Ми продовжуємо справу, розпочату нами в Росії

Владика Морія

10 липня 2009 року

Я ЄСМЬ Ель Морія.

Ви чекали на мене? Я знаю, що дуже багато хто з вас з нетерпінням чекав мого приходу. Тому що ніхто з Владик не говорить так рішуче й конкретно, як це роблю я.

Тому що моя відповідальність лежить на всій справі, яку ми починаємо в Росії. І моя відповідальність змушує мене говорити стисло, ємко, конкретно. Необхідно вкласти в обмежені рамки Послання дуже багато.

Що ж, я розпочну. Вам має бути відомо, що наша місія в Росії пробуксовує? І вам має бути відомо, що причиною цього є немоторність тих світлоносців, які повинні були долучитися до нашої місії, а замість цього знайшли собі інші заняття та зайнялися речами, котрі лежать далеко поза сферою наших інтересів.

Як довго і як ретельно готуються наші місії Світла. Як багато бесід проводиться з душами, які готуються до цих місій, на тонкому плані.

І тоді, коли ви вступаєте в той час, коли необхідно діяти, відбувається те, що неможливо запрограмувати: ви захоплюєтеся тим, чим ніколи не захоплювалися та вважаєте, що ви саме для цього прийшли у втілення. Ви не чуєте й не хочете чути ніяких наших слів, які ви читаєте в Посланнях чи чуєте в обителях впродовж нічного сну, ви не бачите ніяких знаків на фізичному плані, ви просто йдете в ілюзію.

І що ж залишається? Я аплодую героїчним зусиллям нашого Посланника. Я не відкрию вам ніякого секрету, якщо скажу, що аж ніяк не планувалося, що ця жінка буде займатися будівництвом і присвятить безцінні дні свого втілення предметам, якими повинні були займатися інші люди.

Я аплодую, але в той самий час я маю сказати, що все б добре, але замість того, щоб піти вперед, ми за всі ці два роки, поки йшло будівництво, відійшли на кілька років назад.

Так, ми змушені посадити вас за парту першого класу й знову почати навчання замість того, щоб зайнятися тими справами, що планувалися.

Ми розраховували встигнути більше, але ми не будемо запрягати віз попереду коня. Ми будемо чекати, поки російський мужик виспиться та підведеться з печі.

Є прислів'я: "Росіяни повільно запрягають, але швидко їздять". Маю вам сказати, що ви ще не взялися до того, щоб запрягати.

Ми перебуваємо на самому початку шляху й терміново шукаємо заміну тим індивідуумам, які викликалися брати участь у цій місії Світла, але зійшли з дистанції. Кожен зі своєї причини, але загальний результат жалюгідний.

Розрізнені вогники, що спалахують тут і там, не можуть слугувати показником успіху. І замість того, щоб об'єднатися під прапори нашого Посланника, ви знайшли собі виправдання у вигляді різних справ, які намагаєтеся робити на фізичному плані тут і там.

Не може бути у вас інших справ, крім справ Братства.

І тоді, коли ми у всі труби сурмимо наступ по всьому фронту, ви не можете займатися грою на гармошці. Саме так виглядають багато речей, якими ви займаєтеся.

Замість того, щоб брати участь у нашій справі й допомагати, ви знайшли собі безліч справ, що, напевно, гарні на певному етапі еволюційного розвитку, але ніяк не годяться для ваших душ.

Це однаково, що альпіністу, який підкорив багато найвищих вершин світу, займатися підйомом на дитячу гірку, з якої п'ятирічні діти катаються взимку. Я не знаю, які ще знайти слова, щоб напоумити вас.

І все-таки ми продовжуємо справу, розпочату нами в Росії. Ми будемо просуватися рівно настільки, настільки зможемо. Я засмучений. Можна було досягти набагато більшого.

Однак рано підбивати підсумки, робота – у самому розпалі. І тоді, коли ми зможемо розгорнути наші прапори й побудувати наші бойові порядки, тоді ми подивимося, хто наважиться нам протиставити свої хитрі виверти й меркантильні інтереси.

Прийшов час нарощувати міць на фізичному плані.

Ми не втомлюємося повторювати вам про те, що вам необхідно робити конкретні справи, але робити їх не хаотично, а організовано. Вам потрібне об'єднання. Тоді, коли ми зможемо виконати задумане в одному місці на земній кулі, ми зможемо легко повторити цей досвід у багатьох місцях.

Я чекав від вас більшої моторності й більшої спритності. Що ж, спробуємо перешикувати порядки й продовжити нарощувати потенціал Світла.

Ви довго чекали, коли я прийду. Однак мені ніколи довго розмовляти з вами.

Працюйте краще, і я приділю вам більше часу!

Я ЄСМЬ Ель Морія.