Ви повинні ставитися до ваших дітей так, як ніби це я, Господь Майтрейя, прийшов до вас в образі вашої дитини

Господь Майтрейя

6 грудня 2009 року

Я ЄСМЬ Майтрейя.

Як радісно, що я знов маю можливість приходити у ваш світ. Я радію як дитина, тому що заглянути у ваш світ для мене є великою мрією. Завжди я бажаю прийти. Але Космічний Закон не дозволяє мені зробити це. Тому що ваш рівень свідомості не здатний розпізнати мене, коли я прийду.

Ви очікуєте побачити всесильного Бога, а я лиш маленька дитина, яка володіє Великою Мудрістю.

Погляньте на ваших дітей. Обличчя багатьох з них нагадують обличчя великих мудреців. Поглянете на їхні очі. Немовля, яке щойно народилося, приходить з нашого світу. Воно пам'ятає про наш світ. І що воно бачить довкола себе? Воно бачить метушню. Воно бачить безлад. Багато галасу. Але воно не бачить, що ви бажаєте прийняти в ньому Бога, що ви бажаєте дізнатися про ту таємницю, яку воно прийшло розповісти світові.

Перші місяці свого життя дитина наполовину або навіть здебільшого перебуває в нашому світі. У цей час вам є чому в неї повчитися. Звичайно, вона не може вчити вас словами або діями. Але вона може передати вам стан нашого світу. Цей стан міститься в її аурі. І дуже багато людей інтуїтивно прагнуть доторкнутися до дитини, взяти її на руки, погладити по голові. Звичайно, ці мимовільні дії дозволяють і вам через дитину доторкнутися до нашого світу.

Але ось ви забули про те, що ваша дитина – це посланець із нашого світу, ви вдалися до своїх звичних занять. Ви дивитеся телевізор, розмовляєте по телефону, слухаєте музику. Ви дивуєтеся, чому ваша дитина неспокійно поводиться, чому вона плаче, вередує.

Але ж те, що робите ви, так сильно відрізняється від нашого світу, що дитина просто перебуває в безперервному стресі. Вона не може вам сказати вимкнути музику або вимкнути телевізор, вона не може вам сказати припинити розмови по телефону. Вона висловлює свою незадоволеність всім цим, плачучи й, тим самим, показуючи вам, що вона не хоче всього цього. Але ви думаєте, що дитина хоче їсти або пити, або просто втомилась і хоче спати.

Ваше ставлення до ваших дітей вимагає того, щоб бути переглянутим. Ви повинні ставитися до ваших дітей так, як ніби це я, Господь Майтрейя, прийшов до вас в образі вашої дитини.

Чи будете ви в моїй присутності робити всі ті справи, які ви робите у присутності вашої дитини, думаючи, що вона нічого не розуміє?

Чи будете ви поводитися так, як поводитеся?

Я прийду у втілення, я бажаю цього, але я не можу зробити цього доти, поки ви не зміните ставлення до ваших дітей.

У перші місяці життя аура немовляти може бути такою великою, як ціле місто. Ви воістину зустрічаєте посланця Небес. Але чи робите ви те, що необхідно, щоб зустріти посланця Небес?

Ви думаєте, що ваші діти не розуміють нічого.

Ви думаєте, що вони безглузді й не можуть сприймати дійсність так, як її бачите ви.

Діти приходять у ваш світ, маючи образ іншого світу.

І дуже багато хто з них є мудрими душами, які пройшли земну школу посвячень. І що вони бачать? Вони бачать батьків і родичів, які сюсюкають. І ніхто в цілому світі не ставиться до них, як до мудрих душ, які вже з народження знають все.

Поступово аура дитини вбирає в себе навколишню обстановку сім'ї, міста, країни, у якій вона народжується, і вже до трьох років у дитини зникає пам'ять про наш світ. Вона вбирає ваші звички, ваші прихильності, стереотипи вашої поведінки. До трьох років дитина має у своїй аурі всі ваші негативні стани, у яких ви перебували й перебуваєте. І якщо вона має можливість дивитися телевізор або слухати радіо тоді, коли ви думаєте, що вона спить або нічого не розуміє, то дитина насичується всім тим кошмаром, який тече річкою з ваших засобів масової інформації. І до трьох років ви вже бачите перед собою не ангела, який прийшов у ваш світ, а обтяжену всіма гріхами світу душу, яка до кінця цього земного життя вимушена буде відпрацьовувати карму сім'ї, карму роду, карму країни й карму світу.

Я не можу прийти у ваш світ доти, поки світ не готовий буде прийняти мене. І якщо ви вважаєте, що те, що я кажу вам, не відповідає дійсності, що я згущую барви або перебільшую, то тим самим ви ще більш відкладаєте час мого приходу у ваш світ. Доти, поки неуцтво править бал у вашому світі, доти, поки прості істини сприймаються вами як казки, мені нічого робити у вашому світі.

Я дуже прагну скоріше прийти у втілення.

І тільки ви самі можете прискорити мій прихід.

Дбайливе ставлення треба мати не тільки до дітей. Кожна людина, яка живе у фізичному світі, має право бути коханою.

"Полюби ближнього, як самого себе", – як давно була дана ця заповідь улюбленим Ісусом. Як багато із часу цієї заповіді сталося подій на земній кулі. Як ви зайняті у ваших життях. Ви постійно чимось зайняті. Чи не настав час зупинитися та почути слова Ісуса, звернені до вас?

Скільки разів треба повторювати заповіді, щоб вони були виконані? Скільки разів треба приходити з Посланнями, щоб ви навчилися не лише читати або слухати їх, але й слідувати отриманому Вченню у ваших життях.

Я прийду ще. Я даватиму мої Послання. І я дуже сподіваюся, що знайдеться хоч би сотня людей на земній кулі, які перебувають у втіленні, котрі не лише читатимуть мої Послання, але й застосовуватимуть їх у житті.

Я ЄСМЬ Майтрейя.