Є імовірність того, що Золотий Вік прийде на Землю

Владика Іларіон

5 липня 2009 року

Я ЄСМЬ Іларіон.

Темою нашої сьогоднішньої бесіди буде таке поняття, як прийняття Божественного рішення у ваших життях. Вам, напевно, приходилося читати в наших Посланнях про те, що всі ваші дії, думки повинні відповідати Волі Бога. Однак дуже в багатьох з вас виникає запитання, як серед всього того хаосу, котрий вас оточує, розібратися, що відповідає Волі Бога, що – ні, що є Божественним рішенням, а що – ні.

Як завжди, основною та головною рекомендацією буде – прислухатися до голосу вашого серця. Тому що саме там міститься відповідь на всі ваші запитання.

А що робити тим, хто не чує відповідей?

На жаль, за багато й багато втілень на Землі серця дуже багатьох людей покрилися непроникною бронею, і дуже важко крізь цю броню почути відповідь Бога.

Ви стикалися з дуже багатьма трагічними ситуаціями у ваших життях. І ці трагічні ситуації нанесли вашому серцю рани, що болять і ниють навіть під тим шаром броні, у який ви одягли ваше серце, щоб не чути болю.

Що ж робити? Ваші серця необхідно привести у працездатний стан. Вам необхідно шар за шаром знімати з них всі ті негативні впливи, які були в минулому і є в теперішньому. Ваше серце є дуже чутливим. І перш ніж навчитися розкривати ваші серця, необхідно потурбуватися, щоб зовнішні умови вашого життя не нанесли нових ран на ваші серця.

На жаль, дуже багато у вашому світі того, що змушує ваші серця стискатися від нестерпного болю. Так було не завжди.

В історії людства були щасливі епохи, коли люди раділи один одному, раділи сонцю, раділи всьому живому. Радість була основною якістю. Це було давно. Це було в давні віки, коли на Землі існували цивілізації Золотого Віку.

Кращі представники людства і їхні Вчителі перебували у втіленні. Природа й все навколо було гармонійним виявом божества. Все, що існувало в цей чудовий час, було щасливим. Стани щастя та радості були домінуючими станами всього живого. Настільки ж досконалими й наповненими Любов'ю були відносини між людьми. Все було розумно влаштовано.

І в ці віки серця людей не мали потребу в тім, щоб їх покривали непроникною бронею. Серця людей були відкриті кожному, тому що не було ніяких негативних виявів. І серця людей завжди знали, як діяти відповідно до Божественного Закону.

Це було дуже давно.

Людство поступово скотилося до того стану, у якому воно перебуває зараз. Усе, що вас оточує у вашому житті, відповідає стану ваших сердець. І броня непорозуміння, ненависті, ворожості та байдужості покровом лежить на людстві.

Ви скуштували повною мірою плодів неслухняності. Адже саме свавілля та бажання отримати щось для себе на шкоду іншим призвело людство до того стану свідомості, у якому воно перебуває зараз.

Тому зворотною дорогою із цього стану буде демонстрація прямо протилежних зразків у всіх сферах життя.

Ненависть необхідно замінити Любов'ю.

Страх необхідно витиснути Любов'ю.

Байдужість, злість і ворожість необхідно замінити дружелюбністю.

Радість має прийти на зміну похмурості.

Усі якості небожественні замінюються Божественними якостями як за помахом чарівної палички тільки в такому випадку, якщо людство в основній своїй масі замінює спосіб поведінки, заснований на егоїзмі, марнославстві, бажанні отримувати й отримувати задоволення від життя, на спосіб поведінки, заснований на взаємодопомозі, співпраці, бажанні віддавати все для життя.

Ви будете праві, якщо скажете, що я говорю про позиції, засновані на егоїзмі й альтруїзмі.

Тоді, коли людська свідомість відходить від Божественних вібрацій, у такому випадку людина сама відділяє себе від Бога, вона перестає почувати себе в безпеці, вона перестає відчувати Любов. Тоді, коли людина повертається в Божественні вібрації, відбувається прямо протилежне. Людина почуває свою єдність із всім Творінням, відчуває Любов, радість. Вона задоволена, спокійна й врівноважена.

Межа Божественного світу проходить у ваших серцях. Саме там під шаром броні перебуває Бог. І тоді, коли кожна людина зможе розкрити своє серце, усе людство повернеться в ті часи, коли люди на Землі відчували постійний стан щастя та Любові.

Є імовірність, що повернуться ці часи Золотого Віку. Є імовірність того, що Золотий Вік прийде на Землю. І ми чекаємо й гадаємо, де на Землі створяться умови для пришестя Золотого Віку.

Я не буду вам розповідати про наші плани. Але ви повинні знати про те, що не завжди небо супиться та йде дощ. Буде час, коли сонце Божественної свідомості освітить Землю. Можу тільки сказати, що умови пришестя Золотого Віку вже зараз починають створюватися, і готуються до приходу у втілення та вже приходять у втілення ті душі, які несуть у собі свідомість Золотого Віку. І було б добре, якщо б ви створили для цих душ умови на Землі, у яких вони зможуть повною мірою виявити свої здібності й таланти.

Я закінчую своє сьогоднішнє Послання в надії на те, що ви зможете знайти в собі сили й здолати свої заперечні негативні стани заради майбутнього планети Земля.

Я ЄСМЬ Іларіон.