Ми всі єдині й маємо загальний Початок

Присутність Єдиного

6 березня 2005 року

Я ЄСМЬ Полум'я, вічне Полум'я, неподільне Полум'я, єдине Полум'я, що перебуває у вічності, неподільності й безмежності.

Я ЄСМЬ потік Світла й Вогню.

Полум'я ...

Вогонь ...

Смертна свідомість не може сприйняти мене. Але може відчути мої вібрації, мій Дух, мій Вогонь.

Сяюча безмежність! Вічність!

Краса. Пропорційність. Блаженство. Радість. Гармонія.

Створення Всесвіту підпорядковане моєму Законові. І все, що я кажу, є давньою Істиною, яку завжди намагалося усвідомити людство, до якої спрямовувалися кращі людські розуми.

Я задумую світи, і я реалізую задумане. Я творю за допомогою своєї Волі й Вогню. Поступово деталізуючи творіння, делегуючи свої повноваження духовним Істотам, які населяють Мій Світ.

Я перебуваю в кожній із цих духовних Істот, але в той же час кожна з них наділена власною індивідуальністю, власною здатністю до творчості, саморозвитку. Всі істоти у своїй основі мають моє Полум'я.

Ми всі єдині на моєму рівні свідомості.

Але в міру диференціації Всесвіту відбувається ущільнення та розділення. Чим нижче вібрації проявленого світу, тим більша роз'єднаність і розладнаність між частинами мене самого.

Я допускаю цю роз'єднаність, тому що завдяки цій роз'єднаності я прагну пізнати себе.

Всесвіт подібний до людського організму. Кожна галактика чи група галактик може бути уподібнена системам і органам людського організму.

Усе це складає моє тіло так само, як ваше тіло складають різні органи й системи. Ми схожі.

І так само, як вам важко зрозуміти існування вищих планів Буття цієї системи світобудови, так само й мені важко зрозуміти проблеми вашого щільного світу.

Для управління Всесвітом існує ціла ієрархія розумних істот, які перебувають на різних рівнях розвитку.

І ця ієрархія простягається від мене до найменшої матеріальної частки цього світу.

Ми всі підпорядковані загальному Законові для цього Всесвіту.

І чим вище рівень духовної істоти в цій ієрархії, тим меншу свободу ця істота має. Тому людині призначено, маючи майже нічим не обмежену свободу, із часом відмовитися від цієї свободи й натомість отримати великі повноваження, велику владу. Більшу могутність.

Той ступінь, який займають розумні істоти в цьому Всесвіті, безпосередньо пов'язаний з рівнем свідомості цих істот. Людина, зокрема, земне людство, у цій ієрархії займає місце біля підніжжя піраміди.

Воно вимагає постійної турботи й опіки з боку істот, які досягли більш високих ступенів розвитку.

Цей процес можна порівняти з процесом виховання дітей у школі чи в дитячому саду. Приходять різні викладачі й проводять навчання.

І ці викладачі можуть приходити як ззовні, у вигляді іншої людини, так і з'являтися всередині вас.

Якщо рівень ваших досягнень, пов'язаний з рівнем ваших вібрацій, дозволяє, то у вашому тілесному храмі можуть бути присутніми одна або кілька Істот Світла. Ви просто отримуєте додаткову Божественну енергію, посилений потік Світла. Зовні присутність цих Істот, які перебувають всередині вас самих, ніяк не проявляється. Але кожна людина, у кому присутні ці Істоти, обізнана про це. Вона знає, хто з Істот Світла присутній у ній.

Додаткове світло не приносить ніяких переваг з погляду вашого фізичного світу. Різниця вібрацій і велика щільність вашого світу призводить до того, що присутність додаткового світла руйнує ваші життя з погляду земної логіки. Руйнуються звичні зв'язки, утрачається робота, фізичний храм не витримує та проявляє зовнішні ознаки будь-яких недуг. Проте присутність цих Істот Світла необхідна, і кожен доброволець, волонтер, який допускає в себе цих Істот Світла, робить це зі своєї вільної волі, приносячи в жертву зовнішні фізичні досягнення та віддаючи перевагу оволодінню досягненнями тонших світів.

Присутність цих Істот Світла дає розширення свідомості, здатність оволодіння енергіями тонкого світу, відомими як дари Святого Духа.

Є дуже тонка межа, що відділяє людей, які надали свої храми для служіння Світлу, і тими людьми, які надають свої храми різним нижчим духам і невтіленим сутностям. На жаль, у цей час більшість людства, 90 відсотків людства, добровільно надає свої храми цим нижчим духам, не піклуючись і не турбуючись про наслідки подібного прояву вільної волі.

І ці люди, котрі надають свої храми нижчим духам пітьми, можуть володіти такими самими дарами, як і люди, які надають свої храми світлим духам. Вони можуть зцілювати, передбачати майбутнє, приймати послання. Проте є відмінність. Людина, яка принесла в жертву свої нижчі тіла заради служіння Світлу, ніколи не буде використовувати свої дари для отримання видимих речей і знаків цього світу. Це можуть бути гроші, влада, вплив, авторитет. Багато проявів нереальної частини людей існує в цьому світі.

Саме із цим пов'язана плутанина. Люди бачать дива, бачать зцілення та не можуть відрізнити своєю людською свідомістю представників пітьми від представників Світла.

А критерій тут може бути тільки один ‒ внутрішнє знання, внутрішня інтуїція.

Дивіться, чинить людина у своєму житті так, як вона вчить?

Вона навчає прощенню, але чи прощає сама?

Вона вчить відмові від гріха перелюбу, а чи так вона чинить сама? Чи не допускає сама спотворення сексуальної енергії? Вона навчає Божественної любові, безкорисливості, а що ця людина має сама? Чи живе вона в розкошах? Що вона їсть?

Дивіться. Спостерігайте.

Але будь-яка зовнішня людина потрібна вам як вчитель тільки доти, поки ви не досягнете тієї ділянки свого шляху, коли вам не потрібен буде ніякий вчитель зовні вас на фізичному плані.

Ви зможете зустрічатися з будь-якою Істотою Світла, рівня якої ви досягнете у своїй свідомості. Ви зможете отримувати знання безпосередньо від цих Істот Світла. І ваші вібрації із часом так будуть збігатися з вібраціями цих Істот Світла, що ви дозволите їм бути присутніми в вас постійно. Ви надасте їм свій тілесний храм і всі нижні тіла в повне володіння зі своєї вільної волі. І тут немає нічого поганого, і що не відповідає вищому Законові. Тому що ми всі єдині й маємо загальний Початок. Такий поділ притаманний тільки цьому світові. У тонших світах Єдність відчувається все більш і більш, у міру стоншення матерії та набуття якості Вогню, Полум'я.

Ви самі зі своєї вільної волі вибираєте, кому ви служите. І це визначається рівнем вашої свідомості.

Відмовтеся добровільно від будь-якого прояву сил пітьми через себе. Позбавтеся від всього того багажу, який ви придбали за довгі мільйони років перебування на цій планеті. Піднесіть свою свідомість і полиньте до Вищих Світів. Разом зі зростанням вашої свідомості станеться змінення цього світу. І всі ті, хто чіпляється за старе й чий час минув, змушені будуть розстатися з вашим світом, якому судилося, і дуже скоро за космічними мірками, стати прекрасним і досконалим світом, а вашій планеті судилося перетворитися на сяючу зірку.

Я ЄСМЬ Присутність Єдиного,
і я бажаю вам успіхів  на вашому Шляху до безмежності Буття.