Учення про змінення у світі

Господь Майтрейя

30 грудня 2008 року

Я ЄСМЬ Майтрейя, який прийшов до вас цим днем!

Як радісно знов відчути вібрації фізичного плану і яке солодке передчуття нашого з вами спілкування цим днем.

Я довго чекав можливості прийти й поговорити. І я прийшов.

Моє Вчення не буде для вас надто обтяжливим. Я прийшов для того, щоб дати вам розуміння про мій прихід.

Ви розумієте, наскільки різні наші вібрації? Ви розумієте, що для мене зараз неможливо прийти у ваш світ? Ви живете у вашому світі, і цей світ для вас рідний. Усе в цьому світі пристосовано для вашого в ньому перебування.

Не так ‒ щодо мене. Якщо на секунду припустити, що я прийшов у ваш світ, як ви думаєте, я буду сприймати все, що вас оточує? Запах вихлопних газів, шум машин, звуки того, що ви називаєте музикою, пари тютюну?

Ви вважаєте, що це нормально, коли Владики здатні приходити в обстановку, що оточує вас?      

Що ж, я прийшов розвіяти ці ваші омани. Ніколи жоден Владика не зможе прийти у ваш світ доти, поки світ перебуває в тому стані, у якому він є зараз. Складність полягає в тім, щоб якомога швидше перетворити ваш світ до того стану, коли стане можливим перебування в ньому Владик. А доти ми змушені користуватися послугами перекладачів, які, подібно до нашого Посланника, передають для вас сенс того, що ми бажаємо донести до вашої свідомості.

Адже як просто здається змінити світ, щоб він набув рис Божественного світу, щоб Вознесені Владики могли в ньому перебувати. Так мало потрібно від вас. Однак - ні. Ваша свідомість настільки закостеніла, що не бажає піддатися ні найменшому зміненню.

Уявіть собі, що вам доведеться із цього моменту відмовитися від тих звичок, до яких ви звикли: від паління, прослуховування небожественної музики, перегляду телевізора ... Якщо вам доведеться відмовитися від засудження, заздрості, ненависті, злоби ....

Як ви думаєте, це реально?

Настільки ж реальне моє перебування у вашому світі нині.

І я разом з іншими Вознесеними Владиками дуже сподіваюся, що спільними зусиллями ми змінимо фізичний план планети Земля. Ви не можете більше жити в тій обстановці, у якій ви перебуваєте зараз. Це негідно Божественної людини. Вам слід докласти зусиль до того, щоб змінити ваші вібрації, ваш рівень свідомості. І перший крок, який ви можете зробити в цьому напрямку, це зрозуміти, що все, що вас оточує, повинно бути змінено, і все, що вас оточує, повинно бути змінено з вашою допомогою.

І найголовніше ‒ змінити те, що піддається найбільш складному зміненню: це ‒ ваша свідомість. Ваш розум настільки виверткий, що часом дивуєшся, скільки виправдань, і причин, і вивертів він вигадує, щоб не відмовитися від самого, здавалося б, малого. Спробуйте прямо зараз взяти й кинути палити? Спробуйте прямо зараз відмовитися від традиційного перегляду телевізора? У кожного з вас можна нарахувати багато милих, невинних прихильностей, від яких вам набагато важче відмовитися, ніж пересунути найбільшу гору у світі на інше місце.

Вам простіше повернути назад ріки, створити міста в пустельному місці, ніж відмовитися хоч би від однієї вашої звички чи від однієї вашої прихильності.

Тому ми говоримо про те, що слід змінити вібрації фізичного плану. Слід це зробити, і ми це робимо. Бо, якщо ми будемо чекати, коли ви самі зможете змінювати вашу свідомість і ваш спосіб життя, то боюся, що це не настане ніколи.

Надто солодкий ваш сон у матерії. І дуже важке для вас пробудження до нового життя.

Мені б не хотілося говорити про сумне. Мені б дуже хотілося сказати вам радісні вісті. І вони є. Це стосується наших планів, які ми маємо щодо планети Земля. І ці плани настільки грандіозні, що ви можете навіть не повірити в те, що вони здійсняться  найближчим часом.

Ви оточені важкими кармічними ситуаціями й не бачите нічого, що лежить трохи вище вашого звичного кута зору. І це цілком зрозуміло. Тоді, коли підвищуються вібрації всього фізичного плану планети Земля, ваші тіла починають спрямовуватися слідом за навколишнім середовищем. І в цьому процесі підйому вібрацій вашого фізичного тіла й більш тонких тіл із цих тіл починає «вивалюватися» все те кармічне сміття, яке накопичилося там за мільйони років. Вам не позаздриш.

Тому я прийшов для того, щоб пояснити вам те, що відбувається з вами й з людьми, які вас оточують. Тоді, коли ви знаєте причину того, що відбувається, вам легше настроїти себе на сприйняття ситуації. Ви не можете нічого змінити зовні вас, але ви можете змінити ваше ставлення до того, що відбувається з вами, і з іншими людьми, і із зовнішніми обставинами.

Я радий, що мені вдалося донести до вас деякі положення Вчення про змінення у вашому світі. І я думаю, що для багатьох мої пояснення дадуть можливість усвідомлено підходити до зовнішніх і внутрішніх обставин в їхніх життях. І я був би особливо радий, коли б якомога більша кількість людей у ​​вашому світі отримала доступ до цієї інформації та Вчення, що дається нами.

Тому що тоді, коли ви розумієте, що відбувається, ви можете застосувати засоби, які дозволять вам зробити перехід у вашій свідомості якомога легше й безболісно.

Ці засоби загальновідомі. І до них належать: правильне харчування, правильний спосіб життя, турбота про чистоту думок і почуттів, прослуховування правильної музики й, звичайно, молитовні практики й медитації. Тому що тоді, коли ви звертаєтеся за допомогою до Вищих сил, Вищих світів, Вознесених Владик, ви отримуєте всю необхідну вам допомогу. І ступінь надання вам допомоги залежить тільки від вашого спрямування, вашого мотиву й чистоти вашого серця.

Небеса завжди надають допомогу. Навіть тоді, коли вам здається, що всюди безвихідь, завжди є можливість вирішити ситуацію Божественним шляхом. Треба тільки вірити й докладати для вирішення ситуації власних зусиль.

Ми даємо можливість та енергію, ви повинні використовувати дану вам можливість та енергію за призначенням. Так буде здійснюватися наша співпраця.

Мені шкода розставатися з вами. До зустрічі знов.

Я ЄСМЬ Майтрейя.