Майбутнє Росії пов'язане з відновленням традицій істинної віри

Господь Шива

2 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Шива! Я прийшов!

Я прийшов до вас через цього Посланника. Я прийшов!

Шива ім'я моє. Шива!

Я ЄСМЬ Шива!

У далекій Індії, у далекій щодо так званого західного цивілізованого світу, мене шанують як вище Божество. Мені поклоняються мільйони. Мільйони підносять до мене молитви й приносять жертвопринесення.

Я верховне Божество, і я маю сувору вдачу. Однак для тих, хто відданий мені, я є найкращим другом, з яким вони можуть проводити свій час у бесідах і відчувати насолоду від моєї присутності й мого спілкування.

Однак я суворий до всіх, хто не шанує Бога, хто забув про свою Божественну природу й не поклоняється Богові. Богові зовні себе й Богові всередині себе.

Усе є Бог. Усе, що вас оточує, усе, що ви бачите, наскільки вистачає вашого погляду, усе є Бог. І ви є Бог. Так, ви теж є Богом у втіленні, але тільки тоді, коли ви дотримуєтеся певних умов, необхідних для того, щоб проявилася ваша справжня Божественна природа.

Я навчу вас, що вам необхідно робити для того, щоб стати Богом.

Передусім, ви повинні любити й шанувати Бога у всьому, що вас оточує. Немає нічого, що розділяло б вас і будь-яку частку життя ‒ від найменшої мурашки до найбільш просунутого Гуру.

Ви є всім цим, і водночас ви є індивідуалізацією Божества у вашій обмеженій фізичній формі. І саме ваша фізична форма є тим, що відділяє вас від повної Божественності. Тому вам дана ця форма на якийсь час, щоб ви могли випробувати себе в земному житті протягом багатьох мільйонів років, пройшовши тисячі й десятки тисяч земних втілень.

Ви використовуєте цю форму для тих цілей, для яких Бог бажає, щоб ви використовували цю форму. Бог бажає проявити себе через вашу фізичну форму. І ваше завдання ‒ дати можливість Богові проявити себе через вас.

Ви повинні підкорити ваше життя Богові, яким ви є. І в цьому полягає завдання кожної людини. Ви повинні доглядати за своєю формою, утримувати її в порядку, живити її всім необхідним.

Однак ви ніколи не повинні забувати, що ви є Богом, і тому ви не можете робити те, що негідно Бога.

Озирніться на ваше життя, на обставини вашого життя. Чи все у вашому житті відповідає Божественному стандарту?

Ви маєте звертати увагу на всі боки вашого життя. Що ви їсте? У що ви одягаєтеся? З ким ви спілкуєтеся? Як ви поводитеся з вашими родичами й знайомими?

Вони є такими самими Богами у формі. І ваше ставлення до них має бути подібно до вашого ставлення до Бога. Ви можете піти у храм чи церкву. Ви бачите там зображення Божеств. Ви поклоняєтеся цим Божествам. Проте немає великої різниці між вами, людьми, які вас оточують, і Божествами у храмі. Ми всі є виявами Божества.

Так, ми всі стоїмо на різних східцях прояву Божества, але це не має великого значення.

Погодьтеся, що коли ви самі будете ставитися до себе як до Бога, і якщо ви будете ставитися до всіх людей, які вас оточують, як до Богів, то ваше життя зміниться. І воно зміниться так швидко, наскільки довго й повно ви зможете втримувати образ Божества у своїй свідомості.

Ось чому вам необхідно мати зображення Божеств у себе вдома, у місці, де ви працюєте.

Дуже важливо постійно мати перед очима зразок для наслідування. Ваш світ є світом форми, тому для вас дуже важливо саме візуально постійно уявляти перед собою Божество, яким ви є.

Ви згодні зі мною? Ви стаєте тим, до чого ви прагнете, і які образи ви втримуєте постійно у своїй свідомості.

Подивіться на те, що вас оточує вдома, на вулиці, уважно поставтеся до тих образів, які ви розглядаєте у вигляді реклами, котрою заповнені ваші телевізійні передачі. Як, по-вашому, те, що вас оточує, схоже на Божественну реальність?

Я пропоную вам найдешевший спосіб стати Богом. Вам просто необхідно захистити себе від недосконалих образів і оточити себе досконалими Божественними образами. І не має ніякого значення, до якої релігії або віри належить цей образ.

Це повинні бути образи, які підносять вашу свідомість, дають вам можливість перебувати в якомога більш досконалому стані свідомості, максимально, наскільки можливо, наближеному до Божественних вібрацій досконалості.

Я Шива. Я рідко приходжу через людей, які дотримуються не індуїстських релігійних переконань. Люди на Заході не вміють шанувати Божество й не вміють правильно ставитися до Божества.

Тому я раджу вам вивчати традиції Індії, країни, у котрій збереглися традиції шанування Божества. Країни, у котрій цінують людей, які присвятили свої життя служінню Божеству.

У жодній країні світу не створені такі умови для служіння Богові, як у Матері Індії.

Я люблю народ цієї країни. І я прагну бути присутнім у цих людях Індії.

Щастям для такої країни, як Росія, буде створення правильного ставлення до Бога, до морального виховання. Росія ‒ країна, улюблена Богом. І майбутнє Росії пов'язане з відновленням традицій істинної віри. Віри, заснованої не на зовнішньому шануванні Божества, а на внутрішньому шануванні Бога, який перебуває в кожній людині.

Виховання підростаючого покоління у традиціях поклоніння Божеству, яке перебуває в кожній людині, у повазі до старшого покоління є першочерговим завданням.

Будь-який зовнішній образ Божества необхідний тільки як нагадування вам самим про вашу Божественну природу й Божественну природу всіх людей, які оточують вас.

Шанування Божества не має нічого спільного з релігією. Релігія є зовнішнім шляхом, який необхідний на певному етапі, але не можна надто багато уваги приділяти цьому шляху.

В Індії є багато храмів, у яких служать Божествам. Але в Індії є багато мудреців, йогів, які вчать шануванню Божества у своєму серці й вчать тому, як досягти безпосереднього спілкування з Богом всередині себе й з Божествами, які завжди готові до спілкування з людиною.

Я обіцяю вам, що я прийду до кожного з вас, хто зробить до мене заклик у своєму серці. Я прийду до вас і допоможу у вирішенні тієї проблеми, яка найбільш гостро стоїть перед вами в цей момент і заважає вашому духовному просуванню.

Я ЄСМЬ Шива,
і я був радий нашому сьогоднішньому спілкуванню.