Я здатний наділити вашу істоту додатковим обсягом енергії та життєвої сили

Улюблений Геліос

23 грудня 2008 року

Я ЄСМЬ Геліос, який прийшов до вас цим днем, коли велика частина людства, яка живе в північній півкулі, відчуває нестачу сонячної енергії.

Що ж, це закономірно. І це обумовлено річним циклом.

Я прийшов дати вам трохи своєї радості й наповнити ваші серця любов'ю та ніжністю, яких вам так бракує в ці зимові дні.

Я прийшов також для того, щоб повідомити вас про те, що як би вам часом не здавалося безвихідним і безнадійним ваше становище у фізичному світі і як би не гнітили  вас навколишні обставини – усе можна змінити й все можна поправити.

Ваш світ є слухняним знаряддям у ваших руках. І вам належить просто згадати про те, що ви боги, і ви самі створили ваш світ за своїм образом і подобою. І тепер, коли ви зрозуміли, що дещо можна змінити, вам належить негайно взятися за справу й почати процес змінень. Як тільки ідея змінень опановує свідомість достатньо великої кількості індивідуумів, ці змінення починають осідати у ваш фізичний світ з тонших світів думок і почуттів. Тому вам не варто баритися. І я вам допоможу в цьому процесі змінень.

Тоді, коли вам не вистачає радості, бадьорості, сонця, ви можете звертатися по допомогу до мене. Тому що я здатний наділити вашу істоту додатковим обсягом енергії та життєвої сили.

Вам належить вийти на сонце чи уявити, що ви стоїте під променями сонця, яке світить на вас з Небес. І тоді, коли ви відчуєте всім вашим єством тепло й енергію, що йдуть від сонця, вам варто попросити мене:

"В ім'я Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ, улюблений Геліос, я прошу тебе очистити мою ауру й чакри від всього, що не від Бога, я прошу тебе наповнити мою істоту твоєю енергією, енергією сонця".

Ви можете робити цей заклик щодня незалежно від часу доби, але найбільш ефективний цей заклик тоді, коли сонце перебуває в зеніті й тоді, коли ви стоїте, звернувшись всім своїм єством до сонця.

Я можу й здатний вам допомагати й відгукуватися на ваш заклик тоді, коли ви звертаєтеся до мене.

І я також дуже добре розумію, що вам часом так важко, що ви не спроможні навіть зробити цей заклик. У такому випадку я можу вам порадити тримати перед очима світлину сонця, що підіймається, або будь-яке зображення сонця. Сонце відіграє дуже велику роль у вашому житті йу житті всіх живих істот. Тому ваша медитація на сонце буде дуже корисна й буде додавати вам сили.

Тримайте на своєму робочому місці чи у своїй квартирі світлини сонця.

Усе, що вас оточує, впливає на вас набагато більш, ніж ви можете собі уявити. Тому оточуйте себе правильними зразками, прагніть перебувати в гармонійній обстановці, і тоді багато ваших психологічних проблем або покинуть вас зовсім, або ослабнуть до такого ступеня, що не будуть вас пригнічувати.

Я завжди прагну надавати всю можливу допомогу всім живим істотам. І тоді, коли ви думаєте, що за вами ніхто не спостерігає, ви помиляєтеся, я люблю підглядати за вами, я люблю гладити й пестити ваші обличчя.

Напевно, ви й не підозрюєте, що ваше Сонце є не тільки джерелом енергії в нашій Сонячній системі, але Сонце є також вашим давнім другом і помічником.

Я одухотворяю фізичне Сонце, і я стою за проявленим Сонцем. Бо від того, наскільки ви зможете встановити ваші особисті взаємини із Сонцем і зі мною, залежить, настільки ви зможете проводити у ваш світ Божественні принципи.

Для того, щоб нести Світло вашому світові, треба знайти співзвуччя зі Світлом. Простіше всього це зробити, отримавши співзвуччя зі мною. Я реально є вашим другом і помічником на Шляху.

Славте мене, славте кожен світанок, насолоджуйтеся моїм теплом і світлом тоді, коли це можливо.

Зараз мої промені світять по-іншому. Зараз мої промені будять в вас вашу Божественну природу. І ви, напевно, стали завважувати, що навіть нетривале перебування на сонці впродовж дня дає вам прилив сил та енергію.

Просто змінилося моє світіння. Ваші вчені незабаром знайдуть ті характеристики в моєму спектрі світіння, які помінялися, але, не знаючи про Божественну науку, вони навряд чи зможуть пояснити, що це означає.

Я маю вас також попередити про те, що посилилась інтенсивність моїх променів, особливо невидимої частини спектру. І тому надто тривале перебування на сонці може зашкодити вашому організмові.

Є деякі індивідууми, які бояться моїх променів і ховаються від мене. Інтуїтивно, підсвідомо вони розуміють, що є щось в них самих, що не дозволяє їм спілкуватися зі мною та перебувати на сонці. Я дію на них гнітюче, тому що їхня природа й моя природа надто відрізняються одна від одної.

Земля, як планета, дозволяє існувати дуже багатьом зовсім різним істотам. І не всі із цих істот слідують тим курсом, який призначений для планети Земля.

У зв'язку з тим, що наша зустріч добігає кінця, я хотів би ще раз нагадати вам про те, що в моїй особі ви знайдете надійного й щирого друга, варто вам лише звернутися до мене. Навіть мій уявний образ, образ вогняної кулі, що світиться, здатний у багатьох з вас вселити впевненість, бадьорість і дати такий необхідний вам прилив сил.

Я ЄСМЬ Геліос із любов'ю до вас.