Саме у вашому середовищі, серед хаосу й брутальності, що оточує вас, здатні розквітнути лотоси Божественної свідомості

Елохім Циклопей

19 грудня 2009 року

Я ЄСМЬ Циклопей. Я ЄСМЬ надзвичайно рідко спілкуюся з невознесеним людством. Вам дуже важко зрозуміти мене, а мені – вас. Нас розділяють мільйони світлових років. Я є в безформному, а ви перебуваєте в найнижчій точці вияву.

Тому я знизив свої вібрації до щонайменшої межі, аби не обпалити своїми енергіями нашого Посланника. І все одно це дуже велике навантаження і для мене, і для неї.

Творіння всеосяжне, і я, як один із Творців виявленого світу, покликаний стежити за цим виявленим світом. Я споглядаю досконалість Божественного Задуму для виявленого світу, і Я бачу відхилення від цього Божественного Задуму.

Відхилення можливі в заздалегідь заданих межах. Проте межа можливих відхилень наближається до свого останнього рубежу. Ви загралися в ілюзії. Настав час для тих, хто готовий, пригадати про той світ, звідки ви прийшли й куди ви повинні повернутися. Ваші ролі в земному житті добігають кінця. Я запевняю вас, що настає період, коли весь зовнішній вияв повинен бути згорнутий. Але він не може бути згорнутий миттєво. Ілюзія творилася неймовірну з людського погляду кількість часового інтервалу. І зараз настав момент поворотної точки.

Для вас це лиш означає, що все почне змінюватися. Ті енергії, які ми посилаємо у ваш світ, викликали процес підняття найбільш негативних виявів на проявлений план. Усе те, що мирно спало на нижніх астральних шарах, зараз розбуджено й знайшло свій вияв навіть на фізичному плані буття.

Я говорю вам про ту ситуацію, яку ви спостерігаєте у світі, що вас оточує. Мої слова повинні вам пояснити багато процесів, які відбуваються.

Божественні енергії. Посилення вібрацій. Здавалося б, це повинно викликати позитивні процеси в дійсності, що оточує вас. Але цього не відбувається. Все ще більш огрублюється та доходить до точки абсурду.

Так і повинно бути, улюблені. Тоді, коли ви підходите до затхлого ставка, вам здається, що його поверхня чиста й відображає тільки блакитне небо й хмари. Тепер візьміть палицю та розбурхайте поверхню ставка. Ви побачите мул, твань, і ви відчуєте запах гниття від затхлої води.

Наші дії на ваш світ подібні до ваших дій на застійні води ставка.

Тепер уявіть наше завдання. Ми маємо з всього цього тління та затхлості вибрати паростки лотосів, які зростають у цьому затхлому ставку. Так, дійсно, навкруги затхла вода, і багно, і твань. Але саме в цьому середовищі зростають справжні прекрасні лотоси людської свідомості. Саме у вашому середовищі, серед хаосу й брутальності, що оточує вас, здатні розквітнути лотоси Божественної свідомості. І кожна така людина, яка в цьому середовищі здатна виявити свідомість Будди, здатна спасти багато й багато душ у радіусі багатьох сотень кілометрів навколо себе. Мережа Світла, складена індивідуумами, які досягли свідомості Будди, тчеться саме зараз у цей темний час на земній кулі.

Ми бачимо лотоси вашої досконалої свідомості такими, що розпускаються тут і там на земній кулі. Вас, звичайно, цікавить, де ми бачимо цих лотосів більше всього. Це таємниця, яку, можливо, я вам повідаю в який-небудь зі своїх наступних приходів. Але саме в цій країні почнеться вияв нової свідомості.

Одна людина штурмує прямовисну скелю. Вона сходить без страховки по вертикальній скелі. Але всі ті, хто побажає слідувати за нею, отримують трос допомоги й підтримки. І їм вже набагато легше на Шляху.

Ми даємо вам нашу допомогу й підтримку у вигляді цих Послань. Вам слід дуже бережно підходити до всього, що дається вам. Збирайте кожну перлину й коштовний камінь, котрі містяться в кожному Посланні, у затишному місці. І тоді, коли настане час іще більш темний і безпросвітний, дістаньте ці скарби, і вони здатні будуть спасти вам Життя. Не те життя, котре існує на фізичному плані, а те Життя, яке вічне. Ваша свідомість є пропуском у вічний світ. І той, хто здатний квітнути на болоті життя прекрасним лотосом Божественної свідомості, заслужив на право входу у вічне Життя.

Тлінне не може ввійти в мій світ. Тільки нетлінна, безсмертна частина вас здатна існувати в моєму світі. А для цього ви повинні піклуватися про вашу безсмертну частину вже зараз. Не збирайте ті скарби, що належать вашому світові, збирайте тільки скарби Божественної Мудрості, які мають цінність у всіх світах.

Я ЄСМЬ Циклопей.