Закінчився час навчання, і настали практичні заняття з йоги дії

Улюблений Ель Морія

5 січня 2009 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який прийшов до вас цим днем!

Сьогодні я прийшов, щоб підбити підсумок певної роботи, яка вже зроблена, і накреслити плани на майбутнє.

Ми задоволені в цілому тією роботою, яка виконана на фізичному плані. Ми дуже раді й вітаємо тих світлоносців з усього світу, хто відгукнувся на наш заклик і допоміг нам здійснити задумане ‒ будівництво ашрама нашого Посланника, створення громадської організації та видавничого дому.

Ми дуже раді!

Однак я прийшов для того, щоб ви не розслаблялися, оскільки все, що зроблено досі, є тільки самим початковим, першим невеликим дрібним кроком у потрібний бік. Не думайте про те, що все вже досягнуто. Вам належить зробити набагато більш того, що вже зроблено. І я маю вас попередити, що подальше просування буде зв'язано з все більшимий більшими труднощами. Тому буде потрібна вся ваша пильність і вся ваша увага.

Ми входимо в той етап, який може відчутно показати, що світ в цілому рухається неправильним шляхом, шляхом задоволення его, шляхом прихильностей, шляхом небожественного.

Тому те, що ми робимо за допомогою нашого Посланника й з вашою безпосередньою допомогою та участю, може не сподобатися дуже багатьом: тим, хто не бажає змінень, хто звик діяти старими методами.

І тут незамінним буде об'єднання, об'єднання всіх світлоносців, хто готовий, ? на нових принципах в єдину світову Общину.

На фізичному плані ви можете будувати поселення та створювати цілі окремо розташовані селища. Все у ваших руках. Але завжди пам'ятайте, що основним є побудова Общини в дусі.

Не для всіх кармічні обставини складаються сприятливим чином. Не всі можуть підперезатися та пуститися в дорогу за першим нашим покликом. На жаль, та карма, ті кармічні зобов'язання, які у вас є перед вашою родиною, повинні бути вирішені й розв'язані першочергово.

Ви не можете мати борги перед суспільством і оселитися в наших Общинах. Ви не можете відштовхнути вбік ваших дітей і полинути в майбутнє.

Вам не вдасться, не вирішивши ваших сімейних проблем і ваших внутрішніх проблем, стати гідним общинником.

Так, нам необхідний приклад, зразок на фізичному плані. Але для того щоб організувати цей приклад, потрібні чисті руки й чисті серця.

Будь-яка пляма на вашому одязі буде збільшена у свідомості невігласів, і вони будуть розповідати по всьому світу, які ви неохайні й не стежите навіть за своїм вбранням.

Тому на перше місце постає питання знаходження тих людей, які вже готові, які минулими своїми втіленнями вже довели свою відданість Братству, і в цьому втіленні їм вдалося не обтяжити себе зайвою кармічною поклажею.

Такі общинники, такі співробітники здатні створити кістяк Общини, і всі інші, хто прибуває в Общину, будуть прагнути слідувати тим зразкам у поведінці, у веденні справ і господарства, які складені цими першопроходцями.

Вам належить починати на порожньому місці. Немає зразків, які ми могли б рекомендувати для наслідування. Є теорія, є цілі томи з общинного будівництва, але немає тих, хто здійснив ці керівництва на практиці.

Я охороню мою Общину. Я буду з вами увсіх ваших справах. Я зможу постояти за нашу твердиню, за наш форпост на Землі. Але сказане не означає, що вам слід у всьому покладатися на мене й на Бога. Вам доведеться засукати рукава й проробляти всю необхідну роботу на фізичному плані самим.

Я забезпечу вам підтримку на тонкому плані. Я захищу вас від зазіхань тих, хто одержимий злісними сутностями й біснується при одному згадуванні про Общину. Але оселити цих скажених у лікарню та потурбуватися про охорону від таких нелюдів Общини вам доведеться самим.

Я попереджаю вас про те, що може бути, і які перешкоди ви можете зустріти на вашому шляху.

Тому не святкуйте перемогу, коли ще не вийшли в поле для битви. Можете не дійти.

Рано спочивати на лаврах і думати про відпочинок. Наша справа ‒ у самому розпалі. І потрібна вся ваша пильність, моторність і вміння, щоб не вскочити в халепу й не загрузнути в хитросплетіннях бюрократичних і чиновницьких вивертів.

Зараз поле бою перемістилося в кабінети чиновників, до судів та інспекції. Тому від вас вимагається знання законів, знання ведення справ.

Простіше було тоді, коли все вирішувалося на полі брані. Ворог стояв прямо перед вами й дивився вам в обличчя. Зараз всі вам посміхаються, але роблять свої злі справи нишком. І не знаєте, у якому кабінеті причаїлася змія заздрості або скорпіон помсти.

Закінчився час навчання, і настали практичні заняття з йоги дії.

Покажіть, на що ви здатні й наскільки зберігаєте заповіти Владик у суєті буднів і в бюрократичній плутанині.

Вам належить зробити багато. Нічого подібного ще не було задумано.

Є план, і його потрібно здійснити!

Є добровольці серед вас?

Я ЄСМЬ Ель Морія.