Суворість моменту зобов'язує мене попередити вас про те, що відбувається

Владика Морія

29 грудня 2008 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який знову прийшов!

Я прийшов у цей один із заключних днів року, і на це є свої причини. Причини планетарного характеру. Я хочу нагадати вам про те, що в минулому році було прийнято рішення про те, що вібрації фізичного плану планети Земля будуть підняті1. Можливо, що ця звістка пройшла повз вашу свідомість, не торкнувшись її.

Дуже дивно чути про якісь рішення Вищої Космічної Ради серед святкової метушні й плутанини. І незрозуміло, яким чином ця звістка відіб'ється на житті кожного з вас.

Дійсно, тоді, рік тому, ця звістка ніяк себе не виявила, і ви подумали, що, напевно, щось наплутано там угорі.

І, можливо, багато хто з вас очікував, що підвищення вібрацій фізичного плану на кшталт чогось святкового, гучного, веселого.

Дозвольте вам пояснити ситуацію так, як це розумію я, і як це трактують Вознесені Владики.

Ваше світове співтовариство, як співтовариство індивідуумів, які перебувають у втіленні, не змогло самостійно піднятися на наступний рівень еволюційного розвитку. Ви вважали за краще зачаїтися та отримувати задоволення від життя кожен у своїй затишній нірці.

Тому було прийнято рішення вас трохи поквапити. І вібрації фізичного плану планети Земля злегка підвищилися. Пройшов рік, і це змінення вібрацій почало позначатися у ваших життях. Це не стосується якоїсь окремої країни, це не стосується якогось конкретного індивідуума або групи людей. Це ‒ глобальна подія, котра торкнеться життя всіх людей, які живуть на планеті Земля.

Хтось не витримає підвищення вібрацій і буде здійснювати перехід, хтось буде хворіти, на когось підвищення вібрацій подіє таким чином, що загостряться його психологічні проблеми. Найгірше, коли доля держав опиниться в руках у людей з неврівноваженою психікою, на яких ми не зможемо вплинути, тому що вони вибрали підпасти під вплив протилежних нам сил. Тому існує небезпека воєн, терактів, будь-яких дій з боку людей, які намагаються вирішувати справи по-старому, не розуміючи, що час змінився.

Тому збалансувати подібні дії требай необхідно. І ми намагаємося це робити, але потрібна ваша допомога.

Так само світова фінансова система не відповідає новому часу, і якщо вона не перебудується найближчим часом і не спробує підстроїтися до нових вимог, то світову економіку очікує така криза, якої ще не бачило людство за всю доступну для огляду й описану історію.

Вам є про що подумати в ці останні дні року, що минає. І я можу вам підказати, що вам слід робити. Вам необхідно знайти в собі ту точку спокою і тиші, спокою та умиротворення, у якій перебуває Бог всередині вас. І ви повинні із цієї точки спробувати зрозуміти, що немає нічого у вашому фізичному світі, що може вам зашкодити, зашкодити вашій душі, якщо тільки ви самі не захочете піддатися панічним настроям і кинутися спасатися.

Вам нікуди бігти. Ви не можете, зібравши свої пожитки, евакуюватися з планети. Вам доведеться витримати все до кінця. Вам доведеться змиритися з тим, що може статися та відбувається вже. Зі свого боку, я можу сказати, що вам дається шанс, і все відбувається дуже повільно. Тому буквально кожен з вас здатний вплинути на процеси, що відбуваються у світі. Чим більша кількість людей здатна зберігати незворушність і спокій, чим більшою буде ваша віра, тим легшим шляхом все розгортатиметься та відбуватиметься.

Зараз вам необхідно вірити, що ніякі сили не здатні заподіяти шкоду вашим душам доти, поки ви впевнені у вашій власній невразливості.

Настала пора для ваших активних дій. Ви не можете більш робити вигляд, що нічого не відбувається. І всі ваші колишні проведення часу, розваги й іграшки здадуться вам незабаром зовсім непотрібними, і ви будете вражені, скільки часу ви безцільно витратили. Треба надолужувати згаяне. І ті з вас, хто готовий діяти на благо еволюцій планети Земля, ті з вас, хто готовий будити сплячих і виводити їх з палаючого будинку, до вас я звертаюся цим днем.

Поспішайте. Мало залишилося часу. Ми будимо тих, хто ще може бути розбуджений. Ми робимо все, що в наших силах. Чи робите ви те, що у ваших силах?

Чи здатні ви розбудити й направити хоча б одну душу з вашого оточення?

Багато хто так солодко спить, що нічого не розуміють. А дуже шкода, тому що час космічної можливості добігає кінця. І питання лиш укількості душ, які ще можуть бути врятовані. Рахунок йде на кожну душу.

І час скорочено, як ніколи.

Я приходив цим днем, щоб ви нарешті усвідомили складність ситуації. Спробуйте зрозуміти, що ваша невразливість безпосередньо пов'язана з вашою Вірою та відданістю, з тим, наскільки ви здатні підкоритися Божественному Законові, що діє в цьому Всесвіті.

Я не лякаю, але суворість моменту зобов'язує мене попередити вас про те, що відбувається і дати у ваші руки рятівний трос можливості.

Я ЄСМЬ Ель Морія.

 

____________

1 Див. диктовку "Важливе Послання".Присутність Єдиного, 28 грудня 2007 року.