Два цикли викладені мною в Апокаліпсисі. Цикл сходження в матерію і цикл піднесення з матерії

Іоанн  Улюблений

4 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Іоанн Улюблений. Ви маєте згадати мене. Я відомий як людина, яка написала Апокаліпсис, Одкровення Іоанна Улюбленого.

Я написав те, що отримав як одкровення під час моїх духовних прозрінь на острові Патмос.

Я написав це у формі, яка дозволила повідомити суть Одкровення і в той же час завуалювати цю суть.

Багато людей намагалися зрозуміти сенс мого Одкровення, і їм було не дано. Не тому що не написано, а тому що не зрозуміло.

Я використовував багато символів і багато значень одного й того ж символу. Я використовував слова, що мають різний сенс. Я використовував образи, які мають негативний сенс, але є позитивними, і я використав хронологію, яка не піддається трактуванню за допомогою земної системи літочислення.

Тому що я говорив про подію, яка припадає не на цю тисячу років, і не на попередню тисячу років, і не на майбутню тисячу років. Я говорив про подію, яка відбувається на Землі за весь період розвитку життя людини на Землі. І тисяча років для людини має таке саме значення, що мільйон років, якщо ми будемо розглядати цю тисячу й цей мільйон стосовно терміну життя людини, то це однакові одиниці в порівнянні з менш ніж 100 роками, які живе людина.

Я казав про період розвитку людства, і я мав на увазі весь цикл існування людини у фізичному тілі.

Дракон і звір мають у моїй алегорії різне значення. Дракон має сенс Добра, а звір має сенс зла. Дракон сходить на Землю з Небес і в люті переслідує жінку, яка зачала дитя чоловічої статі.

Жінка ‒ це людство. Дракон ‒ це Божественна Мудрість, що зійшла в людину. Немовля ‒ це плід цієї Мудрості, Вище Я людини, яке буде приховано тисячу років і ще терміни. Розумійте мільйони років існування земного людства. А в цей час бушує звір. Звір, котрий є пристрастями людини, її его.

Звір повинен бути переможений так само, як на початку часів з Небес був повержений Дракон і зійшов у матерію, матір, жінку.

Два цикли викладені мною в Апокаліпсисі. Цикл сходження в матерію і цикл піднесення з матерії.

І під час перебування в матерії проходять ще сім циклів, котрі позначені звуками ангельських труб.

Кожен цикл приносить біди й нещастя, крізь які проходить людство для того, щоб звільнитися від звіра, тварини, що злилася з людиною та заважає прояву Божественної природи людини.

І всі біди, і всі нещастя, крізь які проходить людство, необхідні йому для усвідомлення своєї Божественної природи, звільнення від звіра плотських бажань і плотського розуму і піднесення своєї свідомості на рівень Божественної Мудрості, яка символізується сходженням граду чотирикутного наприкінці циклів.

Сім циклів символізують сім Рас людських, і сім голів у дракона символізують сім Рас людських.

І, пройшовши ці сім циклів, людина повинна очиститися від тваринної свідомості й стати Божественною людиною.

Я дав алегорію, яка символізує сходження в матерію Вищих Духів, і я дав алегорію піднесення з матерії цих Духів разом з підвищенням свідомості всього людства. Мені дуже шкода, що образи й символи, які я застосував, були не зрозумілі й спотворені.

І якщо ви подивитеся на цю мою диктовку разом з диктовками Мойсея1 та Заратустри1, то сенс стародавньої Істини відкриється вам, тим з вас, хто бажає дізнатися Істину, і тим з вас, хто готовий до пізнання цієї Істини.

Багато років пройде, поки ця Істина опанує розумами багатьох людей. І багато років пройде, поки свідомість багатьох набуде прозорості кришталю та здатна буде пропускати через себе всю повноту Божественної Істини.

Зараз же ваша свідомість подібна до мутного скла, ви дивитеся крізь нього й не можете розгледіти Істину, як не намагаєтеся. Хтось бачить лише загальні контури Істини, а хтось взагалі нічого не бачить і змушений покладатися на думку тих, хто щось бачить.

А буває так, що, сама нічого не бачачи, людина не може повірити тому, хто щось бачить, і звинувачує цю людину у брехні або заздрить зрячому.

Довго ще звір людського невігластва буде володіти розумами людей. І багато людей нагадують собою звірів і не чують голос Розуму ні в собі, ні в інших, і тільки біди, нещастя та страждання здатні навчити цих людей бути людьми. І ці біди вони самі накликають на себе тим, що вони творять, своїми діями щодо один одного, природи й самої Матері Землі.

Страшний час, у який ви живете. Найтемніші пристрасті вирують у людях. І не хочуть вони чути голос Розуму й не хочуть обернутися на Шлях пізнання Божественної Істини.

І все буде так, як я описав. І жодна із чаш не обмине людей.

Так було, і так буде.

Але рано чи пізно цикли закінчаться, і людина позбавиться своєї тваринної, звірячої природи й буде винагороджена перебуванням у царстві Божому, яке вона заслужила і якого вона неодмінно досягне у своїй свідомості.

Буде так, як я описав. Прочитай.

Я дав вам сьогодні ключі, необхідні для розуміння мого Одкровення.

І я сказав вам рівно стільки, скільки мав сказати. І для тих, хто розуміє, я сказав надто багато, а для тих, хто не здатний зрозуміти, я нічого не сказав.

Я ЄСМЬ Іоанн Улюблений
був з вами сьогодні.

 

 

__________________

1 Див. диктовку Мойсея вiд 1 квiтня 2005 року.

2 Див. диктовку Улюбленого Заратустри вiд 30 березня 2005 року.