Усе людське співтовариство ввійшло в період проходження колективного посвячення

Улюблений Ланто

30 червня 2009 року

Я ЄСМЬ Ланто, який прийшов до вас цим днем. І метою мого сьогоднішнього приходу є дати вам наставляння, яке, я сподіваюся, буде вам корисним у вашому повсякденному житті.

Зараз, коли космічні цикли змінилися, від вас вимагаються інші якості, інші навички й здібності, відмінні від тих, котрі людство мало у своєму розпорядженні в минулі віки. І розумний розвиток людства надалі неможливий без оволодіння цими новими якостями й навичками.

Ви це повинні вже зараз відчувати на собі. Ми попереджали вас про те, що вібрації планети Земля переходять на новий рівень1. І для того, щоб вам пристосуватися до цих вібрацій, потрібна перебудова вашої системи світосприйняття. Це дуже складний і трудомісткий процес. Вам слід змінити ваше ставлення до всього, і вам слід перебудувати всю систему взаємин, яка існує у вашому суспільстві.

Це не моя ініціатива, і це тим більше не ініціатива нашого Посланника, це те, що незмінно повинно статися, тому що без цього неможливе подальше існування людства.

Людство в цілому повинне оволодіти новим типом відносин. І ці відносини мають набути характеру більш наближеного до тих відносин, які існують серед нас, Вознесених Владик. Чому б вам не наслідувати наш приклад і відставити ваші колишні неякісні відносини вбік? Поміняти ваш індивідуалізм на співпрацю, натягування ковдри на себе – на розділення свого досвіду з усією людською родиною.

Зрозумійте, настав час переходу до відносин, заснованих на дружбі, любові, взаємодопомозі й взаємній підтримці. І як би ви не намагалися чіплятися за звичні стереотипи поведінки, вони незмінно підуть у минуле, розчиняться разом з тими недосконалостями, які притаманні вашому суспільству зараз: війни, теракти, епідемії, економічні кризи. Ваше суспільство хворе, і слід перейти на новий рівень свідомості й мислення для продовження еволюції.

Ми не даремно попереджали вас про те, що підвищується загальний вібраційний фон на планеті. І ви змушені слідувати за цим новим рівнем вібрацій. Усе, що не зможе підстроюватися та змінюватися – буде підлягати поступовому очищенню. Вам належить уважно спостерігати за собою та за людьми, які вас оточують. Відбувається те, що звичайно відбувалося під час того, коли людина проходила посвячення в таємних школах містерій минулого.

А саме: вона поміщалася в умови, де вібрації були вище звичайного рівня, звичного для неї. І всі тіла - фізичне й тонші тіла людини - змушені були пристосовуватися до нового рівня вібрацій. Підвищення вібрацій виштовхує з людини ті негативні енергетичні блоки, які зрослися з індивідуумом і мирно співіснують з ним впродовж багатьох втілень. Тому людина піддається різним негативним станам свідомості, різним болям у фізичному тілі, які не можуть бути кваліфіковані як звичайні захворювання. Відбуваються змінення у психіці людини, і вона стає нервовою, неврівноваженою, похмурою та дратівливою. Чи не правда, знайома картина?

Але те, що відбувалося раніш у школах містерій, стосувалося однієї людини чи групи людей. Ваша планета й все людське співтовариство ввійшло в період проходження колективного посвячення.

Таким чином, вам дають зрозуміти, що коридор космічної можливості звужується. Вам настав час робити остаточний вибір: або ви слідуєте шляхом еволюції, або ви стаєте бур'яном, відходами.

Ви можете мені сказати, що Космічний Закон поводиться з вами негуманно. Однак чи не так ви самі поводитеся в себе на городі? Ви виполюєте бур'яни, якщо вони загрожують вашому врожаю. Ви зрізуєте мертві гілки з дерев і спалюєте їх.

Ми постійно впродовж останніх тисячоліть приходили через безліч посланників і пророків. І ми постійно попереджали вас про те, що необхідно вирівняти курс розвитку вашої цивілізації. Не можна сказати, що хоч би раз у житті хтось не почув про наші попередження.

І те, що ми здійснюємо наші змінення дуже плавно, дає вам можливість ще раз все зважити й дати можливість розвиватися кращій частині вас.

Поки є час, подумайте над моїми словами. Все зважте. Не прагніть вирішити все відразу одним ударом. До кращого результату приводять невеликі, але постійні зусилля, які ви докладаєте у вірному напрямку.

Карма, яку ви створили, переплела долі дуже багатьох людей з вашою долею. Тому ви не можете все покинути й кинутися спасати свою душу в ліс чи в пустелю. Вам слід докладати щоденних зусиль на перетворення ваших відносин з вашими родичами, товаришами по службі. Вам слід всі змінення у вашому житті погоджувати з тими людьми, з ким у вас найбільш важка карма.

Можна розвернути найважчу кармічну ситуацію у сприятливе русло, але для цього слід присвятити розв'язанню ваших кармічних вузлів все ваше життя і, можливо, не одне.

Тому готуйтеся до напруженої роботи над собою, над своїми недоліками, і завжди пам'ятайте, що тоді, коли ви допомагаєте комусь у рішенні його проблем, то ви тим самим вирішуєте свої кармічні проблеми. Якщо ви щиро радієте досягненням іншого, то тим самим ви набуваєте всього моментуму досягнень цієї людини.

Є дуже багато способів, коли можна відпрацювати дуже велику карму за лічені роки, тільки роблячи правильні вибори й виявляючи правильне ставлення до тих ситуацій, які вам підносить життя.

Я дав вам важливе Вчення, яке буде для вас незамінним у ці роки й дні.

Я ЄСМЬ Ланто.

 

____________

1 Диктовка Присутності Єдиного від 28 грудня 2007 року "Важливе Послання".