Є сенс змінювати тільки себе

Конфуцій

16 грудня 2009 року

Я ЄСМЬ Конфуцій.

Я трохи збентежений тим, що приходжу через російського Посланника. Я більш відомий у Китаї.

Проте є загальні проблеми, що властиві представникам всіх націй, які мешкають на Землі. І я думаю, що те, що я повідаю вам, становитиме певний інтерес.

Я обізнаний про деякі справи, які відбувалися в минулому столітті в Росії. І ви знаєте, я не дуже схвалюю бунти, революції або щось подібне. Все моє останнє життя змусило мене дивитися на все, що відбувається довкола мене, з абсолютно іншої позиції.

Я дам вам свій погляд. І я буду радий, якщо ви зможете керуватися моїми порадами у ваших життях.

Я протягом тривалого часу ще тоді, коли перебував у втіленні, розмірковував на цю тему, але зараз зі свого рівня Вознесеного Владики цей погляд є до такої міри очевидним, що ніхто вже не дискутує на ці теми. Хоча для вас, коли ви перебуваєте в недосконалому світі, напевно, багато речей бачаться по-іншому. І тут ви можете самі вибирати, чому слідувати у ваших життях і чим керуватися. Це ваш привілей, це – Закон вільної волі.

Отже, я дозволю собі почати здалека. Можливо, ви знайомі з такими філософськими системами, які говорять про те, що у світі немає нічого, окрім енергії.

І залежно від частоти, ця енергія може складати світи, подібні до вашого світу, так звані щільні світи. Але оскільки все є енергія, то одночасно з вашим світом існують інші світи, які просто мають вищі частоти вібрацій. Ви не бачите ці світи, а ми, наприклад, перебуваючи в нашому світі, не бачимо вас. Це очевидно.

Менш очевидно, що різні точки вашого світу мають різні вібрації. Різні континенти, різні країни вібрують на своїх частотах. І переміщаючись із одного місця в інше місце на земній кулі, ви можете відчувати це. Але ви можете відчувати це тоді, коли у вас є апарат, який дозволяє вам це відчувати. Я маю на увазі ваш енергетичний апарат, ваші енергетичні центри, міру чутливості, якою ви володієте.

Для більшості людей, які проживають на земній кулі, те, про що я кажу, буде незрозуміло. Але є, на щастя, люди, які мають достатню чутливість, аби зрозуміти, про що я кажу. Отже, перебуваючи на одному місці, ви відчуваєте комфорт і зручність, переміщаючись на інше місце, ви відчуваєте напруження та дискомфорт. Що це означає? Вібрації першого місця вам ближчі, вони збігаються з вашими вібраціями більше. Вібрації другого місця вирізняються від ваших вібрацій.

Вам цікаво, куди це я хилю? На цьому простому прикладі, якщо ви здатні відчувати те, про що я кажу, я довів вам просту істину, що зовнішній світ є просто дзеркалом, у якому відбивається ваша свідомість. Ви енергетично притягуєтеся до тих місць, де ви живете. І все, в остаточному підсумку, визначається рівнем вашої свідомості й відповідним цьому рівню вашої свідомості вібраціям.

Тому немає сенсу намагатися змінити зовнішню ситуацію. Є сенс змінювати лиш себе. І тоді, коли ваші вібрації зміняться, ви зможете переміститися в місце, відповідне до ваших вібрацій. Дуже багато людей відчувають великий дискомфорт від мешкання в тих місцях, де вони живуть. І дійсно, ваші міста не пристосовані для мешкання в них людей, які мають певний рівень Божественної свідомості. Ці люди змушені страждати й відчувати постійний дискомфорт від мешкання в цих клоаках масової свідомості. І знаєте, чому вони не переміщаються в місця, котрі відповідають їхньому рівню свідомості? Основна причина полягає в тім, що для того, щоб переїхати жити в таке місце, їм доведеться зробити революцію у своїй свідомості. Їм доведеться переміститися жити в абсолютно інші умови, на природу. І всередині вас починається боротьба. Що робити? Примиритися з тими умовами, які є, або переміститися жити в умови, у яких ви уяви не маєте як жити.

Пройде значний час, перш ніж вектор спрямувань людей знайде вихід зі становища, що створилося.

Зрештою, ви житимете в гідних умовах. Але для того, щоб ви змогли осадити ідею поселень майбутнього у своїй свідомості, пройде деякий час.

Мені шкода тих людей, які вимушені жити серед величезної кількості людей, стикаючись із ними щодня аурами й, насправді, виступаючи енергетичними донорами для безлічі людей. Але погодьтеся також, що це ваш вибір. Бог завжди надає вам вибір. І якщо ви не хочете бачити новий шлях або вдаєте, що не помічаєте його, то дуже скоро ситуація ще більше зміниться. І ви посиплетеся з ваших міст, як стиглі яблука з яблуні.

Був період в історії людства, коли люди переважно жили у дрібних поселеннях на землі. Потім, для того щоб розвивалися ремесла, вони стали жити у великих населених пунктах і містах. Зараз є всі можливості жити на природі й користуватися всіма благами цивілізації. Але є невеликий нюанс: не всі люди зможуть жити на природі. Багато хто з них буде відторгнутий самою природою, духами природи й вібраціями місць.

Усе буде змінюватись. І структура управління, і державна структура. Якщо запланований для людства Золотий Вік, то він повинен бути здійсненим. Я не знаю, чи буде це в Росії або іншій країні світу. В остаточному підсумку, усе визначається рівнем свідомості, який має більшість населення країни.

Я знаю, що є надії у Вознесених Сонмів на Росію. Але я також знаю, що до цього були надії на Америку.

Без нової свідомості далі неможливо розвиватися. Потрібні інші принципи у всьому. І ці принципи, якими слід керуватися, містяться серед іншого в цих Посланнях, які ми даємо через цього Посланника. Вам мало конкретних вказівок? Але погодьтеся, що вам нудно житиметься, коли вам щодня Вознесені Владики говоритимуть у що одягатися, у скільки вставати, що їсти й що робити. Так дуже швидко людство перетвориться на утриманців, які не здатні до подальшої еволюції. Ні, нам потрібні люди сильні духом і здатні діяти й брати відповідальність на себе за наслідки своїх дій.

Я дуже багато сьогодні говорив. Не знаю, чи зможете ви з всього сказаного отримати для себе конкретну користь.

Я ЄСМЬ Конфуцій.