Ви можете почати служіння прямо там, де ви перебуваєте в цей момент

Улюблена Нада

17 грудня 2009 року

Я ЄСМЬ Нада. Я вперше приходжу через цього Посланника. Моє завдання на сьогодні – дати вам уявлення про ту роль, яку кожен з вас може зіграти у ваших життях.

Є у ваших розумах певні очікування, пов'язані з вашим можливим служінням Братству. Я маю прояснити для вас цей момент. Не треба чекати, улюблені, коли ви дістанете у своє розпорядження деякі можливості, грошові кошти або владу й посаду.

Коли вам щось треба, для того щоб почати ваше служіння, окрім того, що у вас вже є, ви дієте за підказкою вашого плотського розуму. Все, що вам треба, аби почати ваше служіння Братству, це ваше бажання. І більш нічого не треба.

Ви можете почати служіння прямо там, де ви перебуваєте в цей момент. Усе, що ви робите в цей момент, може бути спрямовано вами на служіння Братству. Подивіться, що ви робите.

Ви перебуваєте вдома й виконуєте свої домашні обов'язки. Це чудово! Ви вже служите Братству!

Як же це може бути, якщо ви прибираєте приміщення або миєте посуд і служите Братству? О, улюблені, уся річ у тім, як ви це робите. Будь-яку найдрібнішу й незначну справу, яку ви робите у ваших життях, можна робити з великою Любов’ю. І якщо ви робите малі справи з великою Любов’ю та думаєте про те, як ваші близькі й домашні будуть раді, коли зайдуть у чисте приміщення та надягнуть на себе білосніжні, щойно випрані вами речі, то ви вже служите Братству. У кожну справу можна внести ваше служіння. І якщо ви виконуєте роботу найретельнішим чином, з Любов’ю, то будь-яка ваша діяльність перетворить простір і тоді, коли діти або чоловік приходять додому втомлені й обтяжені метушнею, у якій вони перебували впродовж дня, створена вами атмосфера Любові в домі здатна змінити їхні серця та відновити гармонію в їхніх душах.

Тоді, коли ви перебуваєте на роботі, вам дуже важко зберігати внутрішній баланс і почуття Любові, тому що не всі люди, з якими ви контактуєте впродовж дня, гармонійні й привітні. Частіше ви зустрічаєте не кращі вияви людської свідомості. І ось тут відкривається широке поле діяльності для вас, для вашого служіння. Вам слід навчитися навичкам гасіння будь-якого негативу за допомогою Любові, терпіння  та лагідності. Вам дається стільки можливостей у житті, для того щоб виявити ваше служіння! Практично кожна справа, кожна зустріч, усе, що відбувається з вами впродовж дня, можна використовувати для вияву вашого служіння. Тому що тільки тоді, коли ви навчитеся у дрібницях життя, у щоденних справах знаходити точки докладання ваших кращих душевних якостей, тільки тоді, коли жодні зовнішні негаразди не здатні будуть порушити ваш внутрішній спокій і гармонію, тільки тоді відкриється інша можливість для вашого служіння. І ви зможете використовувати вже напрацьовані вами якості на новому етапі служіння Братству, яке невід'ємне від служіння Життю.

Як багато хто з вас звертається за допомогою до Вознесених Владик із проханням дати можливість служіння, дати можливість виявити себе у служінні. Улюблені, ви лукавите перед собою. Бог вже потурбувався про все. У вас є найкращі умови, щоб почати ваше служіння, щоб працювати над тими вашими якостями, які заважають вам виявляти Любов і турботу до ближнього в найважчих життєвих ситуаціях. І доти, поки ви не навчитесь у життєвих дрібницях знаходити велике служіння, ви не зможете просуватися Шляхом. Тому що багато хто з вас бажає стати Посланниками або керувати нашими організаціями. Подивіться, чого ви дійсно бажаєте? Ви бажаєте кимось стати або щось очолити, або ви дійсно хочете служити?

Відповідь на це запитання скерує все ваше подальше життя. І ви або до кінця життя боротиметеся за те, щоб обійняти посаду або доводити комусь, що ви вже маєте великі духовні досягнення, або ви служитимете, не привертаючи сторонньої уваги і робитимете справи Бога на Землі у все більшому й більшому масштабі.

Я прийшла до вас сьогодні для того, щоб дати вам розуміння дійсного служіння та хибного служіння. Так, улюблені, як все у вашому світі має два боки, так і служіння має два різні боки.

Завжди, перед тим як щось почати робити, задумайтеся, що вами дійсно рухає? Бажання, щоб довести щось іншим, показати вашу велич, показати, щоб всі бачили вашу старанність? Або вами рухає Любов до ближнього, яка властива вам і накладає відбиток на все, що ви робите. Дуже прості справи, виконані безкорисливо з великою безумовною Любов'ю, залишаються назавжди з вами, як скарби вашого каузального тіла. Пройде це ваше земне життя, але ваше ставлення до справи, до людей залишиться та буде супроводжувати вас у наступному втіленні.

Дуже не вистачає у вашому світі цієї якості дійсного служіння Життю, яке автоматично є служінням Братству, тому що Велике Біле Братство ставить своїм основним завданням служіння людству Землі.

Я повідала вам сьогодні прості істини. І я навіть впевнена в тім, що все це ви вже знаєте, читали або чули. Але дозвольте вас запитати: що заважає вам застосовувати це ваше знання у ваших життях?

Між тим, що ви щось знаєте, читали або чули, і між тим, що ви дійсно застосовуєте це знання у ваших життях, іноді лежить безодня.

Вам треба більше задумуватися про те, що вам заважає виявляти Божественні якості в житті, і поступово, крок за кроком позбавлятися всього, що вам заважає.

Я не була б Вознесеною Владичицею, якби я не освоїла всю цю науку, яку я вам викладаю, на практиці у своїх втіленнях. Я пройшла земну школу, і тепер я маю можливість більшого служіння людству.

Не думайте, що ваше ставлення до праці, людей, рослин або тварин залишається непоміченим, якщо немає свідків вашим благим справам або вчинкам. Усе зберігається в записах Акаші, будь-яка ваша дія, думка, почуття або вчинок, як негативні, так і позитивні. Задумайтеся про це, і йдіть по життю бережно, не залишаючи за собою астральне й ментальне сміття.

Нехай все ваше просування по життю буде супроводжуватися тільки Любов'ю та пахощами троянд!

З Любов’ю, Я ЄСМЬ Нада.