Я даю вам мою мантру

Господь Кришна

9 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Кришна, який прийшов до вас через цього Посланника.

Я ЄСМЬ Кришна, Господь Кришна. Мене знають і шанують в Індії. Мене також знають у багатьох країнах світу завдяки відданим Господа Кришни.

Насправді я всюди. Я ‒ у формі і я ‒ у безформному, я ‒ у свідомості і я ‒ у Дусі.

Мій рівень досягнень дозволяє мені перебувати в багатьох формах одночасно. Я Всюдисущий.

Найбільш поширений мій образ у вигляді хлопчика-пастушка із сопілкою. Я дійсно люблю цей образ найбільше, і саме в цьому образі я з'явився в моєму земному втіленні останнього разу у Вріндавані.

Я дав моїм відданим мантру, що вихваляє імена Бога. Я дав цю мантру, оскільки розум людей під час розпочатого після мого переходу циклу Калі Юги не здатний до сприйняття піднесених вчень. Розум неспокійний і непокірний. Тому його необхідно зайняти постійним читанням мантр, що вихваляють імена Бога.

Коли розум зайнятий повторенням імен Бога, то йому мало залишається часу, щоб думати низькі думки й відчувати низькі бажання.

Ці мантри, практика читання мантр, дозволяє тримати розум у шорах і покірності Вищому Я людини.

Я хочу, щоб люди на всій планеті повернулися до практики вихваляння імені Бога як до найкоротшого шляху, що веде назад до Бога.

Ви стаєте тим, до чого спрямований ваш розум. І якщо ваш розум постійно зосереджений на образах, пропагованих з екранів телевізорів і з рекламних щитів, то такий розум прив'язаний до цього світу й не здатний відірватися від цього світу.

Практика вихваляння імені Бога не вимагає особливих умов для своєї реалізації. Вам не треба відвідувати служби й будь-які церковні церемонії, вам не треба належати до будь-якої релігійної групи й будь-якої релігійної організації. Все, що вам потрібно, це навчитися правильно вимовляти імена Бога й вимовляти ці імена у правильному стані розуму. Під час промовляння мантр ви повинні бути повністю зосереджені на Божественному. Ваш розум має перестати блукати по предметах та образах, які оточують вас у фізичному світі.

Ви повинні думати про Бога, і тільки про Бога.

Неважливо навіть, що ви робите під час читання мантр. Ви можете мити посуд, їхати у громадському транспорті, працювати на своїй земельній ділянці, гуляти з дітьми, перебувати на своєму робочому місці.

Добре буде, якщо ви будете читати мантри вголос, може бути, навіть стиха, щоб не заважати людям, які оточують вас, але ви можете читати мантри й у думці, щоб не привертати сторонньої уваги.

Завжди пам'ятайте, що ви читаєте ці мантри для Бога, а не для того, щоб справити враження на людей, які вас оточують.

Деякі віддані дуже багато читають імена Бога. Вони цілі дні проводять у читанні мантр. Особливо вони люблять читати мантри при великому скупченні людей, щоб всі бачили, як старанно вони служать Богові.

Ефект від такого читання мантр буде прямо протилежний, тому що енергія, Божественна енергія, у такому випадку буде витрачатися на зміцнення его, а не на зміцнення зв'язку з Богом.

Я дам вам мою мантру.

Будь ласка, знайдіть людей, які вміють вимовляти цю мантру, купіть касети із записом цієї мантри. Дуже важливо, щоб касети із записом моїх мантр несли правильні Божественні вібрації. Відчуйте справжні Божественні вібрації своїм серцем.

Якщо вас або ваших близьких бентежить те, що ви будете читати імена Бога й вихваляти імена Бога чужою мовою, то не примушуйте себе.

У такому випадку ви маєте використовувати іншу практику, яка приведе вас назад до Бога.

Багато доріг і багато шляхів, що ведуть до Бога. Практично в кожного свій шлях.

Але ніколи не треба забувати, що є також багато доріг і стежок, які нікуди не ведуть.

Але якщо ви будете сидіти склавши руки й нікуди не рухатись, чекаючи дива, то, швидше за все, це диво не станеться.

Богові необхідно, щоб ви докладали ваших власних зусиль. І чим більше ви будете докладати власних зусиль, тим більшу допомогу ви отримаєте з неба.

Я даю вам мою мантру. Обіцяйте мені читати мою мантру рівно стільки разів, поки вам приносить задоволення читання моєї мантри.

Читайте мою мантру, виконуючи свої домашні обов'язки. Використовуйте будь-яку вільну хвилину для читання моєї мантри.

Я знаю, що багато людей у минулих своїх втіленнях приходили на землю Індії. І читання мантр для них є природною потребою. Саме ці люди повинні відгукнутися на мій заклик швидше за інших.

Є давній історичний зв'язок, який з'єднує Індію та Росію.

Колись давно в Індію прийшла розвиненіша цивілізація, у порівнянні з тим населенням, яке тоді існувало в Індії. Ця цивілізація, цей народ прийшов з півночі. І для багатьох буде несподіванкою, якщо я скажу, що ці люди прийшли з тієї території, яку зараз займає Росія.

Тому існує дуже тісний зв'язок між Землею Матір'ю Індією та Землею Матір'ю Росією.

Ці дві країни дуже близькі одна одній, передусім, своїми багатими духовними традиціями.

І я сподіваюся, що Росія згадає свої дуже давні історичні корені й віру своїх історичних предків, корінням якої була віра того народу, який населяв цю країну в давні історичні часи.

На території Росії були закладені багато храмів і багато кристалів.

Ці святині сплять до пори до часу. Але настане термін, і разом із пробудженням свідомості цієї нації оживуть історичні святині, запрацюють на повну силу фокуси Світла, розміщені на території цієї країни, що приховані до слушного часу від очей профана.

Я даю вам мою мантру, і я знаю, що ця мантра здатна розбудити у вас історичну пам'ять і спільні корені, що закладені навіть у самій основі російської мови.

ХАРЕ КРИШНА ХАРЕ КРИШНА

КРИШНА КРИШНА ХАРЕ ХАРЕ

ХАРЕ РАМА ХАРЕ РАМА

РАМА РАМА ХАРЕ ХАРЕ

Повторюйте цю мантру на санскриті.

Звуки цієї мантри дадуть вам силу, і радість, і бадьорість, і впевненість у собі, у своєму майбутньому й у майбутньому Росії.

Я ЄСМЬ Кришна. Я відчуваю вашу потребу в моїй допомозі. І я надам вам цю допомогу, якщо ви звернетеся до мене.

Нехай вас не бентежить моя зовнішність і моя відмінність від тих образів у ваших церквах, яким ви звикли поклонятися.

Немає жодної різниці між мною та Ісусом. Ми є одним цілим і нерозривною Єдністю на рівні Духа.

І моє ім'я Кришна означає те саме, що означає ім'я Христос.

Уся різниця та весь поділ існує тільки у вашій обмеженій свідомості й тільки в цей історичний момент, дуже важливий момент пробудження вашої свідомості від сну, у якому ви перебували мільйони років.

І я буду радий, якщо хтось із вас скористається моєю порадою та буде читати мою мантру.

Я ЄСМЬ Кришна
і я прийшов до вас, щоб донести до вас частинку моєї любові.