Учення про Служіння

Улюблений Джвал Кул

29 червня 2009 року

Я ЄСМЬ Джвал Кул. Я ЄСМЬ надзвичайно рідко приходжу через цього Посланника.

Але сьогодні я прийшов внаслідок того, що необхідно дати вам певне Вчення. І я викликався надати це Вчення вашій увазі. На практиці дуже мало людей, які присвятили свої життя істинному Служінню. І я прийшов дати вам розуміння істинного Служіння. Не того служіння, яке ви вважаєте правильним, а того Служіння, що насправді є правильним.

Скажіть, ви коли-небудь замислювалися над поняттям Служіння: що це таке?

Я думаю, що більше ви замислюєтеся над речами вашого світу. На жаль, Служіння не є тією якістю, яка дуже поширена у вашому світі. І знаєте чому? Тому що саме це поняття втрачено вашою цивілізацією.

Я прийшов відновити Служіння. Тому що як тільки ви всерйоз задумаєтеся над цією темою, ви зможете отримати уявлення про Служіння з тонших світів. Ваше сприйняття світу змушує вас весь час іти від рішення більш піднесених і вічних питань. Однак настала пора, коли ви повинні почати замислюватися над речами, які не лежать на поверхні, але необхідні вам, якщо ви думаєте продовжувати просування шляхом еволюції.

Отже, Служіння. Я знаю, що дуже багато хто має на увазі під служінням виконання якихось обов'язків, які ви здійснюєте перед вашими близькими, перед тими, хто має потребу у вашій допомозі. Однак поняття Служіння, як його розуміють Вознесені Владики, є ширшим. Фактично без Служіння неможливий подальший еволюційний розвиток людства вперед. І поруч з якістю Служіння буде стояти безкорисливість. Тому що тоді, коли ви берете на себе виконання яких-небудь обов'язків, але хочете що-небудь отримати натомість, неважливо, чи то блага фізичного світу, чи гідне місце в Божественному світі, це не буде істинним Служінням.

Фактично Служіння ‒ це стан вашої свідомості. Це  слідування певному порядку, що існує в цьому Всесвіті, де кожна жива істота служить іншим живим істотам, і в цьому спільному Служінні відбувається співпраця та розвиток. Служіння неможливе без співпраці, а щира співпраця неможлива без Любові. І ми підійшли до самого головного. Істинне Служіння може бути тільки тоді, коли воно засноване на почутті Любові. Любові не в тім розумінні, як ви звикли це сприймати. Ви знаєте про такі вияви любові, як любов до чоловіка чи жінки, дітей, батьків. Однак є ще велика Любов. Любов, не заснована на ознаці спорідненості чи статі. Любов, яка є присутньою в вас як стан, який неможливо описати словами, скільки б не намагався, але яка пронизує все Творіння. І коли ви досягаєте у вашій свідомості стану Любові, Божественної Любові, то ви стаєте здатні на істинне Служіння, про яке вам говорять Вознесені Сонми.

Служіння Життю подібне до постійного перебування в дозорі. Ви постійно перебуваєте в готовності виконати ваш обов'язок. Служіння також має на увазі такі якості як відповідальність і сталість. Усі істинні Божественні якості концентровано відображуються у Служінні.

Я маю окремо згадати таку якість як смирення, яке є незамінниму Служінні. Тому що ви часом служите індивідуумам, які перебувають у дуже важких станах свідомості, і вам потрібно все ваше смирення і терпіння, щоб, незважаючи на вияв не найкращих рис індивідуума, усе-таки надати йому всю необхідну допомогу. Вас не має турбувати те, що іноді ви бачите на фізичному плані. Вас повинна насамперед непокоїти турбота про душу, про нетлінну частину індивідуума.

Часом ви стикаєтесь із необхідністю надати допомогу людині, але, на жаль, ця людина все своє життя билася об скло, подібно до метелика, утративши всі свої сили, і карма так застеляла їй очі, що вона не бачила кватирки Божественної можливості, що розташована поруч і широко відкрита.

Життя більшості людських індивідуумів, які страждають, нагадують цю картину биття об скло метелика, що не може знайти виходу. І якщо ви підходите до індивідуума під час його величезних зусиль, які він направляє невтомно, але не в тому напрямку, то навряд чи він почує вас. Але тоді, коли життєві сили вже залишають його, іноді настає мить осяяння, і все, що ви говорили раніше, може бути почуто ним навіть без слів. Тому що його душа настраждалася, і в цих стражданнях набула особливої чутливості. У цю мить ви можете надати неоціненну допомогу душі, яка страждає, але, на жаль, результат цієї допомоги виявиться вже в наступному втіленні. Тому істинне Служіння іноді виявляється не в щоденних проповідях і наставляннях, а в чеканні тієї миті, коли душа розкривається подібно до бутона троянди й готова сприйняти живлющу енергію, яка посилається з вашого серця в серце цього індивідуума.

Це дуже тонкі моменти, улюблені, і іноді достатньо всього декількох секунд щирої молитви й підтримки, яку ви посилаєте зі свого серця в серце людини, яка потребує допомоги, щоб душа воскресла до вічного життя.

Ви відчуваєте різницю між тим служінням, коли люди дошкуляють вам своїми проповідями про слово боже й тим Служінням, коли ви простягаєте руку допомоги саме в ту мить, коли ця допомога може бути прийнята й коли вона цінніше мільйонів слів, сказаних невчасно?

Подібне Служіння іноді чекає все життя, щоб дочекатися тієї миті, коли душа того, хто потребує  допомоги здатна цю допомогу сприйняти.

Я сьогодні розмовляв з вами про Божественне Служіння. І мені буде приємно, якщо ви отримали під час нашої бесіди частку моєї Любові, яку я дбайливо доставив для вас крізь світи.

Я ЄСМЬ Джвал Кул.