Настав час, коли ви повинні почати діяти!

Вознесений Владика Ігор

5 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Ігор, який прийшов через цього Посланника.

Я ЄСМЬ Ігор, який, будучи простим селянином, балансував карму всієї Росії під час страшного часу революції та громадянської війни на початку минулого 20 століття.

Дві сили зійшлися в битві за майбутнє Росії. Це була воістину битва між Світлом і пітьмою.

Але не встояли. Світлий шлях був відкладений для Росії, незважаючи на всі старання мої та інших, хто балансував цю ситуацію, перебуваючи у втіленні й намагаючись зробити все можливе, щоб мінімізувати жертви.

Карма Росії не дозволила пройти над прірвою та злетіти на новий рівень Російської державності. Росія звалилася у прірву безвір'я на довгі 100 років.

І зараз не минув цей важкий період міжчасся. Росія зависла між минулим і майбутнім. Вона не рухається до судженого їй світлого майбутнього й не може скотитися до минулого, яке здається їй жахливим. Мільйони жертв воєн, революції, розкуркулення, репресій.

Я кажу вам, жодна країна світу не могла б витримати всіх цих жахливих експериментів над собою.

Було потрібне нескінченне терпіння та смирення цієї нації, щоб пройти цю ділянку шляху й не зламатися.

Хотіли було зітхнути, коли почалася перебудова, та де там.

Не дрімає звір, який завалив Росію, не дає їй встати з колін, розправити плечі й скинути із себе звіра невігластва, звіра безвір'я, кровожерного звіра, що мертвою хваткою вчепився в Росію.

Матір Росія. Багатостраждальна Земля Матері. Пiтьма так щільно огорнула Росію, що не видно просвітку. Не видно до чого прагнути. Зруйнована віра, зруйновані моральні ідеали суспільства. Повне безвір'я та свавілля оселилися в розумах і серцях людей.

Сила будь-якої нації перебуває в серцях її людей. Немає нічого неможливого, що не можна було б змінити в зовнішньому фізичному прояві, якщо є спрямовані серця. Люблячі серця, серця, що вірять.

Серця, готові пожертвувати самим життям заради встановлення щасливого царювання в улюбленій країні.

Я робив все, що від мене залежало, коли перебував у втіленні. Я не покидав свого молитовного поста цілодобово, лише зрідка дозволяючи собі перерватися на короткий сон.

Я молився, і молився, і молився. Я хотів тільки одного, щоб Росія була перенесена через прірву. Я молив Богородицю та Царя Небесного про диво для Росії.

Але дива не сталося, хоч тягар був полегшений і Росія зберегла свою цілісність.

І ось через 100 років ситуація повторюється. Та сама злиденність панує в Росії, усе те саме чиновницьке свавілля. І немає сил дивитися на це й переносити. Серце обливається сльозами, дивлячись на страждання народу цієї країни.

Який вихід? Ви чекаєте від мене поради й рекомендації, як вам діяти?

Я скажу вам чесно, якби я зараз втілився в Росії, то я не міг би збалансувати карму одними молитвами.

Якщо ви бачите дитину в палаючій хаті. І хата ось-ось завалиться. Що ви будете робити? Чи будете ви молитися та закликати, щоб сталося диво, або полізете у вогонь і витягнете дитину?

Це запитання кожен вирішує сам для себе. Вся справа в чистоті серця, що молиться. І якщо ви впевнені у своїй святості, у тім, що ви молитвою здатні зупинити будь-яке лихо, я схиляюся перед вашою вірою. І я з вами у вашій молитві. І я підсилю вашу молитву своєю присутністю серед вас.

Проте зараз Росії потрібні конкретні дії на фізичному плані. Особливо це стосується освіти дітей і молоді. Позбавлені ідеології в будь-якому вигляді, позбавлені елементарних моральних основ, молоді люди, які є майбутнім Росії, не будуть здатні у своєму зрілому віці взяти на себе відповідальність за країну.

Заради сьогочасних зисків для себе й своєї сім'ї в теперішньому, вони готові будуть закласти всю Матір Росію за 30 срібняків, щоб отримати для себе царство боже в заморських землях.

Немає і не може бути ніякого Царства Божого на Землі. І міра ваших досягнень вимірюється не кількістю доларів на вашому розрахунковому рахунку в іноземному банку. Міра ваших досягнень визначається ступенем жертви, яку ви можете принести для спасіння ваших ближніх, знедолених, тих, хто терпить нужду.

Будь-яка держава створена для того, щоб захищати себе від зовнішніх ворогів і захищати себе від внутрішніх ворогів. А до внутрішніх ворогів належить бідність і злидні.

Тому держава, котра не дбає про людей, які потребують піклування, ‒ дітей, людей похилого віку, знедолених ‒ не є державою, котра підтримується Вищим Законом. І така держава приречена або на вимирання, або на перетворення.

Я пропоную вам допомогу Небес для перетворення вашої держави. Були в історії Росії часи, коли вона була вже майже завойована іноземцями.

Ви пам'ятаєте татарську навалу, Вітчизняну війну 1812 року.

Згадайте Мініна й Пожарського, Олександра Невського.

Згадайте Велику Вітчизняну війну в минулому столітті.

Завжди знаходилися люди, які піднімалися та ціною неймовірних зусиль, ціною самого життя звільняли країну від іноземних загарбників.

Я кажу вам, зараз країна захоплена іноземцями. І трудність у тім, що вони прийшли зсередини країни, із самого народу, але, по суті, вони є іноземцями. Вони грабують Росію та вивозять награбоване в Європу й Америку.

Народ Росії, ви повинні піднятися знову всім миром, і ви повинні отримати остаточну перемогу в цій битві між Добром і злом.

Попереду Росію чекає світле майбутнє. Але спочатку необхідно позбавитися  іноземних завойовників, які захопили владу у країні шляхом хитрості й обману й правлять вами, і потирають руки від кожного награбованого мільйона, що осідає у швейцарському банку й банках Америки.

Я обіцяю вам допомогу Вознесених Сонмів, усю допомогу Небес у звільненні Росії від загарбників, але ви повинні піднятися всім миром і ви повинні скинути із себе ярмо завойовників.

Прийшов час засукати рукава! Ви не можете більше не діяти! Ви зобов'язані діяти! Дитина у вогні!

Матір Росія у вогні!

Тільки сліпий і глухий може продовжувати робити вигляд, що нічого не відбувається.

Я даю вам зараз найсильнішу зброю, проти якої немає захисту, проти якої не може встояти жоден ворог.

Я наділяю ваші серця Вірою, Надією та Спрямованістю. Я наділяю ваші серця Любов'ю до вашої Батьківщини, до Матері Росії.

Я запалюю вогонь у ваших серцях. Маючи цей вогонь, ви не зможете більше не діяти.

Цей вогонь не дасть вам спокою ні вдень, ні вночі. І ви будете робити те, що ви знаєте, ви повинні робити. Ви будете робити те, заради чого ви прийшли у втілення. Ви будете нести вогонь Віри й Знання кожному, кого ви зустрінете на своєму шляху. Ви будете робити все від вас залежне, як під час облоги ваших рідних міст ворогом. І ви будете працювати невтомно, маючи лиш короткий час для сну.

Ви повинні діяти!

Вставай, Русь!

Піднімайся, народ Божий!

Ворог на дворі!

А попереду Перемога! І звільнення, і Радість!

Я даю вам цей імпульс мого серця, і я наділяю вас прагненням до Перемоги!

Улюблені, Небеса дивляться на вас. Настав час, коли ви повинні почати діяти!

Я ЄСМЬ Ігор, і я з вами зараз.