Шлях на Небеса лежить всередині вас

Бабаджі

8 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Бабаджі. Я прийшов через цього Посланника.

Можливо, ви не знаєте мене. Я прийняв втілення наприкінці минулого 20 століття в Індії. І я не був народжений у тому розумінні, як зазвичай народжуються діти. Я був створений силою думки.

Я приходив, щоб відновити традиції істинної віри в Індії. Я був втіленням Шиви.

О, це дуже складно зрозуміти, як один і той самий Владика може приходити через різних людей, різними шляхами у втілення. Однак я маю сказати, що Владики, Високі Сутності, які прийшли допомогти Землі і її людству, шукають будь-яку можливість, щоб бути присутніми у фізичному світі.

Зараз ваш світ дуже щільний і не дозволяє Високим Істотам Світла перебувати серед вас тривалий час. Тому ми використовуємо часткові втілення або тимчасове перебування в людях, які належним чином потурбувалися про свої тілесні храми, щоб дати можливість нам бути присутніми в них.

Коли ви запрошуєте гостей у дім, ви намагаєтеся навести в домі лад. Ви прибираєте непотрібні речі, витираєте пил, миєте підлогу.

Дуже дивно спостерігати, як багато хто з вас очікує прояву дива, чекають присутності в собі Високих Владик чи бажають спілкуватися з Вищою частиною себе самих, але при цьому навіть не докладають ніяких зусиль, щоб хоч би прибрати пил своїх плотських думок і непотрібні речі людських бажань.

Наші світи набагато ближче один до одного, ніж вам здається. І наш світ завжди відкритий для спілкування з вами. Вам треба тільки настроїтися на потрібну частоту наших вібрацій.

Ми готові до спілкування з людьми, які перебувають у втіленні, питання в тім, чи готові ви?

Хоч, я не приховую, що ті місця, де ви мешкаєте, не цілком придатні для нашої присутності. Під час мого останнього втілення, незважаючи на те, що я майже не відвідував великих міст, мені були потрібні значні зусилля, щоб відновити свої енергії, привести до ладу свій храм після перебування серед людей, щоб дозволити Вищим Істотам спілкуватися зі мною.

Я жив в Індії. Але я мав можливість спостерігати людей, які приїздили з Європи й Америки.

Їхня свідомість і менталітет дуже сильно вирізняються від свідомості людей, які проживають в Індії. І основне навчання та знання, яке мені доводилося давати цим людям, це Божественне почуття, Божественне відчуття, яке я посилав їм під час моїх даршанів.

Я виливав цю Божественність, цю Благодать зі своїх чакр. І я давав можливість всім присутнім відчути це почуття Благодаті.

Було дивно спостерігати, як гордовиті іноземці розквітали в моїй присутності, як вони забували свої цивілізовані проблеми й зверталися до простого життя та Божественного спілкування.

Якби нам вдалося перебувати у великій кількості людей, які підготували свої храми до нашої присутності, то ви можете собі уявити, як змінилася б ситуація на планеті.

Багато хто хоче отримати цей Божественний зв'язок заради затвердження свого его. Це дуже цікаво спостерігати, як людина намагається втримати в одній руці два великих кавуни.

Вона хоче отримати Божественне спілкування та водночас вона хоче затвердити своє его.

Як ви думаєте, може така людина отримати Божественне спілкування?

Людина завжди отримує те, до чого вона прагне. І якщо людина дуже хоче отримати Божественне спілкування, але не навела лад у своєму храмі, необхідний для приходу Високих Сутностей, то вона отримає спілкування із сутностями, але тільки з тими сутностями, які відповідають рівню її свідомості.

Є дуже багато сутностей, які тільки й чекають, щоб отримати таку людину у свої руки й управляти нею, і віщати через неї. Ви ж знаєте, що подібне притягується до подібного.

Тому потрібно, щоб ви у своїй свідомості повністю відреклися від будь-яких людських бажань, від будь-яких думок, пов'язаних з отриманням будь-яких переваг для себе особисто.

Ви просто віддаєте всі свої недоліки, усі свої недосконалості Богові й говорите: "Господи, так, я недосконалий, але я люблю тебе, Господи. Допоможи мені. Допоможи мені, Господи. Я скучив за Тобою, я скучив за Твоєю Благодаттю, за Твоєю Любов’ю. Немає нічого в цьому світі, що б приваблювало мене, Господи. Я хочу бути Єдиним з Тобою. Я хочу виконувати будь-яке Твоє бажання. Я буду служити Тобі. Я буду служити всім живим істотам, у яких Ти перебуваєш. Допоможи мені, Господи. Я твій".

Після такого заклику, якщо ви зробили його щиро, від всього серця, ви отримаєте нашу допомогу.

Проте омана людей пов'язана з тим, що вони думають, що відразу ж отримають Благодать і стануть самою досконалістю у плоті. На жаль, із цього заклику ваш шлях до Бога тільки починається.

І я вам скажу, що станеться після цього вашого заклику. Ви отримаєте прискорене повернення вашої карми. Ви будете стикатися із ситуаціями зовні вас, у навколишньому світі й із ситуаціями всередині вас у вигляді ваших психологічних проблем, що будуть невтомно поставати перед вами щодня.

Ви отримаєте можливість довести Богові, що ви насправді готові виконати те, що обіцяли.

І ваше прагнення до Бога має допомогти вам подолати всі ці тести й труднощі, якими б важкими вони не були.

Це етап учнівства. І цей етап може проходити без присутності втіленого Вчителя поруч з вами. Ваші енергії, що містяться у вашій аурі, будуть для вас найкращим вчителем. Ці енергії підведуть до вас ті ситуації, котрі вам необхідно пройти, щоб довести, що ви насправді готові розстатися з усім, що прив'язує вас до цього світу.

Вам необов'язково позбавлятися всього: сім'ї, роботи, будинку, багатства. Але вам потрібно розстатися з прихильністю до будь-якої речі цього світу. І не тільки до реальної речі, яку можна помацати руками, але й до тих внутрішніх проблем, котрі притаманні вам і котрі супроводжують вас із життя в життя. Для когось це заздрість, для когось це критика, осуд, для когось це жалість до себе. Дуже багато якостей, з якими вам доведеться розстатися. І це дуже болісний процес. Тому що за час перебування на Землі ви буквально зрослися із цими якостями. І вам доводиться їх віддирати від себе. І це можна порівняти з тим, якщо б вам доводилося насправді зрізати із себе шматки шкіри. Але тільки це інший біль. Біль душевний, але він часом буває зовсім нестерпним.

І якщо ви зустрінете вчителя, який скаже вам, що він позбавить вас вашої карми, ваших проблем, візьме все це на себе, ніколи не вірте такому вчителеві. Незалежно від того, бере він за це гроші від вас чи ні.

З вашими проблемами й вашим кармічним багажем ви можете розстатися тільки самі.

Зовнішній вчитель може тільки підказати вам ваші проблеми, але не вирішити їх за вас.

Тому я приходжу, щоб попередити вас про складності вашого шляху й щоб надати вам допомогу по змозі своїми порадами.

Я розумію всю складність ситуації, у котрій ви перебуваєте, не маючи часом можливості отримати пораду істинного Гуру, який перебуває у втіленні. А ваші душі потребують поради й допомоги. А ми, у свою чергу, прагнемо надати вам таку допомогу й дати пораду.

Тому рано чи пізно ми зустрінемося.

Небеса і Земля зустрінуться. І це станеться всередині вашого храму. Тому що Шлях на Небеса лежить всередині вас. І ви можете обійти всю Землю, шукаючи справжнього Гуру, ви можете витратити на це всі свої заощадження і так нічого й не знайти.

А двері на Небеса насправді розташовані всередині вас. І тепер ви навіть маєте всі необхідні ключі від цих дверей. Але останнє зусилля, необхідне вам для того, щоб відкрити ці двері, ви все-таки зробите самі.

Я був радий сьогоднішній зустрічі, і я думаю, що вона була корисна для вас.

Я ЄСМЬ Бабаджі,
і я посилаю вам свою Любов.