Важливе те, наскільки ви здатні зберегти свою відданість Волі Бога

Владика Іларіон

18 грудня 2009 року

Я ЄСМЬ Іларіон. Ви знаєте мене. Я служу на промені Істини, цілительства й Божественного Знання.

Істина, Божественна Істина, як вона уявляється вам, і як вона уявлялася дотеперішнім поколінням людей, є все тією самою Божественною Істиною, але, погодьтеся, що кожного разу вона постає по-новому. І цього мало, для кожної людини істина буде своєю. І навіть тоді, коли ви говорите про один і той самий предмет, і думаєте, що ви розумієте один одного, через деякий час виявляється, що ви говорили про різні речі. Іноді люди говорять однією і тією ж мовою, зрозумілими словами і не розуміють один одного.

Усе це доводить, що кожна людина перебуває на своєму рівні пізнання Божественної Істини, і як би вона не прагнула подивитися, як ця Істина бачиться з іншого рівня пізнання, у неї навряд чи вийде.

Тому ми приходимо знов і знов і намагаємося дати вам щоразу невелику долю Божественної Істини так, щоб кожен з вас зміг зрозуміти щось для себе й застосувати це у своєму житті. Ми не втомлюємося приходити й раз по раз давати знання, яке, начебто, уже дано, але щоразу знаходиться декілька осіб, які відкривають для себе щось нове. І заради цих декількох осіб можна приходити й давати знання. Тому що та істина, яка стає доступною свідомості декількох осіб, через їхню свідомість здатна із часом опанувати світ. І коли пройде якась кількість часу, уже нікого не можна буде здивувати знанням, яке ще зовсім недавно було підозрілим і сумнівним для більшості. Прикладом може слугувати те, що зараз зі шкільної лави всім відомо, що Земля кругла й що вона обертається довкола Сонця. А всього декілька сотень років назад за цю, як тоді здавалося, крамольну думку спалювали на багатті.

Зараз час змінився, і на багаттях не спалюють. Але є маса інших способів, якими суспільство прагне позбутися докучливих філософів, які проголошують відомі Істини й дуже вже завзято вимагають, щоб ці істини втілювалися в життя.

Є дуже багато людей, які не сприймають найпростіші істини. Істини, які вже ні в кого не викликають сумніву. Наприклад, таку: "Полюби ближнього свого як самого себе". Або таку: "Не бажай зла ближньому". "Не заздри". "Не кради". "Не роби перелюбу". "Не вбивай!"

Здається, що ці істини не повинні викликати сумнівів. Проте все, що відбувається довкола вас, усе, що освітлюється вашими засобами масової інформації, є якраз віддзеркаленням фактів, які суперечать цим істинам. Виходить, що істини існують самі по собі, а людське суспільство живе само по собі, за своїми законами й на свій розсуд.

Як ви думаєте, існування цих подвійних стандартів у напрямі думок і дій відповідає Волі Бога? І якщо це не відповідає Волі Бога, а Всесвіт розвивається відповідно до Волі Бога, то рано чи пізно буде покладений край такому стану речей.

Подивіться на середні століття. Скільки людей спалювалося на багаттях і піддавалося тортурам. Вам здається зараз, що це не гуманно і є виявом неуцтва. Проте подивіться на історію давністю менш декількох десятків років. Пригадайте концентраційні табори в Німеччині, пригадайте масові репресії в Росії. Пригадайте Першу й Другу світові війни. Жертвами цих виявів людського неуцтва стали мільйони людей.

Людство, в основній своїй масі, залишається таким же неосвіченим, як у середні віки. Є індивідууми, які підтримують внутрішні стандарти поведінки й образ думок на Божественному рівні. А є індивідууми, які відкрито глузують з Бога, над Вірою.

Як можуть існувати ці люди в одних і тих же містах? Як можуть вони мешкати в одному будинку? І як все це узгоджується з Божественними принципами, про які говорять Владики?

Дійсно, зараз на Землі дуже темний час. І цей час необхідний і закономірний, оскільки саме зараз відбувається процес відділення зерен від бур'яну. Кожна людина має можливість виявити свою внутрішню суть. І кожна людина усвідомлено робить свій вибір. Дуже мало обраних, тих, хто здатний втримувати Божественні стандарти поведінки, перебуваючи в обставинах емоційного й ментального пресингу з боку інших людей, з боку засобів масової інформації.

Це – повернення середньовіччя. Це – масове падіння моралі й культури. І так само, як лише тисячна й мільйонна частина насіння рослин має можливість дати життя новій рослині, так само й серед людських індивідуумів дуже невеликий відсоток зможе продовжити еволюцію, пройшовши через м'ясорубку масової свідомості.

Ви проходите свої випробовування і тести, не віддаляючись від звичайного життя. І ваш Шлях Посвячень проходить у звичайному житті, що оточує вас. Задумайтеся над цим. І задумайтеся також над тим, що важливо не те, що навкруги все погано й весь світ, неначе з'їхав із глузду. Важливо тільки те, що відбувається всередині вашої істоти. Важливо те, наскільки ви здатні вистояти в цих несприятливих умовах і наскільки ви здатні зберегти Божественні орієнтири у своїй поведінці й свою відданість Волі Бога.

Іде гігантська битва на земній кулі. І якщо раніш можна було сховатися від цієї битви в іншій країні, у горах або лісах, то зараз вся земна куля охоплена полум'ям, у якому одні душі згорають безповоротно, а інші душі переплавляються в чисте золото й стають безсмертними.

Я повідав вам сьогодні не дуже втішні речі. Але я сказав все майже так, як воно є насправді, упустивши деякі деталі, які вам не дано знати.

Тому, улюблені, я буду радий, якщо для когось це моє Послання стане рукою допомоги, підтримкою. Тому що при всьому, здавалося б, сумному тоні мого Послання, є в ньому одна радісна нота. Це – ваше безсмертя, яке ви, багато хто, зобов'язаний завоювати вже до кінця поточного втілення.

Я ЄСМЬ Іларіон.