вашому світі. Тому що кожна людина, яка здатна буде через ваше творення доторкнутися до Божественних зразків, буде звільнена від чарів магії ілюзії. І ви почнете просинатися один за одним до Життя вічного.

Я так сказав.

Ви можете прочитати про це у книгах давніх мудреців, які здатні були ловити Мій промінь і розмовляти зі Мною у вигляді куща, що палає і не згорає.

Досить мільйонної долі Моєї Присутності у вашому світі, щоб все почало мінятися. Зараз, коли я сказав вам основне, я бажаю закріпити сказане.

Не бійтеся того, що має статися. Для чистих сердець і очищених свідомостей нічого не страшно. Ви вже заслужили на своє право ввійти до Життя вічного. Ті, хто за своєю вільною волею вибрав світ ілюзії, залишиться в цьому світі на якийсь час, поки цей світ не припинить своє існування.

Увесь механізм визначення подальшого шляху перебуває всередині вас, у ваших серцях. Неможливо бути прив'язаним до фізичного світу й увійти до Царства Божого. Я говорю про будь-яку й щонайменшу прихильність.

Усіх запрошую на бенкет. Кожен може ввійти. Але чи всі зможуть?

Двері Божественної можливості широко відкриті, так широко, як ніколи раніш.

Залиште ваші сіті, ідіть зі Мною, Я зроблю вас ловцями людських душ. І ми зможемо виловити дуже багато з моря ілюзії до терміну, який настане.

Я сказав достатньо для тих, хто розуміє. Ті, хто просто читають або слухають, але не розуміють, для них Я теж сказав все, що необхідно.

Я ЄСМЬ Присутність Єдиного. Ом.