Учення про вибір і про Шлях

Господь Майтрейя

25 червня 2009 року

Я ЄСМЬ Майтрейя, який прийшов до вас.

Сьогодні я прийшов для того, щоб поміркувати разом з вами й провести бесіду, щиросердну бесіду. Мені хочеться звернутися прямо до вашої душі. Мені хочеться, щоб ви хоча б ненадовго залишили ваші думки й проблеми вашого дня.

Ваші стани свідомості впродовж дня такі, що створюють нездоланну перешкоду між нашими світами.

Як вам пояснити і як дати вам той стан, котрий дозволить вам зрозуміти мене?

Я прийшов у твердій впевненості, що настав час серйозної розмови. І ця розмова зараз необхідна для тих душ, які вже йшли Шляхом Вознесених Владик, але на якомусь етапі Шляху стали відчувати сумніви й непевність.

Вас бентежить і збиває з пантелику маса інформації, котра розкидана всюди у вашому світі. І ця інформація стосується багатьох нових способів, за допомогою яких ви дивовижним чином перетворитеся та будете готові жити в Новому Світі.

Згадайте слова Ісуса про широку дорогу, що веде в пекло, і вузькі ворота, які ведуть у Царство Боже1.

Ваші метання і зазіхання на те, щоб обдурити Божественний Закон і зайняти невластиве вам положення в космічному ланцюзі, невірно первісно й вимагає негайного виправлення. Ви не можете зайняти той енергетичний рівень, який не відповідає вашій свідомості. Все, що має вас турбувати, – це рівень вашої свідомості. І чистота вашої свідомості не може бути отримана вами за допомогою інших людей, куплена за гроші чи отримана на семінарі. Тільки ви самі за допомогою ваших особистих зусиль здатні звільнитися від тих енергій, які заважають вашому просуванню шляхом еволюції.

Є серед вас люди, які впевнені в тім, що зможуть пережити якийсь перехід і продовжити безбідне існування в Новому Світі.

Вони вважають, що перехід на новий рівень еволюції може бути здійснений ними без позбавлення від старих енергій, звичок. Вам не можуть зробити операцію зі змінення вашої ДНК чи з видалення вашої карми. Ви повинні самі своїми досягненнями й своїми зусиллями продемонструвати здатність до подальшої еволюції. І ця здатність не вимірюється кількістю прочитаних вами книг, пройдених семінарів чи кількістю прочитаних вами Розаріїв і проведених медитацій.

Ваш рівень свідомості визначається тими Божественними якостями, які ви набуваєте на вашому Шляху. Неможливо зіграти Служіння, самопожертву, безкорисливість чи Любов.

Ви повинні опанувати ці якості, і вони мають бути вам притаманні. Саме набуття цих якостей дає вам можливість змінювати саму структуру ДНК, інформаційний код, що дозволить вам існувати у прийдешньому світі.

Були в історії цього Всесвіту істоти, які намагалися обдурити Закон і піднятися на невластивий їм рівень за допомогою чаклунства, чорної магії та різних неякісних духовних практик. І ви знаєте, жодному із цих індивідуумів не вдалося протриматися на невластивому їм рівні будь-якого значного інтервалу часу.

Ви можете стрибнути з хмарочоса, і якийсь час вам здасться, що ви летите, але це лише мить, яка закінчиться приземленням на землю.

Для того щоб навчитися літати, треба змінити ваш внутрішній стан свідомості. Направте вашу енергію, яку ви витрачаєте впродовж дня на порожню балаканину, розваги й перегляд телевізора, на роботу над своїми якостями. Не думайте, що будь-яка найбільш довершена методика й духовна практика справить на вас дію, якщо ви не зможете подолати в собі опір нереальної частини, якщо ви не зможете вилізти зі шкаралупи людської свідомості.

Вам належить позбавитися вашого плотського розуму, зняти із себе людську свідомість, так само як змія знімає свою шкіру. Нову свідомість необхідно вам набути. Без цього ви не зможете продовжити еволюцію. Без цього неможливий ваш розвиток як виду: людини розумної, котра повинна стати людиною божественною.

Я приходив до вас сьогодні для того, щоб направити вектор ваших спрямувань від пошуків зовнішніх способів набути досягнень, до того способу, якому вчать вас Вознесені Владики – до набуття внутрішніх досягнень. Це те багатство, якого неможливо вас позбавити, це те багатство, якому не страшна ні міль, ні іржа2. Це те багатство, що є вашими скарбами на Небесах.

І ви повинні навчитися переходити від вашої ілюзорної дійсності до реальності, якою є Божественний світ.

Так само важко вам зберегти ваші людські прихильності й одночасно перейти в духовний світ, як одночасно сидіти на двох стільцях чи тримати два великих кавуни в одній руці.

Настав час вашого вибору. Який із двох світів ви вибираєте: ваш ілюзорний світ чи реальний світ Бога?

Від того, як більшість людства відповість на це запитання, залежить майбутнє людства, той шлях, яким воно піде найближчим часом.

Я дав дуже ясне Вчення про вибір і про Шлях.

Вам належить лише зрозуміти це Вчення.

Я бажаю вам успіхів на вашому Шляху!

Я ЄСМЬ Майтрейя.

 

 

 

_____________

1 "Увіходьте тісними ворітьми, тому що широкі ворота й просторий шлях, які ведуть у погибель, і багато хто йде ними; бо тісні ворота й вузький шлях, що ведуть у життя, і деякі знаходять їх" (Матв.7: 13-14).

2 "Не збирайте собі скарбів на землі, де міль і іржа винищують і де злодії підкопують і крадуть, але збирайте собі скарби на небі, де ні міль, ні іржа не винищують і де злодії не підкопують і не крадуть, тому що де скарб ваш, там буде й серце ваше" (Матв. 6:19-21).