Учення про правильну витрату Божественної енергії

Владика Годфре1

6 липня 2009 року

Я ЄСМЬ Годфре.

Я ЄСМЬ надзвичайно рідко приходжу через цього Посланника. І, користуючись сьогоднішньою можливістю, мені б хотілося звернутися до широкої аудиторії світлоносців всього світу.

Я втілювався в Америці, і сьогодні я приходжу через російського Посланника. Сам факт мого сьогоднішнього Послання говорить сам за себе. Немає протиріч між індивідуумами, коли вони досягають певного духовного рівня свого розвитку.

Тоді, коли ви перебуваєте в низині, вам видні гори вдалині, але ви не маєте широкого огляду. Тоді, коли ви піднімаєтеся на вершину гори, то перед вами відкривається перспектива, яку ви не бачили, перебуваючи в низині. Тому вашим завданням є не займатися марнотратною балаканиною, не грузнути в болоті щоденної суєти. Ваше завдання – піднятися у своїй свідомості якнайвище, туди, де немає протиріч між людьми.

Розділення у вашому світі присутнє тільки тому, що ви не досягли того рівня свідомості, звідки відкривається широкий обрій Божественної Свободи.

Я провів своє останнє втілення в Америці. І я дуже люблю цю країну. І я також радію, що можу приходити через російського Посланника, тому що зв'язки між цими двома країнами повинні зберігатися.

Духовний розвиток Росії може багато дати Америці. І досвід Америки так само може бути запозичений Росією.

Існує Божественне рішення будь-яких проблем і протиріч на фізичному плані. І тоді, коли є достатня кількість полум'яних сердець, готових особистим прикладом запалити тисячі світлоносців, тоді будь-який лід, будь-який холод відносин між будь-якими країнами світу розтане.

Необхідно бути вище за політику, вище за економіку, вище за будь-які людські сфери відносин.

Я відкрию вам дуже великий секрет. І цей секрет слід розповісти якомога більшій кількості людей. Негайно! Цей секрет полягає в тім, що як тільки ви дозволяєте Богові бути присутнім в вас, то ви змінюєте все навколо вас.

Ви, кожен, дозвольте Богові бути присутнім в вас! Запросіть вашу Я ЄСМЬ Присутність увійти у ваші храми й перебувати в них постійно.

У кожному з вас є частинка Бога. Тому кожен з вас може зробити свій фізичний храм місцем постійної присутності Бога. Ви можете розширювати присутність Бога в вас настільки, наскільки витримають ваші фізичний провідник і тонші провідники.

Усі сфери людського життя визначаються тільки тим, наскільки люди дозволяють Богові бути присутнім всередині себе.

Це дуже проста істина. І це саме те, що вам необхідно робити щодня – запрошувати вашу Я ЄСМЬ Присутність до вашого храму.

Це найпростіша практика й найпростіша духовна методика, яка може бути.

Ви говорите:

"В ім'я Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ, я запрошую мою Я ЄСМЬ Присутність, частку Бога в мені, бути зі мною протягом всього сьогоднішнього дня. Я прошу тебе, моя Я ЄСМЬ Присутність, узяти під свій безпосередній контроль всі мої дії, учинки, слова, почуття та думки. Я прошу тебе, моя могутня Я ЄСМЬ Присутність, діяти через мене протягом всього сьогоднішнього дня, керувати моїм життям. Амінь".

І після цього вашого заклику присутність Бога в вас посилиться настільки, наскільки дозволять ваші чотири нижніх тіла. Ви станете провідником Світла для вашого світу.

Ваш світ має потребу у Світлі, ваш світ відчуває нестачу енергії. Вам належить розпоряджатися вашим Світлом з великою обережністю. Ви відповідальні за те Світло, яке ви даєте навколишнім людям.

І є люди, яким ваше Світло, ваша енергія необхідні як ковток води у спекотній пустелі. І ваша енергія дасть їм можливість відпочити й знов відправитися життєвим шляхом. Але інші люди хочуть тільки отримувати й отримувати ваше Світло, але самі не хочуть нічого робити й, мало того, використовують отриману енергію не для Божественних цілей, а для цілей прямо протилежних Божественним. У такому випадку карма неправильного використання ними енергії лягає на вас. Ви відповідальні за те Світло, яке ви даєте. І ви повинні правильно ним розпоряджатися у ваших життях.

Не поливають сухе дерево. І не поливають бур'ян. Але те, що живе, що приносить добрий урожай, повинно отримати свою порцію живлющої вологи.

Я дав вам Вчення про правильну витрату Божественної енергії у ваших життях.

Пустопорожні розмови, нескінченні з'ясування відносин – усе це змушує вас неправильно використовувати Божественну енергію.

Бог дає вам енергію для того, щоб ви напоїли тих, хто має потребу, кому необхідна ваша допомога й підтримка, щоб іти життям далі.

Я дав вам Вчення про дбайливу витрату Божественної енергії. Але тільки ви самі можете й повинні застосувати це Вчення на практиці у ваших життях.

Я ЄСМЬ Годфре.

 

 _____________

1 Вознесений Владика Годфре втілювався Гаєм В. Баллардом, Посланником Сен-Жермена. Через нього прийшли на Землю Вчення Великого Білого Братства, Закон Я ЄСМЬ Присутності; він зберігав фокус Христосвідомості для планети аж до свого переходу в 1939 році. Його дружина Една Баллард – нині Вознесена Владичиця Лотос. Гай Баллард писав під псевдонімом Годфре Рей Кінг.