Ми встановлюємо наш фокус Світла на Землі Росії

Улюблений Ланелло (Марко Профет)

6 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Ланелло, який прийшов до вас через цього Посланника.

Ви пам'ятаєте мене? Я ЄСМЬ той, хто заснував організацію Саміт Лайтхауз в Америці в 1958 році.

Я заснував цю організацію, керуючись вказівками Ель Морії та інших Вознесених Владик, які підтримували цю організацію протягом майже 40 років її існування аж до того моменту, коли Ель Морія забрав своє спонсорство із цієї організації в 1997 році.

Я маю донести до вас нову інформацію, що стосується нашого спонсорства організацій, існуючих зараз в Америці.

Можливо, вам відомо, що існує кілька організацій у різних штатах, серед них і в Монтані, котрі оголосили себе наступниками Саміт Лайтхауза, а люди, які заснували ці організації, оголосили себе посланниками.

Настав момент, коли я повинен допомогти вам вирішити плутанину у ваших розумах, пов'язану з наявністю такої великої кількості організацій і посланників.

Моє бажання ‒ дати вам керівництво, як вам слід ставитися до всіх цих організацій.

На жаль, ситуація в Америці така, що жодна організація не має спонсорства Вознесених Владик і жоден посланник, який проголосив себе посланником Великого Білого Братства, не є насправді Посланником цього Братства.

Америці відмовлено в подальшому спонсорстві будь-якої організації, яка розташована на її території.

Надто багато Світла, надто багато енергії було витрачено Вознесеними Сонмами для створення таких організацій, як Міст Свободи, Рух Я ЄСМЬ і, нарешті, Саміт Лайтхауз. Було вивільнено так багато Світла через ці організації, що навряд чи таку кількість Світла було вивільнено за такий короткий історичний проміжок часу взагалі в історії розвитку Землі.

Люди Америки мали можливість бути присутніми при прямому спілкуванні з Вознесеними Сонмами, яке відбувалося буквально в них на очах. Вони мали можливість відчувати Світло, що вивільнялося при диктовках.

Вони буквально припадали губами і пили і пили це Світло.

Ми напоїли спраглих, ми дали знання рівно тією мірою, у якій можна було дати ці знання на той момент у цій конкретній країні.

І що ми отримали в результаті? Я не розкрию вам великої таємниці, якщо скажу, що люди, які десятиліттями пили Світло диктовок, примудрилися 90 відсотків цього Світла використати на внутрішні розбрат і чвари.

Ви можете собі уявити, як було Вознесеним Сонмам спостерігати, як Світло, що з любов'ю вливалося ними в серця людей, перетворювалося на попіл засудження, заздрості, ревнощів та інших негативних почуттів, властивих людям.

Як було, улюблені, нам спостерігати за спотворенням Світлової Енергії, що з такою любов'ю давалася нами.

Безпрецедентна диспенсація Небес провалилася на землі Америки. І я маю констатувати цей сумний факт. І жодній організації, принаймні, у доступному для огляду майбутньому не буде більш даровано спонсорство Вознесених Сонмів.

Ми намагалися неодноразово закріпити фокус світла на території Америки, і щораз ми зазнавали поразки з боку непередбачуваної та нереальної частини наших втілених послідовників.

Я ЄСМЬ Ланелло, який прийшов до вас для того, щоб повідомити вам цей сумний факт.

Ми йдемо із Землі Америки, і ми переміщуємо наш фокус Світла на Землю Матері ‒ Росію.

Ви знаєте, що первісний задум Великого Білого Братства був саме в Росії закріпити фокус Світла для реалізації планів Братства в цій країні, країні улюбленій Богом.

Проте опір з боку сил пітьми був настільки великим, що довелося відступити. І все 20 століття ми не могли діяти на території Росії внаслідок кармічних обставин, що склалися там. Ви знаєте, що я та Елізабет були втілені як царевич Олексій і царівна Анастасія. Але наша місія була перервана на самому початку у зв'язку з революцією та розстрілом царської сім'ї, що стався після неї.

Важка карма цієї дії лягла на весь народ Росії. І те, що ви спостерігаєте зараз у цій країні, ‒ розруха, гідна війни, за відсутності явних бойових дій на фізичному плані, є наслідком карми, посіяної розстрілом царської сім'ї.

Росія відбивала багато ворогів за період своєї історії. І я завжди зі співчуттям ставився до мужніх людей цієї країни. Але ніколи ще цій країні не доводилося стикатися з невидимим ворогом. Ворогом, який проник у серця та розуми людей і змушує їх здійснювати дії, що ніяк не узгоджуються з Божественним задумом для цієї країни.

Ми знову переміщуємо свій фокус у цю Землю Матері ‒ Росію.

І я звертаюся зараз до тих жителів Матері Росії, які можуть почути мене й можуть прочитати цю диктовку.

У вас перед очима приклад Америки. І у вас перед очима приклад Росії, тих дій, які вона допустила в минулому щодо Посланників Божих, представників Ієрархії Світла.

Ситуація на планеті Земля є настільки непередбачуваною, що ми не можемо заздалегідь передбачити, наскільки успішними виявляться наші зусилля цього разу.

Проте я можу вас запевнити, що успіх справи, розпочатої Владиками зараз, цілком і повністю повинен бути забезпечений вашими особистими зусиллями.

Так, ми вклали багато Світла в землю Америки, і ми не зібрали нічого путнього на цій Землі. І кожна нова диспенсація дається в набагато жорсткіших умовах і з набагато більшими обмеженнями.

І ось зараз ви повинні почати діяти, не маючи організації, у якій Владики могли б закріпити фокус, не маючи грошових ресурсів, не маючи нічого, крім ваших рук, ваших ніг, вашої голови й відданості ваших сердець.

Це суворі умови й суворе випробування для світлоносців цієї країни.

Але я можу вас запевнити, що зараз на території Росії втілені кращі представники Світла, кращі сини і дочки Бога.

І кожен з них вважатиме за честь виконати свою Божественну місію, у яких би суворих умовах не доводилося діяти на території Росії зараз.

У вас є Посланник, і у вас є можливість отримати це наставляння та наставляння інших Владик.

Вам насправді не треба більш нічого, щоб почати діяти.

Ми годували синів і дочок Бога в Америці протягом майже всього 20 століття.

І тепер ми змушені повернутися на Землю Росії та знайти опору в серцях її синів і дочок, які не отримали так багато Світла, не отримали так багато нашої турботи й опіки, але які є цілком зрілими дітьми Світла і які здатні діяти в будь-яких обставинах і в найсуворіших умовах, характерних для цієї країни.

Ви отримали ваші тести, і ви отримали ваші випробування, перебуваючи не в тепличних умовах Саміт Лайтхауза. Ви отримали ваші посвячення від самого життя в умовах Росії.

І ви вистояли в настільки важких умовах.

Те, що в умовах Америки було легко здійснити на підставі принципів свободи й демократії, закладених Сен-Жерменом у фундамент цієї країни, в умовах Росії завжди давалося з великим трудом.

І дуже багато синів і дочок Бога згинуло в таборах і психіатричних лікарнях. Вам довелося пройти через суворі випробування, і це загартувало ваші серця.

Ми встановлюємо наш фокус Світла на Землі Росії. І зараз тільки від вас самих і від ваших зусиль залежить, як ви зможете реалізувати наше спонсорство.

Ми відкриваємо вам Шлях. Але підете ним ви своїми ногами.

Я ЄСМЬ Ланелло.
І я приходив сповістити вас про нову диспенсацію для Росії, яка вже почалася!