Ви присутні при народженні нових відносин у кожній сфері діяльності на планеті

Господь Шива

22 квітня 2009 року

Я ЄСМЬ Шива! Я ЄСМЬ прийшов цим днем!

Я прийшов для того, щоб дати Послання, і я прийшов для того, щоб запевнити вас у тім, що наші плани для планети Земля будуть виконані, незважаючи на грандіозний опір з боку протилежних нам сил!

Я прийшов, щоб підсилити нашого Посланника. Я завжди там, де потрібно створити перевагу сил. Я ЄСМЬ Шива – руйнівник ілюзії.

Якщо ви хочете, щоб сили ілюзії залишили планету Земля якнайшвидше, то вам слід засвоїти невелике Вчення про те, як вам належить поводитися зараз, у цей складний час.

Ми робимо все, що від нас залежить, і ми очікуємо від вас того самого.

Ви помічаєте, і це неможливо не помітити, що світ змінюється. І ви розумієте, що процес змінень буде продовжуватися, незважаючи на опір протилежних нам сил, які використовують свої останні ресурси. Розпалювання пристрастей і жар битви вимагають напруження всіх наших сил.

І вам, для того щоб зберегти себе як провідника Божественної енергії, необхідно включитися у процес перетворень.

Існує помилкова думка, що весь процес перетворень вирішений і від вас нічого не залежить. Існує думка про те, що не слід нічого робити на фізичному плані, тому що фізичний план буде зруйнований і все життя перейде на тонший план.

Авжеж, так і буде, але якщо це допустити зараз, то 90 відсотків людства не готові до продовження еволюції на тонкому плані через свою прихильність до фізичного плану планети Земля.

Тому як би нам не хотілося прискорити процес перетворень, ми не можемо це зробити з жалю до Життя.

Я прийшов зруйнувати чергову ілюзію у вашій свідомості. І ця ілюзія пов'язана з тим, що вам нічого не треба робити зараз.

Зрозумійте, що потрібно встановлення гармонії між всіма тілами. І всі ваші тіла повинні брати участь у процесі перетворень. Для того щоб розвити в собі необхідні якості для переходу на тонкий план, потрібно розвити в собі здатність виконувати якісно будь-яку справу й направляти енергію для того, щоб процес перетворень пройшов якомога більш гладко.

Ви самі можете регулювати процес змінень на планеті. Для цього потрібна ваша зосередженість на позитиві, на Богові, на Вищому плані буття. Тоді, коли ви мислите про Вище, слідуєте вказівкам Вознесених Владик і працюєте на Загальне Благо, у цьому процесі спільної праці народжується новий тип відносин, який повинен прийти на зміну старому типу відносин, що існує на планеті Земля, але який повинен бути зруйнований.

Ви присутні при народженні нових відносин у кожній сфері діяльності на планеті.

Вам належить зрозуміти, що Бог може перетворити фізичний план планети Земля тільки з вашою допомогою. Тому що кожен з вас є необхідним елементом у Божественному ланцюзі. І без наведення належного порядку на фізичному плані ви не зможете рухатися далі шляхом еволюційного розвитку.

Інший варіант рішення ситуації на планеті – загальний катаклізм, у якому вціліє всього лиш 10 відсотків населення планети Земля, здатних продовжити еволюцію на тонших планах, а інші в цій ситуації поповнять сміттєвий бак Всесвіту.

І кожен з вас вирішує для себе в цей момент, яким шляхом іти.

Проаналізуйте уважно, чим ви займаєтеся впродовж дня та про що ви думаєте. У 90 відсотках аналізованого часу й випадків ви будете своїми думками й діями множити ілюзію. Тому що ви будете направляти Божественну енергію не відповідно до плану Бога для планети Земля.

Тому вам належить уважніше підходити до всього, що вас оточує та до всього, із чим ви стикаєтеся у ваших життях.

Ілюзія зараз міцна як ніколи. І створюється враження, що вона ніколи не зможе бути зруйнована.

Однак варто мені підняти мій тризубець і настане кінець всьому ілюзорному вияву на планеті. Я стримую себе й даю шанс кожному індивідууму.

Перешкоди, що гальмують процес змінень на планеті, містяться у вашій свідомості.

Не кваптеся засуджувати будь-яку людину. Спочатку подивіться всередину себе й ви згодом зможете робити розпізнавання. І ви зрозумієте, що все те, що вас дратує в людях, які вас оточують, є у вас самих. Тому що та ілюзія, яка оточує вас, є та ілюзія, що притаманна вашій свідомості. І тоді, коли ви змінюєте вашу свідомість, починають змінюватися зовнішні обставини.

Зараз я відкрию вам таємницю. Ви не помрете. Ви будете жити вічно. І процес чергування смертей і народжень із цього моменту часу буде відбуватися по-іншому. Ви будете народжуватися знов і пам'ятати, навіщо ви прийшли у втілення.

Зараз ми працюємо на тонкому плані й дозволяємо втілюватися тільки тим душам, які погоджуються діяти відповідно до Божественного задуму. Ми припиняємо втілення тих душ, які впираються і не бажають розвиватися. Тим самим ми створюємо  сприятливіші можливості на фізичному плані для вияву тим душам, які слідують шляхом еволюції.

Таке саме рішення було прийнято за часів Атлантиди. І багатьом душам не дозволялося втілюватися. Зараз змінилися цикли, і знов на Землі повинні бути створені сприятливі умови для розвитку душ.

Ми діємо дуже акуратно, і ми закликаємо вас до співпраці.

Як би довго не чинило опір ваше его, воно повинно бути втихомирене, і якщо ви самі не справитеся з вашим звіром, то ми змушені будемо надіти на нього гамівну сорочку на час, на часи й півчасу.

Я ЄСМЬ Шива!