Ваше завдання ‒ навчитися здобувати перемогу на тонкому плані

Серапіс Бей

23 червня 2009 року

Я ЄСМЬ Серапіс Бей.

У цей день я прийшов! З кожним днем нам дедалі важче достукатися до ваших сердець. Неминуче людство зсувається у прірву. І все-таки ми не залишаємо надії! Тому що саме тоді, коли здається, що становище безвихідне, немає ніякого виходу із ситуації, що склалася, саме в цей момент приходить те, що можна назвати Божественним дивом, і ситуація змінюється.

Як часто в історії людства були моменти, коли здавалося, що попереду лиш безпросвітна імла. Однак щоразу в найостаннішу мить, прямо на краю загибелі знаходилися самовіддані душі, які в ці критичні моменти брали на себе відповідальність за людство, за подальший хід земної еволюції.

Я знаю, що серед вас, хто зараз читає це моє Послання, є дуже багато світлих душ. Ви приходили у втілення багато разів у найкритичніші моменти історії Землі. І зараз знову від вас потрібно напруження всіх ваших сил і можливостей.

Вам варто тільки піднестися духом і звернути свій погляд вище ілюзії, що вас оточує.

Уявіть собі, що ви перебуваєте в дурному сні. Пройде ніч, знову буде світити сонце, і при світлі дня всі ваші нічні страхи, кошмари будуть здаватися нереальними. Ви перебуваєте вві сні. Ви занурені в сон ілюзії.

Зараз настав час, коли потрібно зібрати всі ваші сили й здібності й зробити крок вперед.

Ви лицарі. Ви воїни. І від ваших зусиль зараз залежить дуже багато що. Тільки вам не треба брати меч і надягати панцир на фізичному плані. Ви повинні вдягнутися в панцир вашого духа. І ви повинні підняти ваш меч духа, ваш меч Кундаліні, який один здатний відділити реальне від нереального як всередині вас, так і в дійсності, котра вас оточує.

Ви воїни, але ваше завдання не вести нескінченну битву на фізичному плані. Ваше завдання навчитися здобувати перемогу на тонкому плані. На плані ваших емоцій і думок. Саме тоді, коли ви здобудете перемогу над вашими думками, почуттями, над вашими негативними станами, які ви відчуваєте, ви здобудете перемогу на фізичному плані буття. Тому що ваші досягнення на тонких планах неминуче перетворять фізичний план.

Вам не треба шукати лави бійців, до яких ви повинні приєднатися. Тому що на тонкому плані ви є могутнім військом Світла. І ви непереможні й невразливі доти, поки зберігаєте вашу свідомість на Божественному рівні.

Усе, що від вас зараз потрібно, ‒ це вдягтися в реальну Божественну свідомість і не втрачати рівня вашої свідомості впродовж всього дня та день за днем.

Уявіть собі, що ви є досконалим еталоном на фізичному плані. Ви ціною неймовірних зусиль і внутрішньої роботи підтримуєте ваш рівень свідомості на якомога вищому рівні. І це зробити досить складно, перебуваючи в недосконалому прояві. Однак тоді, коли вам все-таки вдається підтримувати якнайбільший рівень свідомості, ваші вібрації підвищуються настільки, що кожна недосконалість, з якою ви стикаєтеся у вашому світі, змушена проявити себе. Ви є нашими воїнами, і ви є смолоскипами, що висвітлюють для нас недосконалість в ілюзії. Все, чого бажає Бог, це щоб якнайшвидше відбулося відділення зерен від бур'яну у вашому світі. Саме тоді, коли буде зібраний урожай з добрих зерен, а бур'ян буде знищений вогнем, саме тоді настане час у вашому світі, коли Вознесені Владики зможуть приходити у ваш світ.

Тому не впадайте в розпач і не кажіть, що все погано. Все йде точно відповідно до Божественного плану. І кожен з вас, хто наважиться в цей час нести на собі тягар Світла, кожен з вас буде забезпечений захистом ангельських сонмів.

Ви з жахом дивитеся на те, що навколо вас, і становище здається вам безвихідним. Не засмучуйтеся про те, що не підлягає подальшій еволюції. Твердо стійте ногами на землі й робіть ваші заклики до Небес.

Ваша місія та ваша роль у цей складний час – витримати напруження битви й вистояти в бою.

Тільки бій іде на тонкому плані, у шарах щільного астралу, якнайбільше наближеного до фізичного плану. Тому ви відчуваєте битву. Ви лягаєте спати й просинаєтеся в повному відчутті, що провели ніч у важкій сутичці. І це дійсно так. Кращі воїни Світла не знають спокою ні вдень, ні вночі. Тому що не можна втрачати дорогоцінного часу, тому що часу залишилося дуже мало.

Зате потім ви будете згадувати про ваші подвиги. Незабутній час, у який ви живете зараз! І хоч би як важко вам було, ви повинні усвідомити, що необхідно витримати й необхідно протриматися. Не можна вдаватися у смуток! Полюбіть напруження, полюбіть битву!

Сказано, що тільки найсміливіші й найвідданіші зможуть продовжити еволюцію.

Мені було радісно дати вам сьогодні це наставляння!

Я ЄСМЬ Серапіс Бей.