Попередження про те, що ви вибрали найскладніший шлях у майбутнє

Санат Кумара

1 грудня 2009 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара, який прийшов знову.

Я прийшов, тому що почуття любові до людства переповнює мене. І я готовий пожертвувати всіма своїми досягненнями, усім моментумом своїх досягнень для того, щоб людство здатне було жити й розвиватися.

Так, питання як і раніше стоїть дуже серйозно. Ми робимо все можливе, і щораз озираємося на вас, землян, які перебувають у втіленні, і дивимося, що ж змінилося. Коли б не мій багатомільйонний досвід спілкування з людством Землі, я б давно припинив цей експеримент. Але за цей час я так полюбив людство Землі в особі своїх кращих представників, що не можу знов і знов не жертвувати своїм моментумом досягнень для вас, землян.

Насправді, я прийшов для того, щоб заявити про деякий дисбаланс, який нам не вдається збалансувати нашими зусиллями. Ми розраховували на більшу підтримку з боку світлоносців планети Земля.

Коли ми починали у 2005 році цикли диктовок через нашого Посланника, у серцях 144 тисяч христоістот, які перебувають у втіленні, запалилося Полум'я Перемоги! Ми були щасливі споглядати це Полум'я, що спалахує тут і там на планеті.

Проте із часом життєві будні й безлад, відсутність спрямованості й відданості загасила Полум'я в цих світлих душах. І зараз навряд чи декілька сотень світлоносців по всьому світу здатні втримувати свій моментум досягнень і ділитися з оточенням своїм Світлом.

Куди поділися інші світлоносці? Коли ми починали нашу місію через цього Посланника, дуже багато душ пригадали своє Божественне призначення. Дуже багато хто з них притягнувся до Вчення, що давалося нами. І серед цих, які притягнулися, було ще більше тих, хто хотів скористатися Світлом, що вивільнялося. Так, улюблені, у вашому світі недосконалість переважає. І перша хвиля світлоносців, які притягнулися до нового джерела Вчення, розчинилася в морі тих, хто бажав лише отримувати, нічого не даючи натомість.

Дуже шкода, що серед багатьох і багатьох світлоносців не знайшлося тих, хто зміг би здолати зовнішній і внутрішній опір і вистояти в цій нерівній сутичці. Я говорю про сутичку й використовую військову термінологію, тому що ніхто не скасував Армагеддон, ніхто не скасував ту битву, яка йде за душі людей на Землі. І жнива з протилежного боку виявляються більшими, ніж з боку сил Світла.

Наші зусилля, направлені на облаштування місця на фізичному плані, де світлоносці могли б об'єднати свої зусилля та скласти план дій, зустріли нечуваний опір. І цей опір неможливо порівняти з тим опором, який зустрічали наші Посланники в минулому. Так, ми маємо можливість діяти на території Росії, але та пітьма, котра навалилася з всіх боків на наш форпост на фізичному плані, перевершила всі наші очікування. Ми не думали й не вживали заходів, тому що основний удар, який був нанесений, був завданий не з боку сил пітьми, а з боку тих, хто вважає себе світлоносцями або були світлоносцями донедавна.

Що ми спостерігаємо? Ми спостерігаємо розбрат, чутки, плітки. Ми спостерігаємо засудження та сморід. Усі наші зусилля зустрічають опір, небачений опір у розумах і серцях людей.

Час прискорився. Час набагато прискорився, і та сумна картина, яку ми спостерігаємо в наших старих організаціях по всьому світу, на території Росії виявилася впродовж всього одного року.

Який жаль витраченої енергії. Ця енергія могла б піти на створення блискучого майбутнього для Росії.

І зараз вся ця енергія лежить в'язкою патокою на території ашрама, тут і там по Росії, де колишні світлоносці сіють ворожнечу й сумніви, замість того, щоб сіяти Світло, Любов і Надію.

Мені є в чому докорити й нашого Посланника. Проте я не знаю нікого, хто перебуває у втіленні зараз, хто потрапивши на її місце, зміг би витримати такі удари і спереду, і ззаду ‒ і з боку світлоносців, і з боку державних структур і органів.

Так, улюблені, перш ніж завоювати право вести за собою народи, уся Росія повинна пройти тести, усі її органи й структури. І судова влада, і законодавча влада, і перевіряючі органи. Проте найголовніший провал ми потерпіли саме з боку світлоносців, які впродовж всього лічених років перетворилися з орлиних пташенят з мого гнізда у зграю ворон. Мені гірко й боляче бачити й усвідомлювати все це.

Ми бачили інший, горній шлях. Проте людство як і раніше прагне піти найскладнішим шляхом. Що ж, ми поважаємо ваш вибір.

Однак тоді, коли ваші страждання, лиха й біди перевищать всі уявлені межі, знайте, що є Вознесені Владики, які завжди готові простягнути вам руку допомоги.

Ми завжди готові до співпраці. Ми завжди готові надати допомогу. Ваша карма не завжди дозволяє надати допомогу, але це те, що ви створили самі, і Закон Карми продовжує непорушно діяти у Всесвіті.

Для того, щоб знову відкрився легкий горній шлях, нам необхідний вияв ваших внутрішніх досягнень. У ваших внутрішніх виборах закладено майбутнє людства, яке може бути змінено в будь-яку мить, варто лиш певній кількості світлоносців виявити єдність і спрямованість.

Щоразу вам доводиться починати в дедалі більш суворих умовах. Вам доводиться долати всі ті кармічні завали, які створені вами ж самими.

Поклавши руку на серце, чи можете ви сказати, що всі ваші сили, усю енергію, усе спрямування ви направили за останні декілька років тільки на служіння Великому Білому Братству? Наскільки багато хто серед вас здатний відповісти на це запитання, не кривлячи душею, ствердно?

Чого ж ви в такому випадку чекаєте від майбутнього? Яким чином нам оцінити міру вашої готовності й ваших досягнень, якщо сьогодні ви бадьоро йдете в тому напрямку, який вказуємо ми, а завтра спрямовуєтеся у прямо протилежному напрямку або взагалі вважаєте за краще присвятити свої дні депресії та байдикуванню, або опускаєтеся до того, щоб грати в ілюзорні іграшки вашого світу.

Я прийшов із цим Посланням, щоб дати вам пояснення тій ситуації, яка зараз склалася на Землі й з попередженням про те, що ви вибрали найскладніший шлях у майбутнє.

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Ом.